Fényes portugál HÍROLVASÓ

Fényes portugál

2018.09.10, 12:31 Kajak-kenu

Parádés hétvégén vannak túl a portugáliai maratoni világbajnokságot megjárt kajak-kenusaink, mindhárom ASE-s versenyzőnk éremmel tért vissza Paksra.

Elolvasom
Világbajnoki négyes HÍROLVASÓ

Világbajnoki négyes

2018.08.15, 11:21 Kajak-kenu

Elnyúlt hétvégén vannak túl az ASE kajak-kenusai, hiszen péntektől vasárnapig Szolnokon, a 8. FISU Egyetemi és Főiskolai Kajak-Kenu Világbajnokságon volt érdekeltség, majd hétfőn és kedden, a Tolnán megrendezett maratoni válogatón kellett jeleskedniük: meg is tették a magukét.

Elolvasom
Dupla dinamit HÍROLVASÓ

Dupla dinamit

2018.07.11, 13:04 Kajak-kenu

Hétvégén ismét két helyen kellett helyt állni az ASE-s sportolóknak, illetve az egyiken az egyesületnek is. Kiszli Vanda a metkovici maratoni Európa-bajnokságon szerepelt, míg az utánpótláskorúak Fadd-Domboriban, a Vidék Bajnokságon tették vízre a hajójukat.

Elolvasom
Irány Európa! HÍROLVASÓ

Irány Európa!

2018.06.04, 13:03 Kajak-kenu

Nemzetközi szerepléseket hozott az első felnőtt kajak-kenu válogatóverseny, a hétvége eredményei után a felnőtt és az U23-as Európa-bajnokságon is lehet szurkolni ASE-soknak. Ráadásul a maratoni Európa-bajnokságra is hárman utazhatnak Paksról, a kenusok most debütálnak nemzetközi porondon.

Elolvasom
Világpróba HÍROLVASÓ

Világpróba

2018.05.30, 14:26 Kajak-kenu

Újabb hétvége, újabb kajak-kenus világkupák. Kiszli Vanda a maratonisták között Viana Do Castelóban , Somorácz Tamás síkvízen Duisburgban vitte jó hírét az ASE-nak.

Elolvasom
2017. évi szakosztályi beszámolók HÍROLVASÓ

2017. évi szakosztályi beszámolók

2018.05.29, 11:15 ASE

Az Atomerőmű Sportegyesület szakosztályainak 2017-ben elért eredményeiről készült összefoglalók olvashatóak a hírre kattintva.

Elolvasom
Szögedi csillogó HÍROLVASÓ

Szögedi csillogó

2018.05.23, 10:29 Kajak-kenu

Ismét Szeged, ezúttal Világkupa. Na de nem csak olyan tessék-lássék Világkupa, több mint 60 ország versenyzői tették vízre kajak-kenuikat a Maty-éren, köztük az ASE-s Kiszli Vanda és Somorácz Tamás is, akik nem tértek haza üres kézzel.

Elolvasom
Have fun... HÍROLVASÓ

Have fun...

2018.02.22, 15:26 Kajak-kenu

Embert próbáló szakaszok, zúgók, sziklák és meredek hegyek, amelyek megmászása – kajakkal a kézben – több mint durva feladat: ez a Dusi maraton. Kiszli Vanda a világ legkeményebb kajakversenyének tartott versenyen szerzett bronzérmet, hangolódva ezzel az idei sikerekre.

Elolvasom
Új kezdet HÍROLVASÓ

Új kezdet

2018.01.11, 14:56 Kajak-kenu

Egyik szemünk sír, a másik pedig mosolyog, ha visszanézünk az Atomerőmű Sportegyesület Kajak-kenu Szakosztályának 2017-ben történt eseményeire, versenyeire. Ismét születtek világszínvonalú sikerek, de veszteségek is értek bennünket. Nézzük, hogy is alakult a tavalyi esztendő!

Elolvasom
Paksi csúcs HÍROLVASÓ

Paksi csúcs

2017.11.13, 11:48 Kajak-kenu

Az ASE kajakosa, Kiszli Vanda világbajnok párjával, Mihalik Sárával közösen érdemelte ki a Magyar Kajak-Kenu Szövetség 2017-es év legjobb női maratonistájának járó díjat.

Elolvasom
Feil Imre a kenuról HÍROLVASÓ

Feil Imre a kenuról

2012.10.02, 17:39 Szabadidő

A kenuzás az mindig fontosabb számomra!

Elolvasom
Öregfiúk Labdarúgó Bajnokság HÍROLVASÓ

Öregfiúk Labdarúgó Bajnokság

2011.10.30, 15:49 Szabadidő

A TREND csapata nyeret a bajnokságot

Elolvasom
Öregfiúk Bajnokság 13. forduló HÍROLVASÓ

Öregfiúk Bajnokság 13. forduló

2011.09.26, 18:23 Szabadidő

LABDARÚGÓ MÉRKŐZÉSVEZETŐI JELENTÉS (Jegyzőkönyv) Mérkőző csapatok: ÖREGFIÚK KÓPIS KFT. A mérkőzést rendező szervezet ill. egyesület: ASE A mérkőzés helye, ideje:ASE MŰFŰ, 2011.08.22. A mérkőzés jellege (osztály, csoport, korcsoport megfelelésével): 12.FORDULÓ/1 A csapatok játékosainak felsorolása Pályaválasztó Vendég Név mez szám Születési ideje év, hó, nap Név mez szám Születési ideje év, hó, nap TÓTH MIKLÓS* FEIL ZOLTÁN* ÖTVÖS LAJOS* KOSARAS FERENC* SIPOS TAMÁS* BÁNYAI JÁNOS* ERDÉLYI PÉTER* KRÓDI ZOLTÁN* SÁNTA ISTVÁN* TUMPEK LÁSZLÓ* ARADI GÁBOR* OLÁH JÓZSEF* SIMON ZOLTÁN* GERGELY LÁSZLÓ* FORRAY JÁNOS ROMPOS JÓZSEF* KIS LAJOS HAZER GYÖRGY* PINTÉR ZSOLT KISZLI JÓZSEF SZABÓ RÓBERT HIRT JÓZSEF LACZA JÓZSEF KERTÉSZ JÁNOS PONGRÁCZ ISTVÁN SCHUCKERT BODÓ Figyelmeztetés (2 perc kiállítás) Végleges kiállítás GÓLLÖVŐK ARADI 12, SZABÓ 2, ÖTVÖS 2,PINTÉR, LACZA 2 SCHUCKERT 2, TUMPEK, KOSARAS A mérkőzés végeredménye: 19:4 ÖREGFIÚK javára SÁNTA ISTVÁN KRÓDI ZOLTÁN csapatvezető (kapitány) csapatvezető (kapitány) LABDARÚGÓ MÉRKŐZÉSVEZETŐI JELENTÉS (Jegyzőkönyv) Mérkőző csapatok: PREND FERGER A mérkőzést rendező szervezet ill. egyesület: ASE A mérkőzés helye, ideje:ASE MŰFŰ, 2011.08.25. A mérkőzés jellege (osztály, csoport, korcsoport megfelelésével): 12.FORDULÓ/2 A csapatok játékosainak felsorolása Pályaválasztó Vendég Név mez szám Születési ideje év, hó, nap Név mez szám Születési ideje év, hó, nap BARABÁS TIBOR FODOR KÁROLY BOA ANDRÁS BORZA ISTVÁN BLATT ZOLTÁN RÁKOSI TAMÁS HAHN JÁNOS KOVÁCS DÉNES HAUZMANN JÁNOS LAKATOS JÁNOS HEISLER GÁBOR ÁCS FERENC HINGL ZSOLT KISS ISTVÁN KAMONDI FERENC PORGA ISTVÁN LAZÓK NORBERT KUGLI JÓZSEF LIPTAI LÁSZLÓ SZINTAI LÁSZLÓ MAKK IMRE LACZA JÁNOS PUKLI JÓZSEF KEPICS LÁSZLÓ VIDA KÁROLY SZTANÓ LÁSZLÓ WEISZ JÓZSEF WOLF ATTILA DOHÓCZKI CSABA( ősz) Figyelmeztetés (2 perc kiállítás) Végleges kiállítás GÓLLÖVŐK Vida, Hingl 2, Heisler, Makk Borza 4, Szintai, Porga, Ács, Rákosi,Kovács A mérkőzés végeredménye: 5:9 FERGER javára BOA ANDRÁS LACZA JÁNOS csapatvezető (kapitány) csapatvezető (kapitány) LABDARÚGÓ MÉRKŐZÉSVEZETŐI JELENTÉS (Jegyzőkönyv) Mérkőző csapatok: CITY TREND A mérkőzést rendező szervezet ill. egyesület: ASE                            A mérkőzés helye, ideje: ASE MŰFŰ, 2011.08.25. A mérkőzés jellege (osztály, csoport, korcsoport megfelelésével): 12.FORDULÓ/3 A csapatok játékosainak felsorolása Pályaválasztó Vendég Név mez szám Születési ideje év, hó, nap Név mez szám Születési ideje év, hó, nap KARSAI MIHÁLY WITT ZOLTÁN JENEI FERENC TÖRJÉK PÉTER VUCSÁK LAJOS KÁRER TIBOR HAAZ ÁDÁM BAJOR GÁBOR MUKLI ÁRPÁD TÓTH RÓBERT PÁKOLITZ JÓZSEF MÉSZÁROS MIKLÓS SZAFFENAUER FERENC TAKÁCS SÁNDOR KESZTYŰS LÁSZLÓ KOLTAI IMRE BALOGH TIBOR PAJOR JÓZSEF BOR LÁSZLÓ BESENCZI ISTVÁN PINCZÉS TAMÁS FARSANG JÁNOS BREGOVICS JÓZSEF Figyelmeztetés (2 perc kiállítás) Végleges kiállítás GÓLLÖVŐK A mérkőzés végeredménye: Elmaradt, pótlás később MUKLI ÁRPÁD TÖRJÉK PÉTER csapatvezető (kapitány) csapatvezető (kapitány) LABDARÚGÓ MÉRKŐZÉSVEZETŐI JELENTÉS (Jegyzőkönyv) Mérkőző csapatok: CITY FERGER-MÓDOS A mérkőzést rendező szervezet ill. egyesület: ASE a mérkőzés helye, ideje: ASE MŰFŰ, 2011.08.29. A mérkőzés jellege (osztály, csoport, korcsoport megfelelésével): 13.FORDULÓ/1 A csapatok játékosainak felsorolása Pályaválasztó Vendég Név mez szám Születési ideje év, hó, nap Név mez szám Születési ideje év, hó, nap KARSAI MIHÁLY* FODOR KÁROLY* JENEI FERENC* BORZA ISTVÁN* VUCSÁK LAJOS* RÁKOSI TAMÁS* HAAZ ÁDÁM* KOVÁCS DÉNES* MUKLI ÁRPÁD* LAKATOS JÁNOS* PÁKOLITZ JÓZSEF* ÁCS FERENC* SZAFFENAUER FERENC* KISS ISTVÁN* KESZTYŰS LÁSZLÓ PORGA ISTVÁN* BALOGH TIBOR KUGLI JÓZSEF* BOR LÁSZLÓ SZINTAI LÁSZLÓ* PINCZÉS TAMÁS LACZA JÁNOS KEPICS LÁSZLÓ Figyelmeztetés (2 perc kiállítás) Végleges kiállítás GÓLLÖVŐK Szaffi 2, Kesztyűs 2, Mukli 2, Balogh Borza 4, Porga, Kiss, Prantner, Szintai A mérkőzés végeredménye: 7:8 FERGER javára MUKLI ÁRPÁD KOVÁCS DÉNES csapatvezető (kapitány) csapatvezető (kapitány) LABDARÚGÓ MÉRKŐZÉSVEZETŐI JELENTÉS (Jegyzőkönyv) Mérkőző csapatok: TREND KÓPIS A mérkőzést rendező szervezet ill. egyesület: ASE A mérkőzés helye,ideje: ASE MŰFŰ, 2011.09.01. A mérkőzés jellege (osztály, csoport, korcsoport megfelelésével): 13.FORDULÓ/2 A csapatok játékosainak felsorolása Pályaválasztó Vendég Név mez szám Születési ideje év, hó, nap Név mez szám Születési ideje év, hó, nap WITT ZOLTÁN FEIL ZOLTÁN TÖRJÉK PÉTER KOSARAS FERENC KÁRER TIBOR BÁNYAI JÁNOS BAJOR GÁBOR KRÓDI ZOLTÁN TÓTH RÓBERT TUMPEK LÁSZLÓ MÉSZÁROS MIKLÓS OLÁH JÓZSEF TAKÁCS SÁNDOR GERGELY LÁSZLÓ KOLTAI IMRE ROMPOS JÓZSEF PAJOR JÓZSEF HAZER GYÖRGY BESENCZI ISTVÁN KISZLI JÓZSEF FARSANG JÁNOS HIRT JÓZSEF BREGOVICS JÓZSEF KERTÉSZ JÁNOS PONGRÁCZ ISTVÁN SCHWEIGERT BLATT SCHUCKERT Figyelmeztetés (2 perc kiállítás) Végleges kiállítás GÓLLÖVŐK Farsang 7, takács 2, Bajor, Koltai Hazer 2, Rompos, Kródi A mérkőzés végeredménye: 11:4 TREND javára TÖRJÉK PÉTER KRÓDI ZOLTÁN csapatvezető (kapitány) csapatvezető (kapitány) LABDARÚGÓ MÉRKŐZÉSVEZETŐI JELENTÉS (Jegyzőkönyv) Mérkőző csapatok: PREND ÖREGFIÚK A mérkőzést rendező szervezet ill. egyesület: ASE A mérkőzés helye,ideje: ASE MŰFŰ, 2011.09.01. A mérkőzés jellege (osztály, csoport, korcsoport megfelelésével) 13.FORDULÓ/3 A csapatok játékosainak felsorolása Pályaválasztó Vendég Név mez szám Születési ideje év, hó, nap Név mez szám Születési ideje év, hó, nap BARABÁS TIBOR TÓTH MIKLÓS BOA ANDRÁS ÖTVÖS LAJOS BLATT ZOLTÁN SIPOS TAMÁS HAHN JÁNOS ERDÉLYI PÉTER HAUZMANN JÁNOS SÁNTA ISTVÁN HEISLER GÁBOR ARADI GÁBOR HINGL ZSOLT SIMON ZOLTÁN KAMONDI FERENC FORRAY JÁNOS LAZÓK NORBERT KIS LAJOS LIPTAI LÁSZLÓ PINTÉR ZSOLT MAKK IMRE SZABÓ RÓBERT PUKLI JÓZSEF OROSZ JÓZSEF VIDA KÁROLY WEISZ JÓZSEF WOLF ATTILA DOHÓCZKI CSABA( ősz) Figyelmeztetés (2 perc kiállítás) Végleges kiállítás GÓLLÖVŐK Pukli, Heisler Aradi 2, Szabó 2, Sánta A mérkőzés végeredménye: 2:5 ÖREGFIÚK javára BOA ANDRÁS SÁNTA ISTVÁN csapatvezető (kapitány) csapatvezető (kapitány)

Elolvasom
Öregfiúk Labdarúgó Bajnokság HÍROLVASÓ

Öregfiúk Labdarúgó Bajnokság

2011.08.24, 15:44 Szabadidő

A 11. forduló eredményei...

Elolvasom
Öregfiúk Labdarúgó Bajnokság HÍROLVASÓ

Öregfiúk Labdarúgó Bajnokság

2011.06.24, 10:16 Szabadidő

A bajnokság 9 - 10. fordulója tabellával.

Elolvasom
Öregfiúk Labdarúgó Bajnokság HÍROLVASÓ

Öregfiúk Labdarúgó Bajnokság

2011.06.13, 13:51 Szabadidő

 7 - 8. forduló + tabella

Elolvasom
Öregfiúk Bajnokság 6. forduló HÍROLVASÓ

Öregfiúk Bajnokság 6. forduló

2011.06.02, 12:08 Szabadidő

  Városi Öregfiúk Bajnokság 6. forduló

Elolvasom
Szakosztályi beszámolók 2010 HÍROLVASÓ

Szakosztályi beszámolók 2010

2011.05.27, 09:28 Szabadidő

Elolvasom
Sportágunk legjobbjai voltak 2010-ben HÍROLVASÓ

Sportágunk legjobbjai voltak 2010-ben

2011.02.22, 08:22 Szabadidő

Elolvasom
Öregfiúk Bajnokság HÍROLVASÓ

Öregfiúk Bajnokság

2011.10.02, 16:46 Szabadidő

A 14-15-16-17. forduló eredményei tabellával.

Elolvasom
Öregfiúk Bajnokság HÍROLVASÓ

Öregfiúk Bajnokság

2011.09.28, 07:00 Szabadidő

12-13. forduló eredményei

Elolvasom
Interjú Kiszli Vandával HÍROLVASÓ

Interjú Kiszli Vandával

2010.10.09, 06:34 Szabadidő

Kiszli Vandát az Atomerőmű Sportegyesület kajak-kenu ifi korosztályos válogatottját kérdezem.

Elolvasom
Őrségváltás vb-arannyal HÍROLVASÓ

Őrségváltás vb-arannyal

2017.09.25, 10:35 Kajak-kenu

Kiszli Vanda megannyi U23-as világbajnoki cím után első teljes felnőtt évében felállhatott a világbajnoki dobogó tetejére a dél-afrikai Pietermaritzburgban megrendezett maratoni világbajnokságon, ahonnan még egy érem és egy ötödik helyezés is Paksra került.  

Elolvasom
Ezüstös készülődés HÍROLVASÓ

Ezüstös készülődés

2017.09.05, 10:11 Kajak-kenu

Szeptember első hétvégéjén Szolnok adott otthont a kajak-kenusok országos bajnokságának, ahonnan egy érem került az ASE-hoz, egy héttel a maratoni világbajnokság előtt.

Elolvasom
Afrikába evezve... HÍROLVASÓ

Afrikába evezve...

2017.09.25, 10:36 Kajak-kenu

Az eddigiektől eltérően nem Győr, hanem Ráckeve látta vendégül a kajak-kenu maratoni világbajnoki válogatójának résztvevőit, ahol Kiszli Vanda és Koleszár Zoltán is vízre tette hajóját. Nem illetődtek meg az új szituációban versenyzőink, párosban első helyen kvalifikálták magukat a dél-afrikai Pietermaritzburgba.

Elolvasom
Ezüstös augusztus HÍROLVASÓ

Ezüstös augusztus

2017.09.25, 10:38 Kajak-kenu

Augusztus első hétvégéje sem indulhatott kajak-kenus verseny nélkül, Szeged adott otthont az ifjúságiak és az U23-asok országos bajnokságának. A fiúkból álló különítmény három ezüstöt szállított Paksra, ezúttal a kenusok voltak eredményesebbek.

Elolvasom
Aranyos bronz és 1,43 HÍROLVASÓ

Aranyos bronz és 1,43

2017.09.25, 10:49 Kajak-kenu

Két ASE-s hajó is rajthoz állt a Portugáliában rendezett maraton Európa-bajnokságon, és mindenki éremmel tért haza Ponte de Limából. Kiszli Vanda egyesben, Hodován Dávid és Kollár Kristóf párosban állhatott dobogóra.

Elolvasom
Éremeső a viharban HÍROLVASÓ

Éremeső a viharban

2017.06.27, 19:51 Kajak-kenu

Június utolsó hétvégéjén ismét a velencei-tavi Sukoróra látogattak a kajak-kenusok, akik az országos diákolimpián mutathatták meg magukat, tehették próbára sebességüket, kitartásukat.

Elolvasom
Kenus érmek HÍROLVASÓ

Kenus érmek

2017.05.22, 09:31 Kajak-kenu

Ezúttal kenusaink hozták az érmeket a kajak-kenusok győri országos bajnokságáról, amely egy biztos nemzetközi szereplést is adott a paksiaknak.

Elolvasom
Tábori kalandok HÍROLVASÓ

Tábori kalandok

2017.04.07, 13:06 Kajak-kenu

Az első kilométerek megszerzése után hazai edzőtáborok vártak az ASE utánpótlás válogatott kajak-kenusaira. Vajda Bence a kajakosokkal Dunavarsányban, míg a kenus Hodován Dávid és Kollár Kristóf Szolnokon töltötte a hetet.

Elolvasom
Afrikai vizeken HÍROLVASÓ

Afrikai vizeken

2017.03.16, 17:49 Kajak-kenu

Négy válogatott kajak-kenusunk is Dél-Afrikában tölti a tavasz első hónapját.Kiszli Vanda stílszerűen maratoni kintlétéhez csatlakozott ifi világbajnok kajakosunk, Pupp Noémi, az olimpiai induló Somorácz Tamás és maratoni vb-bronzérmes kenusunk, Koleszár Zoltán is.

Elolvasom
Párduc, oroszlán, gorilla HÍROLVASÓ

Párduc, oroszlán, gorilla

2017.02.03, 13:02 Kajak-kenu

Dél-Afrika. Kiszli Vanda, az ASE világ- és Európa-bajnok kajakosa a 2017-es esztendőt ebben az egzotikus országban kezdte, itt alapozza meg első felnőtt évét. Az U23-as korosztály maratoni versenyszámaiban minden címet begyűjtő sportoló áprilisban repül vissza Magyarországra.

Elolvasom
Így eveztünk mi... HÍROLVASÓ

Így eveztünk mi...

2016.12.21, 12:25 Kajak-kenu

Mozgalmas évet zártak a kajak-kenusok 2016-ban, az összes világversenyen volt ASE-s versenyző, ráadásul a picik is szépen felvették a vízi élet ritmusát.  Már javában tart a szárazföldi alapozás, így vissza tudunk pillantani erre az izgalmas esztendőre.

Elolvasom
Aranyos maraton HÍROLVASÓ

Aranyos maraton

2016.09.19, 07:41 Kajak-kenu

  Parádésan zárta a brandenburgi maratoni kajak-kenu világbajnokságot a magyar csapat, a megrendezett 17 versenyszámból 14-ben nyertek és a világbajnoki aranyérmeken túl további 13 dobogós helyezést is szereztek! Pupp Noémi, Kiszli Vanda és Koleszár Zoltán is hozott érmet, érmeket Paksra.

Elolvasom
Duplán csillant HÍROLVASÓ

Duplán csillant

2016.09.16, 12:59 Kajak-kenu

Villámrajt a brandeburgi maratoni kajak-kenu világbajnokságon! Pupp Noémi az ifi lányok, míg Kiszli Vanda a 23 éven alattiak egyéni versenyében mutatta meg a hátát a világnak! És még nincs vége!

Elolvasom
Előttünk a világ HÍROLVASÓ

Előttünk a világ

2016.09.14, 07:46 Kajak-kenu

Beindult az ősz, ám a versenyek jó része még hátravan a kajak-kenusoknak. Ezen a hétvégén maratoni világbajnokságra utazik három ASE-s sportoló, utána pedig két fiatal a szegedi Olimpiai Reménységek Versenyén fog lapátot és küzd meg a több mint 25 országból érkező ellenféllel.  

Elolvasom
Felnőtt, Ifjúsági és U23 Maraton VB Válogató HÍROLVASÓ

Felnőtt, Ifjúsági és U23 Maraton VB Válogató

2016.08.23, 13:00 Kajak-kenu

K-1     Női felnőtt                                         26 km                                                A döntő 1.         Kiszli Vanda K-2     Női Ifjúsági U18-U17                       18 km                                                 A döntő 3.         Sáling Laura                                                  (Graboplast Győr) Pupp Noémi                                                   (ASE) K-1     Női Ifjúsági U18-U17                       18 km                                                A döntő 1.         Pupp Noémi                                                   (ASE) C-2      Férfi Felnőtt                                     26 km                                                 A döntő 1.         Koleszár Zoltán                                             (ASE) Dóri Bence Balázs                                         (Újpesti Torna Egylet) A válogató eredményei alapján Kiszli Vanda U23 és Felnőtt női K-1-ben, Koleszár Zoltán felnőtt férfi kenu párosban, Pupp Noémi K-1 női ifjúságiak között indul a Brandenburgban szeptember 16-18. között megrendezésre kerülő Maraton Világbajnokságon.

Elolvasom
Dupla egyes HÍROLVASÓ

Dupla egyes

2016.08.08, 09:01 Kajak-kenu

  Pupp Noémi lendületben maradt, a kajak-kenusok ifjúsági és U23 Magyar Bajnokságán két egyéni aranyérmet szerzett a múlt heti világbajnoki címe mellé. A három paksi elsőségből a kenusok is kivették a részüket.

Elolvasom
Forró futamok HÍROLVASÓ

Forró futamok

2016.07.11, 09:06 Kajak-kenu

A Velencei-tavi Sukoró hozta össze ismét a kajak-kenusok apraja-nagyját, a már jól bevált helyszínen versenyzett a Vidék Bajnokság mezőnye. Aranyakkal és sok értékes helyezés mellett rengeteg tapasztalattal tértek vissza az ASE-sok Paksra, ahol tovább folyik a munka az országos bajnokságokra, és persze az Európa- és világbajnokságra.  

Elolvasom
Európai parádé HÍROLVASÓ

Európai parádé

2016.07.03, 18:31 Kajak-kenu

A maratonisták Európa-bajnokságának idén is a paksi Kiszli Vanda volt az egyik főszereplője, a spanyol Pontevedrából egy arany- és egy ezüstéremmel szállt repülőre.

Elolvasom
Ha egy hajó beindul... HÍROLVASÓ

Ha egy hajó beindul...

2016.04.06, 11:28 Kajak-kenu

Szolnokon és Dunavarsányban edzőtáborozik az ASE kajak-kenusainak egy része, Pupp Noémi, Kiszli Vanda, Koleszár Zoltán, Hodován Dávid és Kovács Ákos egy hétig készül a válogatott tavaszi edzőtáboraiban. Az első időremenések alapján jól sikerült az alapozás.

Elolvasom
Egy verseny, három nap HÍROLVASÓ

Egy verseny, három nap

2016.02.25, 10:01 Kajak-kenu

Kiszli Vanda majd’ két hónapos dél-afrikai kalandjának végéhez ért, február 19-21. között teljesítette a Dusi maratont. A hazai Jenna Warddal a negyedik helyen érkeztek célba a 25 női páros közül, ami az idei évre is megadta az alaphangot.

Elolvasom
Olvadó jég HÍROLVASÓ

Olvadó jég

2016.02.15, 10:55 Kajak-kenu

A téli hideg hónapokban a hazai vizeken kevés kajak-kenussal találkozni, a szárazföldi alapozás után ezekben a hetekben utaznak melegebb égövre, hogy ott tegyék vízre a hajókat. Három ASE-s sportoló is repülőre szállt.

Elolvasom
Versennyel a versenyre HÍROLVASÓ

Versennyel a versenyre

2016.01.14, 11:43 Kajak-kenu

A téli hideg hónapokban a hazai vizeken kevés kajak-kenust látni, ám sokan melegebb éghajlatra utaznak evezni. Boros Gergely és Somorácz Tamás februárban ül repülőre, Kiszli Vanda azonban már Dél-Afrikában gyűjti a kilométereket és készül a nagy kihívásra, a Dusira.

Elolvasom
21-re lapot HÍROLVASÓ

21-re lapot

2015.10.27, 13:22 Kajak-kenu

Idén is népes mezőny gyűlt össze az október 23-i Koló emlékfutásra.A Budakeszi és Budapest közötti, dimbes-dombos félmaratont sok kajakos és kenus teljesítette, legtöbben az Atomerőmű SE-től és az UTE-ból érkeztek a versenyre.  

Elolvasom
Hab a tortán HÍROLVASÓ

Hab a tortán

2015.10.21, 13:00 Kajak-kenu

  Hab a tortán Az Atomerőmű SE Kajak-Kenu Szakosztálya nyerte el a Magyar Olimpiai Bizottság, a Decathlon és az Utanpotlassport.hu által alapította „A hónap műhelye”-díjat.

Elolvasom
Három a magyar igazság HÍROLVASÓ

Három a magyar igazság

2015.09.13, 13:17 Kajak-kenu

A győri kajak-kenu maraton világbajnokság zárónapján megszületett a harmadik paksi aranyérem is: Koleszár Zoltán kenu kettesben elsőként szakította át a célszalagot! Ezzel eldőlt, hogy mind a három, a vébén rajthoz állt ASE-s sportoló friss világbajnokként térhet haza!

Elolvasom
Aranyos folytatás HÍROLVASÓ

Aranyos folytatás

2015.09.13, 13:14 Kajak-kenu

A pénteki arany és ezüst után a szombati napon is jutott elsőség az ASE-s kajak-kenusoknak: a győri maratoni kajak-kenu világbajnokságon Fritz Anett párosban roppant okos versenyzéssel ért elsőként a célba.

Elolvasom
Arany és ezüst a nyitónapon HÍROLVASÓ

Arany és ezüst a nyitónapon

2015.09.11, 17:35 Kajak-kenu

Remekül kezdte a maratoni kajak-kenu világbajnokságot a magyar csapat, amelyből a paksiak is alaposan kivették részüket: Győrben Kiszli Vanda arany, Koleszár Zoltán ezüstérmet szerzett!  

Elolvasom
Maratoni rajt HÍROLVASÓ

Maratoni rajt

2015.09.08, 12:38 Kajak-kenu

Három paksi sportolóért is szoríthatunk ezen a hétvégén: Kiszli Vanda, Fritz Anett és Koleszár Zoltán is ott lesz Győrben, a maratoni kajak-kenu világbajnokság rajtjánál.

Elolvasom
Heten még vízen HÍROLVASÓ

Heten még vízen

2015.08.18, 08:46 Kajak-kenu

Augusztus közepére véglegessé vált, hogy idén még 7 paksi kajak-kenusnak szoríthatunk nemzetközi versenyen.

Elolvasom
Megvan a tizenegyes! HÍROLVASÓ

Megvan a tizenegyes!

2015.08.04, 20:40 Kajak-kenu

Pupp Noémi lett a hétvége sztárja három egyéni arannyal a kajak-kenusok ifjúsági és U23 Magyar Bajnokságán, amely egyben az utánpótlás Európa-bajnokságra is válogatott. A hat paksi elsőségből még Horányi Benjámin 200 kajak egyes győzelme ér kontinensbajnoki szereplést.

Elolvasom
Európai arany- és bronzérem a festői Bohinjból HÍROLVASÓ

Európai arany- és bronzérem a festői Bohinjból

2015.07.06, 09:37 Kajak-kenu

Bohinj fogadta Európa legjobb kajakos és kenus maratonistáit július első hétvégéjén. Két paksi, ASE-s kajakos utazott el a szlovén városba, és ha már ott voltak, alkottak is: Kiszli Vanda arany-, míg Fritz Anett bronzéremmel tért haza.

Elolvasom
Első válogató egy arannyal HÍROLVASÓ

Első válogató egy arannyal

2015.06.09, 09:30 Kajak-kenu

Szeged belépett az idei versenyhelyszínek közé, hiszen a Maty-éren rendezték az első válogatót. Az egy arany-, öt ezüst- és három bronzérem rendkívül jó eredménynek számít az ASE kajak-kenusaitól, főleg mert a 9 versenyzőből hatan dobogóra állhattak a világbajnoki részvételről döntő viadalon.

Elolvasom
Somorácz két arannyal hangolt HÍROLVASÓ

Somorácz két arannyal hangolt

2015.06.02, 16:18 Kajak-kenu

A hétvégén az U23-as kajakosoknak a szlovákiai Pöstyénben rendeztek versenyt, ahol Somorácz Tamás is felmérte, hogy hogyan is áll a felkészülésben. Az eredmények alapján jól: két arany és egy ezüst került a nyakába.

Elolvasom
Eső, érmek, eső HÍROLVASÓ

Eső, érmek, eső

2015.05.27, 07:11 Kajak-kenu

Öt arany-, egy ezüst- és kettő bronzéremmel zárták az ASE sportolói a kajak-kenu Maraton Magyar Bajnokságot Győrben. Ez egyben válogató is volt az idei nemzetközi versenyek egy részére.

Elolvasom
Vízen a kajak-kenusok HÍROLVASÓ

Vízen a kajak-kenusok

2015.03.18, 10:15 Kajak-kenu

Visszatértek a kajak-kenusok a paksi Duna látképéhez, a nagyobbak délutánonként már gyűjtik a kilométereket, a kisebbek pedig az elkövetkező hetekben teszik vízre a hajójukat.

Elolvasom
Visszapillantó HÍROLVASÓ

Visszapillantó

2014.10.31, 15:35 Kajak-kenu

Majdnem minden paksi kajak-kenusnak véget ért a vízi szezon, a novembertől kezdődő időszakot már a szárazföldi edzések fogják uralni. Az idei esztendő bővelkedett sikerekben, világ- és Európa-bajnoki aranyak is kerültek Paksra.  

Elolvasom
Világbajnoki arany- és ezüstérem Oklahomából! HÍROLVASÓ

Világbajnoki arany- és ezüstérem Oklahomából!

2014.09.29, 18:55 Kajak-kenu

Tizenötből tíz aranyérmet hoztak haza a magyar versenyzők a kajak-kenusok Oklahomában rendezett maratoni világbajnokságáról, ismét az élen zártak az érem- és ponttáblázaton! Az Atomerőmű SE két versenyző, Kiszli Vanda és Pupp Noémi egy arany- és egy ezüstéremmel járult hozzá ehhez a páratlan sikerhez.  

Elolvasom
Kajak-kenus sikerek az Atomfutáson HÍROLVASÓ

Kajak-kenus sikerek az Atomfutáson

2014.09.09, 13:48 Kajak-kenu

Összesen négy számban végzett ASE-s kajak-kenus az első helyen a szeptember 6-i Atomfutáson. Az idén már harmadik éve megvalósult Atomfutás ez alkalommal is a Kenyér-, Hal- és Borünnep programrészeként várta a szabadidősport és az élmények kedvelőit, akik tucatnyi versenyszám közül válogathattak, 600 métertől kezdve egészen a 31,5 kilométeres távig.

Elolvasom
Sikerek a maraton válogatón, irány Oklahoma! HÍROLVASÓ

Sikerek a maraton válogatón, irány Oklahoma!

2014.09.02, 12:04 Kajak-kenu

Augusztus végén rendezték meg a felnőtt, U23-as és ifjúsági maraton válogatóversenyt, amelyen Pupp Noémi és Kiszli Vanda is kiharcolta a világbajnokságon való részvételt.

Elolvasom
Éremhalmozás a Vidék Bajnokságon HÍROLVASÓ

Éremhalmozás a Vidék Bajnokságon

2014.07.08, 21:02 Kajak-kenu

Július első hétvégéjén került megrendezésre a Vidék Bajnokság Sukorón. Az ASE-s sportolók kitettek magukért, a dobogón túl értékes helyezéseknek is örülhettek a fiatalok.  

Elolvasom
Boros Gergely világbajnoki induló! HÍROLVASÓ

Boros Gergely világbajnoki induló!

2014.07.02, 18:00 Kajak-kenu

Június utolsó hétvégéjén rendezték meg a kajak-kenusok második válogatóját, amely a világbajnokságon indulókról volt hivatott dönteni. Boros Gergely kajak kettes 500 méteren szerzett aranyérmet, kvalifikálva magát ezzel az év legfontosabb versenyére!

Elolvasom
Biztató, de javítható eredmények az első válogatóversenyen HÍROLVASÓ

Biztató, de javítható eredmények az első válogatóversenyen

2014.06.10, 18:21 Kajak-kenu

Boros Gergely második helyen végzett, nem sok hiányzott a győzelemhez

Elolvasom
Két aranyat nyertünk Győrben HÍROLVASÓ

Két aranyat nyertünk Győrben

2014.05.19, 08:51 Kajak-kenu

A Pupp-Köteles duó, és Hodován Dávid is első helyen végzett  

Elolvasom
Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Magyar Bajnokság HÍROLVASÓ
Kajak-Kenu hírek HÍROLVASÓ

Kajak-Kenu hírek

2013.09.02, 12:52 Kajak-kenu

Elolvasom
Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság HÍROLVASÓ

Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság

2013.08.26, 15:00 Kajak-kenu

Elolvasom
Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság HÍROLVASÓ

Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság

2013.08.12, 14:42 Kajak-kenu

Elolvasom
Kiszli Vandával madarat lehetett volna fogatni HÍROLVASÓ
Maraton Európa Bajnokság HÍROLVASÓ

Maraton Európa Bajnokság

2013.06.10, 19:52 Kajak-kenu

Elolvasom
GRABOPLAST Magyar Bajnokság HÍROLVASÓ

GRABOPLAST Magyar Bajnokság

2013.05.21, 13:11 Kajak-kenu

Elolvasom
Kiszli Vanda 8. Rómában HÍROLVASÓ

Kiszli Vanda 8. Rómában

2012.09.24, 10:25 Kajak-kenu

Elolvasom
Kiszli Vanda újra Világbajnokságon HÍROLVASÓ

Kiszli Vanda újra Világbajnokságon

2012.09.04, 06:41 Kajak-kenu

Elolvasom
U-23 és ifjúsági Magyar Bajnokság HÍROLVASÓ

U-23 és ifjúsági Magyar Bajnokság

2012.08.07, 06:51 Kajak-kenu

Elolvasom
Boros Gergely első Szolnokon HÍROLVASÓ

Boros Gergely első Szolnokon

2012.07.09, 07:06 Kajak-kenu

Elolvasom
Eredmények a Maraton Bajnokságból HÍROLVASÓ

Eredmények a Maraton Bajnokságból

2012.06.01, 09:16 Kajak-kenu

Elolvasom
Kiszli Vanda világbajnoki második Szingapúrban HÍROLVASÓ

Kiszli Vanda világbajnoki második Szingapúrban

2011.10.21, 08:27 Kajak-kenu

Kiszli Vanda 2. a VB-én

Elolvasom
Maratoni Világbajnokságon Kiszli Vanda HÍROLVASÓ

Maratoni Világbajnokságon Kiszli Vanda

2011.10.04, 08:57 Kajak-kenu

Vanda a Világbajnokságra készül

Elolvasom
Somorácz Tamás Magyar bajnok HÍROLVASÓ

Somorácz Tamás Magyar bajnok

2011.08.08, 13:09 Kajak-kenu

Elolvasom
Kiszli és Fenyvesi első St. Jean de Losne-en HÍROLVASÓ
Eredmények  a Kajak-Kenu szakosztály versenyeiről HÍROLVASÓ
Kiszli és Blatt tagja az utazó válogatott keretnek HÍROLVASÓ
Kozmann György újra versenyben HÍROLVASÓ

Kozmann György újra versenyben

2011.06.15, 07:57 Kajak-kenu

Elolvasom
Maraton Magyar Bajnokság HÍROLVASÓ

Maraton Magyar Bajnokság

2011.05.31, 08:35 Kajak-kenu

Elolvasom
Első helyen az Atomerőmű SE HÍROLVASÓ

Első helyen az Atomerőmű SE

2011.05.12, 09:15 Kajak-kenu

Elolvasom
Hídépítő Kupa az Újpesti-öbölben HÍROLVASÓ

Hídépítő Kupa az Újpesti-öbölben

2011.05.03, 11:32 Kajak-kenu

 

Elolvasom
Interjú: Bedecs Ferenccel HÍROLVASÓ

Interjú: Bedecs Ferenccel

2011.04.24, 09:27 Kajak-kenu

Elolvasom
Évértékelés a kajak-kenusoknál HÍROLVASÓ

Évértékelés a kajak-kenusoknál

2011.02.09, 10:33 Kajak-kenu

Elolvasom
Fizikai Felmérő Bajnokság HÍROLVASÓ

Fizikai Felmérő Bajnokság

2011.02.09, 06:46 Kajak-kenu

 

Elolvasom
Interjú az ezüstérmes lányokkal HÍROLVASÓ

Interjú az ezüstérmes lányokkal

2010.09.28, 06:52 Kajak-kenu

Kiszli Vanda és Fenyvesi Réka

Elolvasom
II. helyezés Spanyolországban HÍROLVASÓ

II. helyezés Spanyolországban

2010.09.27, 08:56 Kajak-kenu

Kiszli Vanda és Fenyvesi Réka

Elolvasom
Vidék Bajnokság HÍROLVASÓ

Vidék Bajnokság

2010.07.20, 08:46 Kajak-kenu

Eredmények a Vidék Bajnokság júliusi eredményeiről

Elolvasom
Országos Diákolimpia HÍROLVASÓ

Országos Diákolimpia

2010.07.02, 08:50 Kajak-kenu

 A Szabó Ferenc Emlékverseny eredményei.

Elolvasom
Ifjúsági EB Válogató és Sárkányhajó Roadshow HÍROLVASÓ

Ifjúsági EB Válogató és Sárkányhajó Roadshow

2010.06.07, 11:38 Kajak-kenu

EredményekVerseny: I. Ifjúsági EB VálogatóVerseny helye: SzolnokVerseny ideje: 2010. 06. 05-06. szombat-vasárnap

Elolvasom
Atomerőmű Maraton Magyar Bajnokság HÍROLVASÓ

Atomerőmű Maraton Magyar Bajnokság

2010.05.25, 07:58 Kajak-kenu

Verseny: Paksi Atomerőmű Maraton Magyar BajnokságVerseny helye: Fadd-DomboriVerseny ideje: 2010. 05. 21-23. péntek-vasárnap

Elolvasom
Hídépítő - Kupa HÍROLVASÓ

Hídépítő - Kupa

2010.04.27, 12:53 Kajak-kenu

Hídépítő - Kupa eredményei Helye: Budapest, Újpesti-öbölIdeje: 2010. 04. 24. szombat

Elolvasom
Dunaferr Kupa eredmények HÍROLVASÓ

Dunaferr Kupa eredmények

2009.09.22, 08:20 Kajak-kenu

Végetért a hétvégén megrendezésre került Dunaferr Kupa. Az Atomerőmű SE versenyzői a következő helyezéseket érték el a dunaújvárosi versenyen.  Verseny: Dunaferr KupaVerseny helye: DunaújvárosVerseny ideje: 2009. 09. 19. szombat

Elolvasom
Felnőtt és Ifjúsági Maraton Válogató HÍROLVASÓ

Felnőtt és Ifjúsági Maraton Válogató

2009.08.26, 09:23 Kajak-kenu

Felnőtt és Ifjúsági Maraton VálogatóTolna2009. 08. 22-23., szombat-vasárnapEredményeink:K-2 női, ifjúsági  17,2 km 4. Kiszli Vanda - Fenyvesi RékaK-1 női, ifjúsági  17,2 km 3. Kiszli Vanda; 6. Fenyvesi RékaK-2 ffi, ifjúsági  21 km 6. Árki Dávid - Bakos Dávid (Győr)Edzők:Meczker AndrásBedecs Ferencvezetőedző

Elolvasom
U23 és Ifjúsági Magyar Bajnokság HÍROLVASÓ

U23 és Ifjúsági Magyar Bajnokság

2009.08.13, 20:12 Kajak-kenu

U23 és Ifjúsági Magyar Bajnokság eredményeiSzolnok2009. 08. 08-09. szombat-vasárnap

Elolvasom
Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny HÍROLVASÓ

Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny

2009.08.03, 19:13 Kajak-kenu

Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny, EORV Válogató VersenySukoró2009. 07. 31- 08. 02.; péntek-vasárnap

Elolvasom
Vidék Bajnokság HÍROLVASÓ

Vidék Bajnokság

2009.07.20, 17:30 Kajak-kenu

Vidék BajnokságSzolnok2009. 07. 17-19. péntek-vasárnapK-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 4. Széperdei RenátóK-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 6. Árki DávidK-1 női, serdülő VI. kcs. 500 m 3. Fenyvesi RékaC-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 6. Kovács BálintK-1 ffi, ifjúsági  500 m 4. Somorácz TamásC-1 ffi, ifjúsági  500 m 4. Rohn RichárdC-2 ffi, felnőtt  500 m 1. Molnár Mihály-Prancz ZoltánC-1 ffi, felnőtt  500 m 2. Prancz ZoltánC-1 ffi, U23  500 m 4. Molnár Mihály; 5. Haag ZoltánC-4 ffi, felnőtt  500 m 1. Rohn Richárd-Molnár Mihály-Prancz Zoltán-Haag ZoltánK-1 ffi, ifjúsági  1000 m 4. Somorácz TamásC-1 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 6. Kovács BálintK-1 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 4. Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 2. Széperdei Renátó-Nagy Zsolt (Győr)C-2 ffi, U23  1000 m 2. Molnár Mihály-Rohn RichárdK-2 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 2. Árki Dávid-Bakos Dávid (Győr)K-2 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-2 ffi, ifjúsági  1000 m 1. Somorácz Tamás-Kiss Csaba (Kőrös)MK-1 ffi, kölyök III. kcs. 3x200 m váltó 6. Lukács Barna-Kovács János-Horányi PéterMK-1 női, kölyök III. kcs. 3x200 m váltó 5. Fritz Anett-Vajda Eszter-Lukács PetraMK-1 vegyes, gyermek II. kcs. 4x500 m váltó 1. Széperdei Bence-Pupp Noémi-Kerti Tamás-Ágoston VesztaMK-4 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 4. Lukács Barna-Kovács János-Vucsák Norbert-Széperdei BenceK-2 női, serdülő VI. kcs. 4000 m 3. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő V. kcs. 4000 m 6. Lukács Bence-Árki DávidC-1 ffi, serdülő V. kcs. 4000 m 3. Blatt Kristóf;  8. Péri DávidMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 1. Pinczés Alexander; 8. Molnár BalázsC-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 4. Till József-Ledneczky ZoltánPC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 3. Fritz Krisztián-Brackó ZsomborMC-1 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 2. Koleszár ZoltánMK-2 női, gyermek II. kcs. 2000 m 4. Fritz Anett-Ágoston VesztaPC-2 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 4. Kővágó Attila-Török Aurél; 7. Szendi Csaba-Füredi MátyásMK-1 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 9. Kerti TamásMK-1 női, gyermek I. kcs. 2000 m 1. Pupp NoémiTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 6. Kovács Ákos-Róka Bence-Kasi Mátyás-Cseh OlivérEdzők: Bedecs Ferenc; Meczker András; Gutai Dániel; Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző      

Elolvasom
Szabadföld Kupa, Országos Diákolimpia, ... HÍROLVASÓ

Szabadföld Kupa, Országos Diákolimpia, ...

2009.06.30, 05:43 Kajak-kenu

Szabadföld Kupa, Országos Diákolimpia, Szabó Ferenc Emlékverseny, Ifjúsági K-4, C-4 Válogató, Főiskolai és Egyetemi BajnokságSukoró2009. 06. 26-28. péntek-vasárnapC-4 ffi, kölyök IV. kcs. 1000 m 9. Ledneczky Zoltán-Till József-Kiss Gábor-Balogh ZsoltK-1 ffi, ifjúsági VII. kcs. 1000 m 1. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 9. Árki DávidK-1 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 4. Kiszli VandaK-1 ffi, ifjúsági VIII. kcs. 500 m 9. Fejes IstvánK-1 ffi, ifjúsági VII. kcs. 500 m 6. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 5. Árki DávidK-1 női, serdülő VI. kcs. 500 m 5. Fenyvesi RékaC-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 6. Blatt KristófK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 9. Weisz ZoltánK-2 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 5. Molnár Balázs-Pinczés AlexanderC-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 7. Ledneczky Zoltán-Till JózsefPC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 7. Fritz Krisztián-Brackó ZsomborMC-1 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Koleszár ZoltánMK-2 női, gyermek II. kcs. 2000 m 5. Ágoston Veszta-Fritz AnettMK-1 női, gyermek I. kcs. 2000 m 1. Pupp NoémiPC-2 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 3. Fritz Marcell-Huszák Donát 9. Török Aurél-Kővágó AttilaTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 6. Kasi Mátyás-Kovács Ákos-Róka Bence-Cseh OlivérMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m csapat 8. Horányi Péter-Lukács Bara-Vucsák NorbertMK-1 női, gyermek II. kcs. 2000 m csapat 3. Ágoston Veszta-Pupp Noémi-Fritz AnettEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző     

Elolvasom
Graboplast Maraton Magyar Bajnokság HÍROLVASÓ

Graboplast Maraton Magyar Bajnokság

2009.05.25, 00:00 Kajak-kenu

Graboplast Maraton Magyar Bajnokság,Felnőtt és Ifjúsági Maraton VálogatóGyőr2009. 05. 22-24. péntek-vasárnapK-1 ffi, ifjúsági  21 km maraton 4. Somorácz TamásK-2 női, serdülő VI. kcs. 15 km 3. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaPC-2 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 3. Huszák Donát-Fritz MarcellK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 10 km 8. Weisz ZoltánMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 2. Pinczés AlexanderMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 3. Molnár BalázsC-2 ffi, felnőtt  25,8 km 6. Dejcző Bálint-Haag Zoltán, 9. Rohn Tamás-Molnár MihályK-2 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 9. Lukács Barna-Horányi PéterK-2 ffi, ifjúsági  21 km 4. Somorácz Tamás-Nagy Péter (Graboplast Győr)C-2 ffi, ifjúsági  21 km 2. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Grabplast Győr)C-1 ffi, serdülő V. kcs. 15 km 8. Blatt KristófK-1 ffi, serdülő VI. kcs. 15 km 6. Széperdei RenátóK-1 női, serdülő VI. kcs. 15 km 2. Fenyvesi Réka, 3. Kiszli VandaPC-2 ffi, gyermek  5 km 6. Fritz Krisztián-Brackó ZsomborMC-1 ffi, gyermek  5 km 1. Koleszár ZoltánMK-2 női, gyermek II. kcs. 5 km 4. Fritz Anett-Ágoston VesztaMK-1 női, gyermek I. kcs. 5 km 2. Pupp NoémiEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző   

Elolvasom
Sun Kupa Felnőtt és Ifjúsági Rangsoroló HÍROLVASÓ

Sun Kupa Felnőtt és Ifjúsági Rangsoroló

2009.05.18, 00:00 Kajak-kenu

Sun Kupa Felnőtt és Ifjúsági RangsorolóSzolnok2009. 05. 15-17. péntek-vasárnapC-2 ffi, ifjúsági 500 m 5. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast Győri Vízisport Egy.)C-2 ffi, felnőtt 200 m 2. Viktor Endre-Fehér ImreC-2 ffi, ifjúsági 1000 m 9. Rohn Richárd-Erdős SzilárdK-2 női, ifjúsági 1000 m 6. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker AndrásBedecs Ferencvezetőedző

Elolvasom
Duna Régió Diákolimpia HÍROLVASÓ

Duna Régió Diákolimpia

2009.06.02, 11:15 Kajak-kenu

Duna Régió DiákolimpiaSukoró2009. 05. 30-31. szombat-vasárnapK-1 ffi, ifjúsági VIII. kcs. 1000 m 4. Fejes IstvánK-1 ffi, ifjúsági VII. kcs. 1000 m 2. Somorácz TamásC-1 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 4. Kovács BálintC-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 4. Blatt Kristóf, 5. Péri DávidK-1 női, serdülő VI: kcs. 1000m 2. Kiszli Vanda, 3. Fenyvesi RékaK-2 ffi, ifjúsági VIII. kcs. 1000 m 1. Fejes István-Somorácz TamásK-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 5. Árki Dávid-Széperdei RenátóK-2 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 1. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-1 ffi, ifjúsági 2000 m csapat  1. Fejes István-Széperdei Renátó-Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő 2000 m csapat  6. Lukács Bence-Árki Dávid-Németh FerencK-1 női, serdülő 2000 m csapat  3. Németh Judit-Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-1 ffi, serdülő 2000 m csapat  2. Csipszer Balázs-Péri Dávid-Blatt KristófMK-1 ffi, kölyök III. kcs.2000 m csapat  4. Széperdei Bence-Kovács János-Benedeczky Máté, 5. Lukács Barna-Vucsák Norbert-Horányi PéterMK-1 női, gyermek II. kcs. 200 m csapat  1. Fritz Anett-Pupp Noémi-Ágoston VesztaC-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 5. Till József-Ledneczky ZoltánK-2 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 3. Vucsák Norbert-Horányi PéterMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000m 2. Pinczés Alexander, 4. Molnár Balázs,PC-2 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 2. Huszák Donát-Fritz Marcell, 5. Szendi Csaba-Hanol DávidMK-1 női, gyermek I. kcs. 2000 m 1. Pupp NoémiMK-2 női, gyermek I. kcs. 2000 m 6. Koch Dominika-Hanol FanniPC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 2. Fritz Krisztián-Brackó ZsomborMC-1 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Koleszár ZoltánTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Kovács Ákos-Róka Bence-Kasi Mátyás-Cseh Olivér, 3. Hrivik Áron-Kiss Krisztián-Hrivik Máté-Farkasinszki PéterEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző 

Elolvasom
Évadnyitó Maraton HÍROLVASÓ

Évadnyitó Maraton

2009.05.06, 06:37 Kajak-kenu

Évadnyitó MaratonTolna2009. 05. 02. szombatK-2 ffi VII-VIII. kcs. 500 m 1. Somorácz Tamás-Széperdei RenátóK-2 női VII-VIII. kcs. 500 m 2. Fenyvesi Réka-Németh JuditK-1 lány VI. kcs. 500 m 1. Fenyvesi RékaK-2 fiú III-IV. kcs. III. évfolyam 500 m 2. Molnár Balázs-Pinczés Alexander 4. Lukács Barna-Horányi PéterC-1 masters  500 m     1. Meczker András    2. Feil Imre    3. Kirschner Zoltán    6. Lőrincz ZoltánK-2 női III-IV. kcs. III. évfolyam 500 m 1. Lukács Petra-Vajda EszterMK-1 ffi kezdő 500 m 5. Molnár PatrikC-1 ffi VII-VIII. kcs. 500 m 2. Rohn RichárdK-2 fiú V-VI. kcs. 500 m Széperdei Renátó-Árki DávidK-2 lány V-VI. kcs. 500 m 2. Fenyvesi Réka-Németh JuditMK-1 ffi kezdő 500 m 4. Kovács János 6. Benedeczky MátéK-1 fiú VI. kcs. 500 m 2. Széperdei RenátóC-1 fiú III. kcs. 500 m 3. Ledneczki ZoltánK-1 fiú VII-VIII. kcs. 500 m 3. Somorácz TamásK-1 fiú V. kcs. 500 m 2. Árki DávidMK-1 fiú, gyermek I-II. kcs.   I. évfolyam 3000 m 6. Kerti Tamás   II. évfolyam 3000 m 5. Széperdei BencePC-2 fiú, gyermek I-II. kcs. 3000 m 1. Fritz Krisztián-Brackó Zsombor 3. Róka Bence-Kovács ÁkosMK-1 gyermek, lány I-II. kcs. I. évfolyam 3000 m 1. Pupp NoémiMK-2 gyermek, fiú I-II. kcs. I. évfolyam 3000 m     1. Kerti Tamás-Berényi Márton    2. Orvai Róbert-Molnár PatrikMK-2 gyermek, lány I-II. kcs.   I. évfolyam 3000 m 2. Hanol Fanni-Koch Dominika   II. évfolyam 3000 m 1. Ágoston Veszta-Fritz AnettMK-1 kölyök, fiú III. kcs. 3000 m 1. Pinczés Alexander 2. Molnár BalázsC-1 serdülő, fiú V-VI. kcs. 6000 m    3. Blatt Kristóf    4. Péri Dávid    5. Kovács BálintK-1 serdülő, lány V-VI. kcs. 6000 m 1. Fenyvesi Réka 2. Kiszli VandaMC-1 fiú, gyermek II. kcs. 3000 m 1. Koleszár ZoltánK-1 ffi, ifi VII. kcs. 6000 m 1. Somorácz TamásC-1 ffi, ifi VII. kcs. 6000 m 2. Rohn RichárdC-1 masters  3000 m    1. Feil Imre    2. Kirschner Zoltán    3. Meczker András    6. Lőrincz ZoltánTC-4 kezdő  3000 m     1. Szendi Csaba-Gaál Csanád-Kern Márk-Hanol Dávid    2. Cseh Olivér-Hodován Dávid-Klenk Botond-Hrivik M. Bálint    4. Karmacsi Dominik-Kasi Mátyás-Farkasinszky Péter-Hrivik Á. BotondK-2 lány III-IV. kcs. 3000 m 1. Lukács Petra-Vajda EszterMK-2 fiú III. kcs. 3000 m    1. Horányi Péter-Lukács Barna    2. Vucsák Norbert-Széperdei Bence    3. Kovács János-Bendeczky MátéMC-1 fiú III. kcs. 3000 m    1. Huszák Donát    3. Fritz Marcell    4. Török M. AurélEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző   

Elolvasom
Hídépítő Kupa HÍROLVASÓ

Hídépítő Kupa

2009.04.28, 06:57 Kajak-kenu

A Hídépítő Kupán gyermek, serdülő és ifjúsági korosztályban eveztek a versenyzők az Újpesti-öbölben. A paksiaknál korosztályában első lett Pupp Noémi és Pinczés Alexander.Ezüstöt szerzett Fenyvesi Réka és Árki Dávid. Harmadik helyekkel is gazdagodtak az fiatalok, Molnár Balázs és Somorácz Tamás nyakába akasztottak bronzérmet. A fiatalokat Gutai Dániel és Meczker András edzők készítették fel a versenyre.Verseny:  Hídépítő KupaVerseny helye: Budapest, Újpesti-öbölVerseny ideje: 2009. április 25. szombatK-1 női, serdülő VI. korcsoport 2. Fenyvesi Réka 5. Kiszli VandaMK-1 leány, gyermek I. kcs. 1. Pupp NoémiMk-1 fiú, gyermek III. kcs. 1. Pinczés Alexander 3. Molnár BalázsK-1 ffi, serdülő V. kcs. 2. Árki DávidK-1 ffi, ifi VII. kcs. 3. Somorácz TamásEdzők: Gutai Dániel, Meczker András Bedecs Ferenc vezetőedző

Elolvasom
Fizikai Felmérő Bajnokság HÍROLVASÓ

Fizikai Felmérő Bajnokság

2009.02.09, 19:02 Kajak-kenu

Fizikai Felmérő BajnokságGyőr2009.02.07.Fiú - kajak1999. 1. Kerti Tamás1996. 6. Molnár Balázs1995. 10. Weisz Zoltán1994. 9. Árki Dávid1993. 3. Széperdei Renátó1992. 8. Somorácz Tamás1991. 5. Fejes IstvánFiú - kenu2000.. 1. Klenk Botond2001. 3. Hodován Dávid1999. 1. Cseh Olivér, 2. Kasi Mátyás1997. 1. Koleszár Zoltán1994. 10. Blatt KristófLány - kajak1998. 1. Pupp Noémi1993. 3. Kiszli Vanda, 4. Fenyvesi RékaAz egyesületek közötti pontversenyben az Atomerőmű SE a III. helyen végzett.Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre.Gutai DánielBedecs Ferencvezetőedző

Elolvasom
Évadnyitó maraton HÍROLVASÓ

Évadnyitó maraton

2006.04.30, 02:51 Kajak-kenu

Évadnyitó maraton 2006. április 30. - Helye: Tolna Az április 30-ai versennyel indult a 2006-os szezon a kajak-kenu sportban. A versenyszámok 6 egyesület részvétekével kerültek lebonyolításra. Idén először rövidtávú verseny számokban is elindulhattak a versenyzők. Az Atomerőmű SE kajak- kenu szakosztálya nagy számú csapatot delegált erre a versenyre. A paksi fiatalok szinte minden vesenyszámban a dobogóra állhattak. Az edzői stáb elégedetten nyugtázta az eredményeket és bizakodva tekint előre a szezonra. - Feil Imre - Eredmények: 1./ K-2 ffi. VII-VIII. évf. 500 m 3. Pinczés János – Bor Alexander ASE 2./ K-2 női VII-VIII. évf. 500 m 2. Bucher Ivett – Járfás Tímea Tolnatext – ASE 3./ K-1 ffi. III-IV. évf. 500 m IV. évf. 2. Somorácz Tamás ASE 8./ K-1 ffi V.évf. 500 m 5. Fejes István ASE 7. Somorácz Tamás ASE 9./ K-1 ffi VI.évf. 500 m 1.Bor Dániel ASE 11./C-1 ffi. V-VI.évf. 500 3. Dejcző Bálint ASE 5. Sohonyai Zoltán ASE 10. Sáfrány Gyula ASE 13. Csipszer Bertalan ASE 15./ K-1 ffi. VII-VIII. évf. 500 m 3. Pinczés János ASE 8. Bor Alexander ASE 16./ K-1 női VII-VIII évf. 500 m 3. Járfás Tímea ASE 17./ C-1 ffi. VII-VIII.évf. 500 m 3. Molnár Mihály ASE 4. Róhn Tamás ASE 5. Benke Mihály ASE 18./ K-2 ffi. V-VI.évf. 500 m 3. Somorácz Tamás – Fejes István ASE 23./C-1 feln. 500 m 3. Kirschner Zoltán ASE 4. Meczker András ASE 5. Feil Imre ASE 7. Lőrincz Zoltán ASE 24./ K-1 női feln. 500 m 1. Fenyvesi Judit ASE 25./ K-1 ffi. feln. 500 m 3. Tóth Gábor ASE 7. Prantner József ASE 26./ K-1 ffi. V-VI.évf. 5000 m 4. Bor Dániel ASE 5. Fejes István ASE 28./ C-1 ffi. V-VI.évf. 5000 m V. évf. 2. Csipszer Bertalan ASE 3. Sáfrány Gyula ASE VI.évf. 3. Dejcző Bálint ASE 5. Sohonyai Zoltán ASE 30./ MK-1 fiú I-II. évf. 2000 m 1. Árki Dávid ASE 6. Németh Ferenc ASE 32./K-1 fiú III-IV.évf. 5000 m IV. évf. 5. Somorácz Tamás ASE 34./ C-1 fiú III-IV.évf 5000 m IV.évf. 2. Rohn Richárd ASE 35./ K-1 ffi masters 5000 m 4. Horváth Gergő ASE 5. Tóth Gábor ASE 6. Prantner József ASE 36./ K-1 női masters 5000 m 1. Fenyvesi Judit ASE 37./C-1 ffi masters 5000 m 3. Feil Imre ASE 4. Kirschner Zoltán ASE 5. Meczker András ASE 6. Lőrincz Zoltán ASE 41./MK-1 fiú III.évf 5000 m 1. Széperdei Renátó ASE 2. Sárközi Márk ASE 42./MK-1 leány III.évf. 5000 m 1. Fenyvesi Réka ASE 2. Németh Judit ASE 43./K-1 ffi.ifi 5000 m 4. Pinczés János ASE 7. Bor Alexander ASE 44./K-1 női ifi 5000 m 2. Járfás Tímea ASE 45./C-1ffi ifi 5000 m 2. Molnár Mihály ASE 3. Benke Mátyás ASE 4. Rohn Tamás ASE 46./K-2ffi serd. V-VI.évf 5000 m 3. Fejes István – Somorácz Tamás ASE 48./C-2 serd. Fiú V-VI.évf 1. Sohonyai Zoltán – Dejcző Bálint ASE 49./MK-2 gyermeI_II.évf. 2000 m II.évf 2. Németh Ferenc – Árki Dániel ASE 51./TC-4 gyermek I-II.évf 2000 m 1. Balogh Zsolt – Péri Dávid – Sima Ferenc –Kővágó Attila ASE 2. Kovács Bálint – Kiss Dániel – Till József – Huszák Donát ASE 3. Feczer Máté – Feczer Zoltán – Koleszár Zoltán – Bodor Bálint ASE 52./K-2 kölyök III-IV.évf 5000 m IV.évf. 1. Széperdei Renátó – Sárközi Márk ASE 53./K-2 kölyök leány III-IV.évf. 5000 m 4. Fenyvesi Réka – Németh Judit ASE 54./MK-1 fiú kezdő 2000 m 1. Vakar Alexander ASE 2. Lukács Bence ASE 5. Feil Dániel ASE 6. Horányi Péter ASE 7. Horányi Benjamin ASE 55./MK-1 leány kezdő 2000 m 1. Kiszli Vanda ASE 7. Csipszer Bettina ASE 8. Vajda Eszter ASE 9. Fritz Anett ASE 10. Lukács Petra ASE

Elolvasom
Dunaferr Kupa Dunaújváros HÍROLVASÓ

Dunaferr Kupa Dunaújváros

2006.06.10, 02:48 Kajak-kenu

Dunaferr Kupa Dunaújváros 2006. 06. 10. szombat K-1 férfi, ifi VII. kcs. 1000 m I. Pinczés János, II. Bor Alexander K-1 fiú, serdülő V. kcs. 1000 m VII. Fejes István C-1 serdülő V. kcs. 1000 m I. Sáfrány Gyula, II. Csipszer Bertalan K-1 fiú, kölyök IV. kcs. 1000 m IV. Somorácz Tamás C-1 serdülő VI. kcs. 1000 m III. Dejcző Bálint, IV. Sohonyai Zoltán K-1 fiú, serdülő VI. kcs. 1000 m I. Bor Dániel MK-1 fiú, gyermek I. kcs. 2000 m VI. Pinczés Alexander MK-2 fiú, gyermek I-II. kcs. 2000 m II. Németh Ferenc-Árki Dávid MK-1 fiú I-III. kcs. 2000 m I. Széperdei Renátó, VII. Sárközi Márk MK-1 leány, kölyök III. kcs. 2000 m II. Fenyvesi Réka, VI. Németh Judit IX. Kiszli Vanda MC-1 I-II. kcs. 2000 m IV. Csipszer Balázs K-1 fiú, kölyök IV. kcs. 4000 m V. Somorácz Tamás C-1 fiú, kölyök III-IV. kcs. 4000 m IV. Rohn Richárd K-1 fiú, kölyök IV. kcs. 500 m VIII. Somorácz Tamás C-1 ifi VII-VIII. kcs. 500 m VI. Molnár Mihály, VII. Rohn Tamás K-1 férfi, ifi VII. kcs. 500 m I. Pinczés János, II. Bor Alexander K-1 női, ifi VII-VIII. kcs. 500 m IV. Járfás Tímea Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András

Elolvasom
Ritter Károly Emlékverseny - Dunaújváros HÍROLVASÓ

Ritter Károly Emlékverseny - Dunaújváros

2008.10.11, 02:23 Kajak-kenu

2008.10.11.     Ritter Károly Emlékverseny - DunaújvárosK-1 fiú, serdülő V-VI. évf. 2000 m2. Somorácz Tamás 3. Széperdei RenátóK-1 lány, serdülő V-VI. évf. 2000 m1. Fenyvesi Réka 2. Kiszli VandaC-1 serdülő V-VI. évf. 2000 m 1. Rohn RichárdK-1 fiú, kölyök III-IV. évf. 2000 m 3. Árki DávidMK-1 fiú, kölyök III. évf. 2000 m 1. Weisz ZoltánC-1 felnőtt 2000 m 3. Molnár Mihály 6. Dejcző BálintC-1 fiú, kölyök IV. évf. 2000 m 3. Blatt KristófMK-1 fiú, gyermek I-II. évf. 2000 m1. Pinczés Alexander 2. Molnár BalázsMC-1 gyermek I-II. évf. 2000 m 4. Huszák DonátTC-4 gyermek I-II. évf. 2000 m4. Kovács Ákos-Domokos József- Glósz Gergő-Cseh OlivérMK-1 fiú, gyermek I-II. évf. 2000 m3. Horányi Péter 4. Vucsák Norbert 5. Kerti Tamás 6. Hőnyi PéterMK-1 lány, gyermek I-II. évf. 2000 m1. Ágoston Veszta 2. Lukács Petra 4. Koch DominikaPC-2 gyermek I-II. évf. 2000 m5. Brackó Zsombor-Fricz KrisztiánC-1 felnőtt 500 m 3. Dejcző Bálint 4. Molnár MihályK-1 fiú, ifi 500 m 1. Fejes István 2. Somorácz TamásK-1 lány, ifi 500 m 2. Fenyvesi Réka 5. Kiszli VandaK-1 fiú, serdülő 500 m 1. Széperdei RenátóEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Keretfeltöltő, Duna István Emlékverseny - Sukoró HÍROLVASÓ

Keretfeltöltő, Duna István Emlékverseny - Sukoró

2008.10.05, 02:22 Kajak-kenu

2008.10.04-05.     Keretfeltöltő, Duna István Emlékverseny - SukoróK-1 női, serdülő V. 1000 m 2. Kiszli VandaK-1 női, serdülő V. 500 m 2. Fenyvesi Réka, 3. Kiszli VandaMK-2 ffi, gyermek II. 2000 m 3. Pinczés Alexander-Molnár BalázsK-1 ffi, serdülő VI. 4000 m 1. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. 4000 m 3. Széperdei RenátóK-1 női, serdülő V. 4000 m 4. Kiszli Vanda6. Fenyvesi Réka K-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 5. Árki DávidEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András

Elolvasom
Alois Dallmayr - Tolnatext Kupa - Tolna HÍROLVASÓ

Alois Dallmayr - Tolnatext Kupa - Tolna

2005.09.25, 13:25 Kajak-kenu

Alois Dallmayr - Tolnatext KupaTolna 2005. 09. 25. K-2 Férfi VII-VIII. évfolyam 500 m1. Cziczer Viktor- Pinczés János 2. Bor Dániel- Bor Alexander K-2 Noi VII-VIII. évfolyam 500 m2. Járfás Timea- Pupp Edina C-2 Férfi VII-VIII. évfolyam 500 m1. Dejczo Bálint- Sohonyai Zoltán K-1 fiú III. évfolyam 500 m6. Somorácz Tamás K-1 Noi IV. évfolyam 500 m 3. Pinczés Sztella 5. Prantner Anikó C-1 Férfi IV. évfolyam 500 m4. Csipszer Bertalan 5. Sáfrány Gyula K-1 Férfi V. évfolyam 500 m 2. Bor Dániel K-1 Férfi VI. évfolyam 500 m2. Pinczés János 4. Bor Alexander 5. Cziczer Viktor K-1 Noi VI. évfolyam 500 m2. Járfás Tímea 6. Pupp Edina C-1 Férfi V-VI. évfolyam 500 m 2. Dejczo Bálint 5. Sohonyai Zoltán K-2 fiú IV. évfolyam 500 m5. Fejes István- Somorácz Tamás K-2 Noi IV. évfolyam 500 m2. Prantner Anikó- Pincés Sztella C-2 Férfi IV. évfolyam 500 m 2. Csipszer Bertalan- Sáfrány Gyula K-1 Férfi VII-VIII. évfolyam 500 m 1. Pinczés János 5. Bor Dániel Férfi VII-VIII. évfolyam 500 m1. Dejczo Balázs K-2 Férfi V-VI. évfolyam 500 m 6. Bor Dániel- Bor Alexander K-2 Noi V-VI. évfolyam 500 m 6. Járfás Tímea- Pupp Edina C-2 Férfi V-VI. évfolyam 500 m 1. Dejczo Bálint- Sohonyai Zoltán MK-1 fiú II. évfolyam 2000 m3. Széperdei Renátó MK-1 leány II. évfolyam 2000 m1. Fenyvesi Réka 4. Németh Judit 5. Bor Andrea K-1 fiú III. évfolyam 4000 m4. Somorácz Tamás K-1 Noi IV. évfolyam 4000 m3. Pincés Sztella 4. Prantner Anikó 5. Blazsek Zsófia C-1 férfi IV. évfolyam 4000 m 4. Csipszer Bertalan 5. Sárfány Gyula K-1 Férfi V-VI. évfolyam 4000 m2. Pincés János 5. Cziczer Viktor 6. Bor Alexander K-1 Noi V-VI. évfolyam 4000 m 1. Járfás Tímea MK-2 II. évfolyam 2000 m2. Széperdei Renátó- Sárközi Márk MK-1 Férfi kezdo 2000 m3. Feil Kornél 4. Árki Dávid 6. Turánszki János TC-4 Férfi I.-II. évfolyam 2000 m 1. Nagy Tamás- Feczer Zoltán- Huszák Doni- Till József 2. Feil Frédi- Kovágó Attila- Sima Tamás- Dobai Norbert 3. Feczer Máté- Balogh Zsolt- Péri Dávid- Csibrik Máté 4. Bogdán Bálint- Bodor Bálint- Koleszár Zoltán- Vörös István K-2 Noi IV. évfolyam 4000 m1. Prantner Anikó- Pinczés Sztella C-2 fiú III. évfolyam 4000m 1. Róhn Richárd 2. Csipszer Balázs MK-2 Noi II. évfolyam 2000 m1. Fenyvesi Réka- Bór Andrea MK-1 Noi kezdo 2000 m 2. Kiszli Vanda 4. Csipszer Bettina 5. Vajda Eszter 6. Lukács Petra

Elolvasom
Kajak-Kenu Fizikai Felmérő Bajnokság HÍROLVASÓ

Kajak-Kenu Fizikai Felmérő Bajnokság

2008.02.09, 02:35 Kajak-kenu

Kajak-Kenu Fizikai Felmérő BajnokságVerseny helye: Győr2008.02.09. szombatFiú kajak1991 9. Fejes István1993 2. Széperdei Renátó1996. 5. Molnár Balázs1999. 3. Kerti TamásFiú kenu1990. 2. Dejcző Bálint8. Sohonyai Zoltán1991. 8. Csipszer Bertalan1992. 5. Rohn Richárd1997. 1. Koleszár Zoltán1999. 1. Cseh Olivér, 2. Kasi MátyásLány kajak1993. 2. Kiszli Vanda5. Fenyvesi Réka1998. 3. Pupp NoémisEdzők:Bedecs FerencMeczker AndrásFeil ImreGutai Dániel

Elolvasom
Szabad Föld Kupa, Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság - Sukoró HÍROLVASÓ

Szabad Föld Kupa, Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság - Sukoró

2007.07.27, 13:05 Kajak-kenu

Szabad Föld Kupa, Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság - SukoróC-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 9. Rohn RichárdC-2 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 3. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast)C-2 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 4. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast)K-2 női, kölyök IV. kcs. 1000 m 4. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-4 ffi, kölyök IV. kcs. 1000 m5. Csipszer Balázs-Kovács Bálint-Blatt Kristóf-Feczer MátéK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 3x200 m 7. Kerti Dávid-Sárközi Márk-Széperdei RenátóMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 3x200 m4. Lukács Bence-Árki Dávid-Németh Ferenc5. Rohn Richárd-Kecskeméti Márk-Hoschek Norbert (mindketten Révalmási Tutajos Vízisport Egylet)K-1 női, kölyök IV. kcs. 3x200 m 2. Németh Judit-Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-1 ffi, serdülő IV. kcs. 4000 m 8. Csipszer BertalanK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 2. Széperdei RenátóK-1 női, kölyök IV. kcs. 4000 m 5. Fenyvesi RékaC-4 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m5. Csipszer Balázs-Kovács Bálint-Blatt Kristóf-Feczer MátéMK-2 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 2. Pinczés Alexander-Molnár BalázsTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m6. Kiss Dániel-Till József-Ledneczky Zoltán-Koleszár Zoltán9. Huszák Donát-Fritz Marcell-Feczer Zoltán-Brackó ZsomborEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
III. Felnőtt Válogató, U23 Válogató és Vidék Bajnokság - Szeged HÍROLVASÓ

III. Felnőtt Válogató, U23 Válogató és Vidék Bajnokság - Szeged

2007.07.13, 13:05 Kajak-kenu

III. Felnőtt Válogató, U23 Válogató és Vidék Bajnokság - SzegedC-1 ffi, ifi 1000 m 8. Sohonyai ZoltánK-1 ffi, felnőtt válogató 500 m 2. Boros GergelyK-1 női, kölyök, IV. kcs. 1000 m 9. Fenyvesi RékaC-1 ffi, serdülő, V. kcs. 1000 m 3. Rohn RichárdC-2 ffi, ifi 1000 m 1. Dejcző Bálint-Sohonyai Zoltán; 3. Molnár Mihály-Rohn TamásC-1 ffi, felnőtt válogató 200 m 9. Dejcző BalázsK-4 ffi, felnőtt válogató 200 m 1. Babella Balázs (Pécsi K-K Club)-Boros Gergely; Beé István (Domino Honvéd)-Kadler Viktor (Graboplast)C-1 ffi, ifi 500 m 2. Dejcző BálintC-1 ffi, serdülő,V. kcs. 500 m 6. Rohn RichárdC-4 ffi, U23 500 m 4. Lichosyt Róbert-Zödi László-Lédeczi Péter-Molnár Tamás (mindhárman Démász-Szeged)C-2 ffi, ifi 500 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-1 ffi, U23 1000 m 1. Boros GergelyK-1 ffi, U23 500 m 1. Boros GergelyK-2 ffi, U23 500m 1. Boros Gergely-Sík Márton (Démász-Szeged)C-4 ffi, U23 1000 m 3. Lichosyt Róbert-Zödi László-Lédeczi Péter-Molnár Tamás (mindhárman Démász-Szeged)K-1 ffi, serdülő, V. kcs. 4000 m 4. Somorácz TamásC-1 ffi, serdülő, V. kcs. 4000 m 3. Rohn RihárdK-1 ffi, kölyök, IV. kcs. 4000 m 6. Széperdei RenátóC-1 ffi, kölyök, III. kcs. 4000 m 6. Csipszer Balázs; 9. Péri DávidK-1 női, kölyök, IV. kcs. 4000 m 7. Kiszli Vanda; 8. Fenyvesi RékaPC-2 ffi, gyermek, I-II. kcs. 2000 m 7. Pukli Bálint-Ledneczky ZoltánMK-2 ffi, gyermek, I. kcs. 2000 m 2. Pinczés Alexander-Molnár BalázsTC-4 ffi, gyermek, I-II. kcs. 2000 m 7. Kővágó Attilla-Kiss Dániel-Sima Tamás-Brackó Zsombor; 8. Balogh Márk-Khin Olivér-Feczer Zoltán-Balogh ZsoltEdzők: Bedecs Ferenc, Séra Miklós, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Duna-Régió Diákolimpia - Sukoró HÍROLVASÓ

Duna-Régió Diákolimpia - Sukoró

2007.06.02, 12:46 Kajak-kenu

Duna-Régió Diákolimpia - SukoróC-1 ffi, ifi VIII. kcs. 1000 m 5. Molnár MihályC-1 ffi, ifi VII. kcs. 1000 m 5. Sohonyai ZoltánC-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 3. Rohn Richárd, 9. Tóth TamásC-2 ffi, ifi VIII. kcs. 1000 m 2. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifi VII. kcs. 1000 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 1000 m 6. Széperdei RenátóK-1 női, kölyök IV. kcs. 1000 m 8. Fenyvesi Réka, 9. Kiszli VandaC-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 3. Csipszer Bertalan-Sáfrány GyulaC-1 ffi, ifi VIII. kcs. 500 m 5. Rohn TamásC-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 6. Sáfrány Gyula, 7. Csipszer BertalanC-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 3. Rohn RichárdC-2 ffi, ifi VIII. kcs. 500 m 2. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifi VII. kcs. 500 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-2 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 8. Fejes István-Somorácz TamásC-2 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 2. Csipszer Bertalan-Sáfrány GyulaK-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 7. Kerti Dávid-Sárközi MárkK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 7. Széperdei RenátóK-1 női, kölyök IV. kcs. 4000 m 6. Fenyvesi Réka, 8. Kiszli Vanda, 11. Németh JuditK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 5. Árki DávidC-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 7. Csipszer BalázsMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 17. Németh Ferenc, 18. Lukács BencePC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 5. Till József-Ledneczky Zoltán, 8. Huszák Donát-Koleszár Zoltán, 11. Khin Olivér-Balogh Zsolt, 12. Pukli Bálit-Kiss DánielMK-1 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 9. Molnár BalázsTC-4 ffi, gyermek 2000 m 3. Fritz Marcell-Balogh Márk-Krámer Péter-Brackó ZsomborEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Maraton Magyar Bajnokság - Győr HÍROLVASÓ

Maraton Magyar Bajnokság - Győr

2007.05.25, 12:45 Kajak-kenu

Maraton Magyar Bajnokság - GyőrC-1 ffi, ifi 21 km VIII. Sohonyai Zoltán, X. Dejcző Bálint, XI. Molnár MihályC-2 ffi, serdülő VI. kcs. 15 km V. Csipszer Bertalan-Sáfrány GyulaC-1 ffi, kölyök III. kcs. 10 km XI. Csipszer BalázsK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 10 km II. Széperdei RenátóK-1 női, kölyök IV. kcs. 10 km VIII. Fenyvesi Réka, XVI. Kiszli VandaMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 10 km VII. Németh FerencK-1 ffi, serdülő V. kcs. 15 km V. Somorácz TamásC-1 ffi, serdülő V. kcs. 15 km XV. Rohn RichárdC-2 ffi, felnőtt 28 km V. Lichosyt Róbert-Takács ViktorC-2 ffi, ifi 21 km II. Dejcző Bálint-Sohonyai Zoltán, VI. Molnár Mihály-Rohn TamásK-1 ffi, serdülő VI. kcs. 15 km XXIII. Fejes IstvánMK-1 ffi, gyermek I. kcs. 5 m III. Pinczés Alexander-Molnár BalázsK-2 ffi, kölyök IV.kcs. 10 km XVI. Kerti Dávid-Sárközi MárkPC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 5 m VII. Till József-Balogh Zsolt, VIII. Feczer Zoltán-Ledneczky Zoltán, IX. Huszák Donát-Koleszár Zoltán, XII. Pukli Bálint-Kiss DánielTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 5 km X. Kővágó Attila-Mittler István- Fritz Marcell-Sima TamásEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András. Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
DUNAFERR KUPA 2007. HÍROLVASÓ

DUNAFERR KUPA 2007.

2007.05.19, 12:44 Kajak-kenu

DUNAFERR KUPA 2007.K-1 férfi ifi VII.évf. 1000m VII.-VIII. évf. 5. Pinczés János C-1 ifi VIII. évf. 1000m 6. Molnár Mihály 7. Rohn Tamás C-1 fiú V-VI. évf. 1000m 3. Rohn Richárd 6. Sáfrány Gyula 7. Csipszer Bertalan K-1 fiú III.- IV. évf. 1000m 4. Széperdei Renátó 9. Árki Dávid K-1 serdülő fiú VI. évf. 1000m 7. Fejes István K-1 kölyök lány IV. évf. 1000m 4. Fenyvesi Réka 5. Kiszli Vanda 7. Németh Judit MK-1 lány gyermek 2000m 2. Csipszer Bettina 3. Fritz Anett 7. Pupp Noémi 8. Vajda Eszter MK-1 gyermek I.-II. évf. 2000m 1. Feil Dániel 2. Weisz Zoltán 6. Fogas Gergő 8. Horányi Péter TC-4 I-II. évf. fiú 2000m 3. Feczer Zoltán-Mittler István-Kővágó Attila-Sima Tamás 4. Kiss Krisztián-Paksai Ferenc-Khín Olivér-Cseh Olivér 5. Krémer Péter-Balogh Márk-Balogh Zsolt-Braczkó Zsombor PC-2 gyermek fiú I.-II. évf. 2000m 5. Koleszár Zoltán-Huszák Donát 7. Kiss Dániel -Pukli Bálint MK-1 gyermek fiú I.évf. 2000m 2. Pinczés Alexander 4. Molnár Balázs PC-2 gyermek III. évf. 2000m 3. Kovács Bálint-Feczer Máté 4. Blatt Kristóf-Ledneczky Zoltán 5. Péri Dávid-Till József MK-1 fiú III. évf. 2000 m 8. Németh Ferenc 9. Lukács Bence K-1 kölyök fiú III. évf. 2000m 3. Árki Dávid C-1 kölyök fiú III. évf. 2000m 5. Csipszer Balázs K-1 ifi VII.-VIII. évf. 500m 2. Pinczés János K-1 serdülő fiú V. évf. 500m 6. Somorácz Tamás C-1 serdülő fiú V. évf. 500m 2. Rohn Richárd K-1 kölyök fiú IV. évf. 500m 3. Széperdei Renátó K-1 serdülő fiú VI. évf. 500m 4. Fejes István K-1 kölyök lány 500m IV. évf. 500m 2. Fenyvesi Réka 3. Kiszli Vanda 5. Németh Judit Két sportolónk, Dejcző Balázs és Dejcző Bálint elnyerte a „Magyar Köztársaság jó tanulója - jó sportolója” címet. A kitüntetéseket 2007. május 22-én Hiller István oktatási miniszter adta át.

Elolvasom
Évadnyitó Verseny - Tolna HÍROLVASÓ

Évadnyitó Verseny - Tolna

2007.05.06, 12:35 Kajak-kenu

Évadnyitó VersenyTolnaA hagyományoknak megfelelően Tolnán tartották meg a maratoni szakág évadnyitóját. A viadalon az ország több egyesülete képviseltette magát, de még Koperből is érkeztek versenyzők. Az 55 futamból húszban az ASE és a Tolna sportolói voltak a legjobbak.Eredmények:C-2 ffi, ifi 500 m II. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-1 ffi III. kcs. 500 m II. Árki DávidK-1 ffi IV. kcs. 500 m I. Széperdei RenátóK-1 női IV. kcs. 500 m I. Fenyvesi Réka - III. Kiszli Vanda - V. Németh JuditC-1 ffi V. kcs. 500 m II. Rohn Richárd - III. Csipszer BertalanK-2 ffi IV. kcs. 500 m I. Széperdei Renátó-Árki DávidK-2 női IV. kcs. 500 m IV. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-1 ffi, ifi 500 m III. Dejcző Bálint - IV. Sohonyai Zoltán - VI. Molnár MihályK-1 ffi VI. kcs. 500 m II. Fejes IstvánK-1 ffi V. kcs. 500 m III. Somorácz TamásC-1 ffi V. kcs. 5000 m I. Rohn RichárdPC-2 I. évf. 2000 m I. Huszák Donát-Koleszár ZoltánPC-2 II. évf. 2000 m III. Feczer Máté-Kovács Bálint - IV. Péri Dávid-Till JózsefMK-1 ffi I. kcs. 2000 m I. Pinczés Alexander - III. Molnár Balázs - IV. Horányi Péter - V. Dominik Mátyás - VI. Ritter KristófK-1 ffi III. kcs. 5000 m I. Árki DávidK-1 ffi IV. kcs. 5000 m III. Széperdei RenátóK-1 női IV. kcs. 5000 m I. Fenyvesi Réka - III. Kiszli Vanda - VI. Németh JuditC-1 ffi, ifi 5000 m III. Molnár Mihály - V. Sohonyai ZoltánMK-2 ffi I. kcs. 2000 m I. Molnár Balázs-Pinczés AlexanderTC-4 ffi II. kcs. 2000 m I. Sima Tamás-Brackó Zsombor - Fritz Máté-Kővágó Attila - II. Blatt Kristóf-Balogh Zsolt - Mittler István-Krémer PéterMK-1 női I. kcs. 2000 m I. Fritz Anett - II. Pupp NoémiMK-1 ffi III. kcs. 2000 m III. Lukács Bence - IV. Németh FerencTC-4 ffi I. kcs. 2000 m II. Balogh Zsolt-Cseh Olivér-Khin - Ottó-Baksay Ferenc-Blatt VilmosEdzők:Bedecs FerencMeczker AndrásFeil ImreGutai DánielWeblink:Tolnai Népújság online - Megyei fölény az évnyitón. A paksiak és a tolnaiak húsz aranyérmet szereztek az Alois Dallmayr-Tolnatext Kupán 

Elolvasom
Kajak-Kenu Fizikai Felmérő Bajnokság - Győr HÍROLVASÓ

Kajak-Kenu Fizikai Felmérő Bajnokság - Győr

2007.02.03, 12:35 Kajak-kenu

Kajak-Kenu Fizikai Felmérő BajnokságVerseny helye: Győr2007.02.03. szombatKajak fiú1989. 20. Bor Alexander1991. 21. Fejes István1992. 16. Somorácz Tamás1993. 1. Széperdei Renátó1994.14. Németh Ferenc;27. Lukács Bence1996.23. Molnár Balázs34. Sima Tamás37. Huszák DonátKajak lány1993.5. Fenyvesi Réka7. Kiszli Vanda15. Németh Judit1998.2. Pupp NoémiKenu1989.11. Molnár Mihály12. Rohn Tamás1990.2. Dejcző Bálint10. Sohonyai Zoltán1991.13. Sáfrány Gyula14. Csipszer Bertalan1992.3. Rohn Richárd16. Tóth Tamás1993. 15. Kovács Bálint1994. 25. Csipszer Balázs1995. 20. Till József1997. 1. Koleszár ZoltánEdzők:Bedecs FerencMeczker András

Elolvasom
Alois Dallmayr – Tolnatext Kupa HÍROLVASÓ

Alois Dallmayr – Tolnatext Kupa

2006.10.01, 02:41 Kajak-kenu

Alois Dallmayr – Tolnatext Kupa Évadzáró maraton verseny Tolna , 2006.10.01. Az elmúlt hétvégén került megrendezésre az évadzáró maraton verseny Tolnán. Az évrol-évre egyre nagyobb népszeruségnek örvendo versenyen az ASE kajak-kenu szakosztálya is népes csapattal képviseltette magát. A ragyogó napsütésben és rendkivül jó hangulatban lezajlott verseny számos sikert hozott a paksi fiatalok számára. A régebb óta versenyzo sportolók mellett rajthoz állhattak azok a fiatalok is akik ebben az évadban kezdtek kajakozni, kenuzni. Az edzok elmondása szerint nagyon szépen helytálltak az újoncok is. A verseny utáni záróvacsorán a sportolók, edzok, hozzátartozók egyaránt eredményesnek itélték a 2006-os évadot. A jövo évre való felkészülést már a verseny végeztével megkezdték a versenyzok. Az idojárás kegyességével még a vizen történik az alapozás kezdete, majd az október hónap végétol a termekben folytatódnak. Az eggyesület várja azon sportolni vágyó fiatalok jelentkezését akik szivesen csatlakoznának csapatunkhoz! Óvodai elokészito csoportunk is várja a szives érdeklodoket! Eredmények: C-2 férfi VII-VIII. 500m 1. Molnár Mihály – Rohn Tamás K-1 férfi IV. 500m 6. Somorácz Tamás K-1 noi III. 500mE 3. Fenyvesi Réka 5. Kiszli Vanda 6. Németh Judit C-1 férfi IV. 500m 1. Rohn Richárd K-1 férfi V-VI. 500m 4. Fejes István K-2 noi III. 500m 1. Fenyvesi Réka – Kiszli Vanda C-1 férfi V-VI. 500m 1. Dejczo Bálint 3. Csipszer Bertalan K-2 férfi III. 500m 2. Sárközi Márk – Árki Dávid K-2 férfi IV. 500m 3. Somorácz Tamás – Széperdei Renátó K-1 férfi VII-VIII. 500m 1. Pinczés János 8. Bor Alexander C-1 férfi VII-VIII. 500m 2. Molnár Mihály 6. Rohn Tamás K-2 férfi V-VI. 500m 1. Bor Dániel – Fejes István C-2 férfi V-VI. 500m 1. Csipszer Bertalan – Sáfrány Gyula C-1 férfi felnott 500m 2. Prancz Zoltán C-1 férfi masters 500m 1. Metzker András 2. Kirschner Zoltán 4. Huber Tibor MK-1 férfi kezdo 500m 5. Horányi Péter 7. Vucsák Norbert 8. Kerti Tamás 9. Széperdei Bence 10. Lukács Barna MK-1 noi kezdo 500m 2. Fritz Anett 3. Vajda Eszter 4. Lukács Petra 5. Pupp Noémi 6. Sziklási Kata K-1 férfi V-VI. 500m 4. Bor Dániel K-1 férfi III. 500m 2. Széperdei Renátó 9. Árki Dávid K-1 férfi V-VI. 5000m 9. Fejes István C-1 férfi V-VI. 5000m 1. Dejczo Bálint MK-1 férfi II. 2000m 4. Árki Dávid 5. Németh Ferenc K-1 férfi III. 5000m 3. Széperdei Renátó 9. Sárközi Márk K-1 férfi IV. 5000m 2. Somorácz Tamás K-1 noi III. 5000m 3. Fenyvesi Réka 4. Kiszli Vanda 6. Németh Judit C-1 férfi III-IV. 5000m 1. Rohn Richárd C-1 férfi masters 5000m 1. Kirschner Zoltán 3. Huber Tibor C-1 férfi felnott 5000m 1. Prancz Zoltán MK-l noi kezdo 2000 m 4. Csipszer Bettina K-1 férfi ifi 5000m 5. Pinczés János 8. Bor Alexander C-1 férfi ifi 5000m 4. Rohn Tamás 5. Molnár Mihály   MK-2 férfi I-II. 2000m 2. Árki Dávid – Németh Ferenc TC-4 férfi I-II. 2000m 1. Kovács B.-Koleszár Z.-Sima T.-Körösztös Á. 2. Felzer M.-Péri D.-Bogdán B.-Pukli B. 3. Tóth T.-Huszák D.-Balogh Zs.-Lénárt P. 4. Till J.-Kiss D.-Brackó ZS.-Mittler I. 5. Csipszer B.-Balogh M.-Feczer Z.-Khín O. TC-4 férfi II. 1000m 4. Tóth R.-Ledneczki Z.-Cseh O.-Kiss K.--Krémer P.-Németh P. K-2 férfi III-IV. 5000m 4. Somorácz Tamás – Széperdei Renátó K-2 noi III-IV. 5000m 4. Németh Judit – Fenyvesi Réka C-2 férfi V. 5000m 1. Csipszer Bertalan – Sáfrány Gyula MK-I Férfi kezdo 2000 m 3. Molnár Balázs 4. Kerti Dávid 6. Lukács Bence 7. Feil Dániel 8. Fogas Gergo 18. Dominik Mátyás 19. Kern Gergo 20. Tenki Dániel Fényképek:

Elolvasom
Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság -Sukoróok HÍROLVASÓ

Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság -Sukoróok

2008.08.01, 02:49 Kajak-kenu

Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság -SukoróokK-1 női, serdülő V. 500 m 6. Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő VI. 500 m 6. Nagy Péter (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)-Somorácz TamásC-2 ffi, serdülő VI. 500 m 2. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)K-2 női, serdülő V. 500 m 5. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-1 ffi, serdülő V. 1000 m 5. Széperdei RenátóK-2 ffi, kölyök IV. 1000 m 6. Lukács Bence-Árki DávidK-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 6. Tóth Gergő (Alois Dallmayr-Tolnatext Kajak-Kenu)-Somorácz TamásC-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 4. Rohn Richárd- Erdős Szilárd (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)K-2 női, serdülő V. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-1 ffi, serdülő VI. 4000 m 3. Somorácz TamásK-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 3. Árki DávidMK-2 ffi, gyermek II. 2000 m 4.Molnár Balázs-Pinczés AelxanderPC-2 ffi, gyermek I-II.2000 m 4. Huszák Donát-Koleszár ZoltánMK-1 ffi, kölyök III.3x200 mváltó 4. Pinczés Alexander-Weisz Zoltán-Molnár BalázsC-1 ffi, kölyök IV. 3x200 m 3. Csipszer Balázs-Péri Dávid-Blatt KristófEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Vidéki Bajnokság - Sukoró HÍROLVASÓ

Vidéki Bajnokság - Sukoró

2008.07.04, 02:46 Kajak-kenu

Vidéki Bajnokság - SukoróC-1 ffi, U23 1000 m 3. Lichosyt RóbertK-1 ffi, serdülő V. 1000 m 2. Széperdei RenátóC-1 ffi, ifjúsági 1000 m 5. Sohonyai ZoltánC-1 ffi, serdülő VI. 1000 m 4. Rohn RichárdK-2 ffi, serdülő VI. 1000 m3. Tóth Gergő (Alois Dallmayr-Tolnatext Kajak-Kenu)-Somorácz TamásC-2 ffi, U23 1000 m 2. Molnár Mihály-Rohn TamásK-2 ffi, kölyök IV. 1000 m 3. Lukács Bence-Árki DávidK-2 női, serdülő V. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-1 ffi, U23 500 m 4. Molnár Mihály-Lichosyt RóbertC-1 ffi, ifjúsági 500 m 1. Dejcző BálintK-1 ffi, serdülő V. 500 m 5. Széperdei RenátóC-1 ffi, serdülő VI. 500 m 4. Rohn RichárdK-1 női, serdülő V. 500 m 5. Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő VI. 500 m4. Nagy Péter (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)-Somorácz TamásC-2 ffi, U23 500 m 2. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifjúsági 500 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-2 női, serdülő V. 500 m 3. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-1 ffi, serdülő VI. 4000 m 2. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. 4000 m 4. Széperdei RenátóK-2 női, serdülő VI. 4000 m 5. Németh Judit-Túri ZsuzsannaK-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 4. Árki DávidC-1 ffi, kölyök IV. 4000 m4. Csipszer Balázs; 5. Péri DávidMK-1 ffi, gyermek II. 2000 m 4. Pinczés AlexanderPC-2 ffi, gyermek I-II. 2000 m2. Huszák Donát-Koleszár ZoltánPC-2 ffi, kölyök III. 2000 m 5. Till József-Ledneczky ZoltánTC-4 ffi, gyermek I-II. 2000 m3. Kővágó Attila-Fritz Krisztián-Török Aurél-Sima TamásMK-1 ffi, kölyök III. 3x200 m vátló2. Pinczés Alexander-Molnár Balázs-Weisz ZoltánEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Régiós Válogatott Viadal - Szeged HÍROLVASÓ

Régiós Válogatott Viadal - Szeged

2008.06.05, 02:44 Kajak-kenu

Régiós Válogatott Viadal - SzegedC-4 ffi, IV-VI. 1000 m 2. Rohn RichárdK-4 női IV-VI. 500 m 2. Kiszli VandaK-4 ffi, serdülő V. 1000 m. 3. Széperdei RenátóK-1 női, serdülő V. 1000 m 6. Kiszli VandaC-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 6. Rohn RichárdEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András

Elolvasom
Duna Régió Diákolimpia - Sukoró HÍROLVASÓ

Duna Régió Diákolimpia - Sukoró

2008.05.31, 02:43 Kajak-kenu

Duna Régió Diákolimpia - SukoróK-1 ffi, ifjúsági VII. 1000 m 6. Fejes IstvánC-1 ffi, ifjúsági VII. 1000 m 2. Csipszer BertalanK-1 ffi, serdülő VI. 1000 m 4. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. 1000 m 2. Széperdei RenátóC-1 ffi, serdülő VI. 1000 m 3. Rohn RichárdK-1 női, serdülő V. 1000 m 3. Fenyvesi Réka; 4. Kiszli VandaK-2 női, serdülő V. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 6. Széperdei Renátó-Somorácz TamásC-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 1. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)C-2 ffi, serdülő V. 1000 m 4. Kovács Bálint-Feczer MátéK-2 ffi, kölyök IV. 1000 m 5. Lukács Bence-Árki DávidK-1 ffi, ifjúsági VII. 4000 m 6. Fejes IstvánC-1 ffi, ifjúsági VII. 4000 m 2. Csipszer BertalanK-1 ffi, serdülő VI. 4000 m 3. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. 4000 m 3. Széperdei RenátóK-1 női, serdülő V. 4000m 3. Kiszli Vanda; 4. Fenyvesi RékaK-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 5. Árki DávidC-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 5. Péri Dávid; 6. Blatt KristófMK-1 női, kölyök III. 4000 m 5. Csipszer BettinaTC-4 ffi, gyermek I-II. 2000 m 2. Róka Bence-Fritz Krisztián-Török Aurél-Brackó ZsomborPc-2 ffi, kölyök III. 2000 m 6. Pukli Bálint-Lednezcky ZoltánMK-1 női, gyermek I. 2000 m 2. Pupp Noémi; 6. Fritz AnettMK-1 női gyermek II. 2000 m 4. Vajda EszterPC-2 ffi, gyermek I-II. 2000 m 3. Huszák Donát-Koleszár Zoltán5. Kővágó Attila-Sima Tamás; 6. Tibay Álmos-Fritz MarcellMK-1 ffi, kölyök III. 3x200 m váltó 3. Pinczés Alexander-Molnár Balázs-Weisz Zoltán Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dánielás

Elolvasom
Dunaferr Kupa - Dunaújváros HÍROLVASÓ

Dunaferr Kupa - Dunaújváros

2008.05.24, 02:42 Kajak-kenu

Dunaferr Kupa - DunaújvárosK-1 felnőtt 500 m 3. Fejes IstvánK-1 serdülő fiú V. 500 m 1. Széperdei RenátóK-1 serdülő fiú IV. 500 m 1. Somorácz TamásK-1 serdülő lány V. 500 m 1. Fenyvesi Réka, 2. Kiszli Vanda, 4. Németh JuditC-1 kölyök III. 500 m 4. Blatt KristófK-1 kölyök fiú 500 m 4. Árki DávidK-1 serdülő fiú 4x500 m 3. Széperdei Renátó - Túri Márton - Somorácz Tamás – Fejes IstvánK-1 lány 4x500 m 1. Fenyvesi Réka – Kiszli Vanda – Túri Zsuzsa – Németh JuditK-1 kölyök fiú 4x300 m 2. Németh Ferenc - Árki Dávid - Kerti Dávid - Lukács BenceMC-1 gyermek I. 500 m 1. Koleszár ZoltánMC-1 gyermek II. 500 m 4.Huszák DonátMK-1 lány I-II. 500 m 3. Pupp Noémi, 4. Vajda EszterPC-2 fiú I-II. 500 m 2. Huszák Donát – Koleszár Zoltán, 3. Braczkó Zsolt – Balogh Zsolt. 4. Sima Tamás – Kővágó AttilaMK-1 fiú I. 500 m 4. Kerti TamásMK-1 lány I. 500 m 3. Cseh BiankaMK-1 fiú II. 500 m 2. Molnár Balázs, 3. Pinczés AlexanderMK-1 lány III. 500 m 3. Csipszer BettinaC-1 fiú III: 500 m 6. Till JózsefMK-2 fiú I-II. 500 m 1. Molnár Balázs – Pinczés AlexanderPC-2 kölyök III. 500 m 2. Kiss Dániel – Fritz Marcell, 3.Ledneczki Zoltán – Pukli BálintMK-1 lány II. 500 m 6. Lukács PetraMK-1 fiú II. 500 m 1. Horányi Péter, 3. Lukács BarnaTC-4 fiú I. 500 m 1.Török Aurél – Fritz Krisztián – Glósz Gergely – Lénárt Dániel, 3. Balogh Márk – Róka Bence – Domokos József – Kovács Ákos, 4. Cseh Olivér – Kiss Krisztián – Sima Tamás – Kővágó AttilaCsapatversenyben II. helyezést ért el az Atomerőmű SE csapata.Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Graboplast Maraton Magyar Bajnokság - Győr HÍROLVASÓ

Graboplast Maraton Magyar Bajnokság - Győr

2008.05.16, 02:38 Kajak-kenu

Graboplast Maraton Magyar Bajnokság - GyőrC-1 ffi, ifi 21 km 8. Sohonyai Zoltán; 9. Dejcző BálintK-1 ffi, kölyök IV. 10 km 6. Árki DávidMK1- ffi, kölyök III. 10 km 8. Weisz ZoltánK-1 ffi, serdülő V. 15 km 1. Széperdei RenátóK-1 női, serdülő V. 15 km 8. Kiszli VandaC-2 ffi, felnőtt 28 km 6. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifi 21 km 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánMK-2 ffi, gyermek II. 5 km 6. Pinczés Alexander-Molnár BalázsPC-2 ffi, gyermek 5 km 5. Huszák Donát-Koleszár ZoltánTC-4 ffi, gyermek 5 km 8. Róka Bence-Fritz Krisztián-Török Aurél-Brakó ZsomborK-2 női, serdülő V. 15 km 3. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaEdzők: Bedecs Ferenc, bMeczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Évadnyitó Maraton - Tolna HÍROLVASÓ

Évadnyitó Maraton - Tolna

2008.05.03, 02:36 Kajak-kenu

Évadnyitó Maraton - TolnaK-2 ffi, ifi 500 m 1. Tóth Gergő-Somorácz TamásK-2 női, ifi 500 m 1. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaMK-1 női, kezdő ’96 500 m 3. Vajda Eszter; 6. Lukács PetraMK-1 női, kezdő ’97 500 m 2. Fritz Anett; 4. Ágoston VesztaMK-1 ffi, kezdő ’99 500 m 2. Kerti Tamás; 5. Molnár PatrikK-2 ffi, kölyök 500 m 2. Lukács Bence-Árki Dávid4. Németh Ferenc-Kerti DávidK-1 női, serdülő 500 m 1. Fenyvesi Réka; 3. Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő 500 m 6. Lukács Bence-Árki DávidMK-1 ffi, kezdő ’97 500 m 4. Széperdei BenceK-2 női, serdülő 500 m1. Fenyvesi Réka-Kiszli Vanda4. Németh Judit-Túri ZsuzsaK-1 ffi, kölyök 500 m 2. Árki Dávid6. Lukács BenceMK-1 ffi, kezdő ’96 500 m 1. Horányi Péter3. Vucsák Norbert4. Lukács BarnaMK-1 ffi, kezdő ’95 500 m 2. Ritter KristófMK-1 női, kezdő ’98 500 m1. Pupp Noémi5. Földesi FanniK-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 1. Széperdei RenátóK-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m. 2. Somorácz TamásK-1 ffi, ifi 500 m 2. Fejes IstvánMK-1 fiú, gyermek 3000 m 3. Molnár BalázsMC-1 fiú, gyermek 3000 m 1. Till JózsefPC-2 fiú, gyermek 3000 m 3. Huszák Donát-Koleszár Zoltán4. Sima Tamás-Kővágó AttilaMK-1 fiú, kölyök 3000 m 5. Weisz ZoltánK-1 fiú, kölyök 3000 m 3. Árki Dávid6. Lukács BencePC-2 fiú, kölyök 3000 m 3. Ledneczky Zoltán-Till József4. Kiss Dániel-Fritz Marcell5. Balogh Zsolt-Brackó ZsomborMK-1 lány, kölyök 3000 m 1. Csipszer BettinaK-1 fiú, serdülő V. kcs. 6000 m. 1. Széperdei RenátóK-1 fiú, serdülő VI. kcs. 6000 m 1. Somorácz TamásK-1 női, serdülő 6000 m 1. Fenyvesi Réka2. Kiszli Vanda4. Németh JuditK-1 ffi, ifi 6000 m 6. Fejes IstvánTC-4 kezdő 2000 m 1. Török Aurél-Róka Bence-Kasi Mátyás-Koleszár Zoltán3. Glósz Gergely-Lénárt Dániel - Cseh Olivér-Huszák Donát4. Balogh Márk-Angyal János - Domokos József-Kovács ÁkosEdzők: Meczker András, Gutai Dániel, Feil Imre

Elolvasom
Hídépítő Kupa - Budapest, Újpesti Öböl HÍROLVASÓ

Hídépítő Kupa - Budapest, Újpesti Öböl

2008.04.27, 02:35 Kajak-kenu

Hídépítő Kupa - Budapest, Újpesti ÖbölK-1 fiú, serdülő VI. évf. 2. Somorácz TamásK-1 leány, serdülő V. évf. 1. Fenyvesi Réka7. Kiszli VandaK-1 fiú, kölyök IV. évf. 5. Árki DávidK-1 fiú, serdülő V. évf. 4. Széperdei RenátóMK-2 gyermek II. évf. 1. Pinczés Alexander-Molnár Balázs Edzők: Meczker András

Elolvasom
Sportorvosi időpontok HÍROLVASÓ

Sportorvosi időpontok

2017.09.25, 11:23 Kajak-kenu

 

Elolvasom
Aranyos bronz és 1, 43 HÍROLVASÓ

Aranyos bronz és 1, 43

2017.07.03, 12:02 Kajak-kenu

Két ASE-s hajó is rajthoz állt a Portugáliában rendezett maraton Európa-bajnokságon, és mindenki éremmel tért haza Ponte de Limából. Kiszli Vanda egyesben, Hodován Dávid és Kollár Kristóf párosban állhatott dobogóra.    

Elolvasom
Legény a térdén HÍROLVASÓ

Legény a térdén

2016.05.23, 09:08 Kajak-kenu

Hodován Dávid megszerezte az ASE kajak-kenusainak idei első országos bajnokságát, a Győrben rendezett maratonon megvédte címét. Rajta kívül Kiszli Vandának és Pupp Noéminek akadt még dolga a dobogónál.

Elolvasom
Válogatottak HÍROLVASÓ

Válogatottak

2008.09.29, 13:34 Kajak-kenu

FELNŐTT BOROS GERGELY SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Szekszárd, 1984.02.28. MIÓTA SPORTOL: 1994, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Világbajnokság K4-200m, 1. hely, 2007 Európa-bajnokság K-4 200m, 1. hely, 2004 U-23-as Európa-bajnokság, 1.hely, 2007 Világkupa K2-500m, 1. hely, 2014 Többszörös magyar bajnok SOMORÁCZ TAMÁS SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Szekszárd, 1992.04.11. MIÓTA SPORTOL: 2000, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Riói Olimpia K4-1000m 11. hely, 2016 Világbajnokság K2-500m, 3. hely, 2015 Európa-bajnokság K4-500m, 1. hely, 2016 U23-as Európa-bajnokság K2-200m, 4. hely, 2013 Ifjúsági Európa-bajnokság, K2-200m, 6. hely, 2010 Ötszörös magyar bajnok JUNIOR KISZLI VANDA SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Szekszárd, 1993.12.27. MIÓTA SPORTOL: 2004, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Maraton világbajnokság NK1 U23, 1. hely, 2014, 2015, 2016 Maraton világbajnokság NK1 2. hely, 2016 Maraton Európa-bajnokság NK1 U23, 1. hely, 2015 Magyar Bajnokság NK1, 1. hely, 2015 FRITZ ANETT SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Kalocsa, 1997.09.01. MIÓTA SPORTOL: 2006, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Maraton világbajnokság NK2, 1. hely, 2015 Maraton Európa-bajnokság NK2, 3. hely, 2015 Magyar Bajnokság NK-2 500m, 1. hely, 2013 Olimpiai Reménységek Versenye NK-2 500 m, 2. hely, 2013 KOLESZÁR ZOLTÁN SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Szekszárd, 1997.09.30. MIÓTA SPORTOL: 2005, kenu LEGJOBB EREDMÉNYEI: Maraton világbajnokság C-2, 1. hely, 2015 Maraton világbajnokság Maraton világbajnokság C-1, 2. hely, 2015 Maraton Európa-bajnokság C-2, 1. hely, 2014 U23 Európa-bajnokság C-2 1000m 5. hely, 2016 Ifjúsági Olimpia C-1, 5. hely, 2014 Magyar bajnok HORÁNYI BENJÁMIN SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Bonyhád, 1997.06.30. MIÓTA SPORTOL: 2009, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Európa-bajnokság K-1 200m, 8. hely, 2015 Magyar Bajnokság K-1 200m, 1. hely, 2015 Magyar Bajnokság K2-200m, 3. hely, 2015 IFJÚSÁGI PUPP NOÉMI SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Dunaújváros, 1998.07.28. MIÓTA SPORTOL: 2006, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Világbajnokság NK-4 500m, 1. hely, 2016 Maraton világbajnokság, NK1 1. hely, 2016 Európa-bajnokság NK-1 500m, 1. hely, 2015 Európa-bajnokság NK-1 1000m, 1. hely, 2015 Olimpiai Reménységek Versenye, NK-1 500 m 1. hely, 2015 Olimpiai Reménységek Versenye, NK-1 1000 m 1. hely, 2013, 2015 Többszörös magyar bajnok KOVÁCS ÁKOS SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Szekszárd, 1998.01.30. MIÓTA SPORTOL: 2007, kenu LEGJOBB EREDMÉNYEI: Magyar Bajnokság, 3. hely, 2014 SERDÜLŐ HODOVÁN DÁVID SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Kecskemét, 2001.04.10. MIÓTA SPORTOL: 2008, kenu LEGJOBB EREDMÉNYEI: Maraton Magyar Bajnokság C-1, 1. hely, 2013, 2014, 2015, 2016 Magyar Bajnokság C-1, 1. hely, 2013, 2014, 2015, 2016 VAJDA BENCE SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Szekszárd, 2001.01.31. MIÓTA SPORTOL: 2007, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Maraton Magyar Bajnokság K-1, 3. hely, 2015 Olimpiai Reménységek Versenye K-1, 6. hely, 2016 Magyar Bajnokság MK-1, 1. hely, 2013 Magyar Bajnokság K1-4000m; K1-3*200m, 2x2. hely, 2015 Magyar Bajnokság K1-1000m, 3. hely, 2015, 2016   Európa-bajnokság NK-1 500m, 1. hely, 2015 Európa-bajnokság NK-1 1000m, 1. hely, 2015 Olimpiai Reménységek Versenye, NK-1 500 m 1. hely, 2015 Olimpiai Reménységek Versenye, NK-1 1000 m 1. hely, 2013, 2015 Többszörös magyar bajnok Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

Elolvasom
Universiade Kazan HÍROLVASÓ

Universiade Kazan

2013.07.17, 10:52 Judo

Elolvasom
Nemzetközi Judo Verseny - Ausztria HÍROLVASÓ

Nemzetközi Judo Verseny - Ausztria

2006.04.08, 00:15 Judo

Nemzetközi Judo VersenyRohrbach, AusztriaVerseny ideje: 2006. 04. 08. szombat U13II. Ádám Attila 45 kgU15V. Szebényi Réka 48 kgI. Lacza Milán 60 kgII. Haaz Levente 60 kgIII. Merényi Dániel 66 kgI. Hamvas Tamás 81 kgJuniorVII. Csoknyai Ákos 60 kgII. Kiszli Gabriella 63 kg Verseny ideje: 2006. 04. 09. vasárnapIfiI. Kiss Norbert 60 kgU23III. Csoknyai László 73 kgEdzők:Kanczler IstvánDobai László

Elolvasom
Junior „B” és U23 Országos Bajnokság - Baja HÍROLVASÓ

Junior „B” és U23 Országos Bajnokság - Baja

2006.09.16, 11:54 Judo

Junior „B” és U23 Országos BajnokságVerseny helye: BajaJunior „B”V. Csoknyai Ákos 66 kgI. Kovács Márton 66 kgIII. Kiss Norbert 60 kg  U23III. Kiszli András 100 kgEdző: Hangyási László

Elolvasom
Nemzetközi Judo Verseny - Strasswalchen HÍROLVASÓ

Nemzetközi Judo Verseny - Strasswalchen

2007.05.26, 11:25 Judo

Nemzetközi Judo Verseny - StrasswalchenU17I. Haaz Levente 60 kgI. Mede Zsombor 81 kgU20V. Lajpold Judit 52 kgIII. Kiszli Gabriella 63 kgV. Tarnai József 60 kgIII. Mede Zsombor 81 kgI. Dusa Ákos +100 kgU23II. Lajpold Judit 52 kgV. Kiszli Gabriella 63 kgV. Csoknyai Ákos 66 kgII. Dusa Ákos +100 kgEdzők: Hangyási László, Kanczler István

Elolvasom
Junior Országos Bajnokság - Abony HÍROLVASÓ

Junior Országos Bajnokság - Abony

2007.04.22, 11:19 Judo

Junior Országos Bajnokság - AbonyI. Dusa Ákos +100 kgIII. Kiszli Gabriella 63 kgV. Lajpold Judit 52 kgV. Tarnai József 55 kgEdzők: Hangyási László, Kanczler István

Elolvasom
ATOM KUPA 2005. HÍROLVASÓ

ATOM KUPA 2005.

2005.07.23, 00:00 Judo

ATOM KUPA 2005.2005.07.23-24. 1986 óta a Paksi Atomerőmű SE minden évben megrendezi junior korosztályban nemzetközi versenyét, a Judo Atom Kupát, amelyen évek óta számos ország képviselteti magát. Idén a XX. Nemzetközi Junior Judo Atom Kupa került megrendezésre 19 ország közel 250 judosával, hét férfi és hét női súlycsoportban. A Paksi Atomerőmű SE színeiben junior-VB II. helyezett, junior Európabajnokunk, Bor Barna és felnőtt-EB III. helyezett, junior Világ-és Európabajnokunk, Mészáros Anett aranyérmet szereztek. Csoknyai László, Kiszli András és Pfeffer Árpád már sajnos nem jártak ilyen sikerrel, helyezetlenül végeztek. A versenyt egy hét edzőtáborozás követte, amelybe bekapcsolódott a felnőtt magyar, szlovák, szlovén és cseh válogatott is.Nők, 70 kg: 1. Mészáros Anett, 2. Schauer (osztrák), 3. Malikova (ukrán) és Lechenauer (osztrák).Férfiak, +100 kg:1. Bor Barna, 2. Todics (szerb), 3. Pavkovics (horvát) és Bonda-renko (ukrán).Bővebben:Az eredmények pdf-ben itt: Tolnai Népújság online oldalán .... Anett melegítBarna leszorítja ellenfelétBor BarnaCsarnokA képen +100 kg éremátadás. Bor Barna (HUN, ASE) nyerte.A 2. helyezett Todic Dorde (SCG) az elmúlt 2 hónapban Pakson készült, ígysegítve Barna felkészülési programját is. Az érmet Hangyási László adta át.Hetzmann Albert - Atomerőmű SE elnökeHangyási László - ASE Judo Szakosztály vezetőedzőjeTilky Péter - ASE Judo Szakosztály elnökeKovács Antal és Kanczler István szurkolnakHetzmann Albert - Atomerőmű SE elnökeHangyási László - ASE Judo Szakosztály vezetőedzőjeTilky Péter - ASE Judo Szakosztály elnökeTóth Ferenc országgyűlési képviselőKovács Antal - az ASE Olimpiai- és Világbajnok judosaDobai László, edzőIllyés Milkós, a Magyar Judo Szövetség szakmai alelnökeHangyási László - ASE Judo Szakosztály vezetőedzőjeKöves László és Keszthelyi László, szervezők Kiszli András Csoknyai László Bor Barna ..... pillanat, és kész

Elolvasom
Átmozgató edzés HÍROLVASÓ

Átmozgató edzés

2005.08.04, 00:00 Judo

Közeleg a felnőtt világbajnokság!A felkészülési program következő állomása Braunschweig, Németország2005-08-04Szeptember elején Egyiptomban kerül megrendezésre az idei év legnagyobb megmozdulása a judos életben – a felnőtt VB. A Paksi Atomerőmű SE judosai közül a fiúknál Braun Ákos 73 kg-ban, Rajcsányi Gergő 90 kg-ban és Bor Barna +100 kg-ban, míg a lányoknál Mészáros Anett a 70 kg-os mezőnyben lehet ott Kairóban a legjobbak tornáján, ha minden a terveink szerint alakul.Braun Ákos, Bor Barna, Rajcsányi Gergő és Kiszli András a bemelegítés alatt.Kis csapatunk lelkesen készül a kisebb-nagyobb nehézségek dacára is. Kisebb sérülések, betegség hátráltatják esetenként a felkészülési programot, melynek következő állomása Braun, Bor és Mészáros számára egy németországi, braunschweigi „kiruccanás”, amit Hangyási László írányításával ma vettek célba. Ez egy felkészítő jellegű verseny lesz, melyet egy hét edzőtábor követ. A versenyen csak Ákos vesz részt, a többiek az edzőtáborba kapcsolódnak majd be. Anett kisebb höröghurut gyulladással bajlódik még, de a tábori munkából már kiveszi a részét.Ákos és Gergő technikázás közben.Rajcsányi Gergő még egy korábbi sérülését piheni, állapota javul, ez idő alatt itthon folytatja az elkezdett felkészülési programját.Mivel a 100 kg-ban idén az Atomerőmű SE olimpiai- és világbajnoka, Kovács Anti és a BHSE judosa, Hadfi Dani az eredményeik alapján fej-fej mellett álltak, egy korábbi megegyezés alapján Anti indult az EB-n és Dani indul a VB-n, így Anti most itthon segíti többek közt Rajcsányi munkáját.Hangyási Laci bácsi felügyeli a munkát.Az elutazás előtt még sor került ma reggel egy átmozgató jellegű technikai edzésre, erről láthattok fotókat.A mai technikai edzés jobbára az egyéni technikák gyakorlásából, pontosításából állt, sok befordulással és ledobással. Egy ilyen átmozgató jellegű edzés - mintahogy arról a neve is árulkodik – kevésbé megeröltető ugyan, mégis nagy odafigyelést és összpontosítást igényel a munka minőségének megtartása és a sérülések elkerülése érdekében. Jobb oldalon elől: Braun Ákos és Rajcsányi Gergő.Bor Barna és Kiszli András a ledobások során. Azt hiszem mindenki el tudja képzelni, milyen érzés lenne beesni a 120 kg-os „Óriáscsecsemőnk” alá, ha nem figyelne oda ránk kellőképpen.. Barna és Andris                               Ákos és GergőAz edzéseknek fontos eleme az edzés utáni levezető mozgás és a lazítás.Persze előtte még ki kell fújjuk magunkat..

Elolvasom
Őrségváltás vb-arannyal HÍROLVASÓ

Őrségváltás vb-arannyal

2017.09.11, 14:55 Kajak-kenu

Kiszli Vanda megannyi U23-as világbajnoki cím után első teljes felnőtt évében felállhatott a világbajnoki dobogó tetejére a dél-afrikai Pietermaritzburgban megrendezett maratoni világbajnokságon, ahonnan még egy érem és egy ötödik helyezés is került Paksra.

Elolvasom
Ezüstös készülődés HÍROLVASÓ

Ezüstös készülődés

2017.09.25, 10:32 Kajak-kenu

Szeptember első hétvégéjén Szolnok adott otthont a kajak-kenusok országos bajnokságának, ahonnan egy érem került az ASE-hoz, egy héttel a maratoni világbajnokság előtt.

Elolvasom
Afrikába evezve HÍROLVASÓ

Afrikába evezve

2017.08.27, 17:30 Kajak-kenu

Az eddigiektől eltérően nem Győr, hanem Ráckeve látta vendégül a kajak-kenu maratoni világbajnoki válogatójának résztvevőit, ahol Kiszli Vanda és Koleszár Zoltán is vízre tette hajóját. Nem illetődtek meg az új szituációban versenyzőink, párosban első helyen kvalifikálták magukat a dél-afrikai Pietermaritzburgba.

Elolvasom
Ezüstös augusztus HÍROLVASÓ

Ezüstös augusztus

2017.08.14, 21:54 Kajak-kenu

Augusztus első hétvégéje sem indulhatott kajak-kenus verseny nélkül, Szeged adott otthont az ifjúságiak és az U23-asok országos bajnokságának. A fiúkból álló különítmény három ezüstöt szállított Paksra, ezúttal a kenusok voltak eredményesebbek.

Elolvasom
Aranyos bronz és 1,43 HÍROLVASÓ

Aranyos bronz és 1,43

2017.09.25, 10:48 Kajak-kenu

Két ASE-s hajó is rajthoz állt a Portugáliában rendezett maraton Európa-bajnokságon, és mindenki éremmel tért haza Ponte de Limából. Kiszli Vanda egyesben, Hodován Dávid és Kollár Kristóf párosban állhatott dobogóra.

Elolvasom