Adventi túra Budapesten

2018.12.15, 07:30 Budapest

A tavasszal elmaradt budaörsi túrát bepótolandó hívunk benneteket egy - rendhagyó - túrára a Budai Várba, illetve az Adventi Vásárba.

Bővebben

Alba Fehérvár - Atomerőmű SE

2018.12.15, 18:00 Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár, Gáz utca 19.)

10. forduló

Bővebben

Atomerőmű SE - Pécsi VSK-VEOLIA

2018.12.22, 18:00 ASE Csarnok (7030 Paks, Gesztenyés utca 2.)

11. forduló

Bővebben

Egis Körmend - Atomerőmű SE

2018.12.27, 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend, Kossuth Lajos utca 36

12. forduló

Bővebben

Atomerőmű SE - KTE-Duna Aszfalt

2018.12.30, 18:00 ASE Csarnok (7030 Paks, Gesztenyés utca 2.)

13. forduló

Bővebben

XVII. BB MENTOR KUPA

2019.01.04, 14:00 Teke-Bowling Centrum 6726 Szeged, Derkovits fasor 1-5.

WNBA NBC "A" kategóriás férfi egyéni világrangilsta verseny

Bővebben

Atomerőmű SE - JP Auto-JKSE

2019.01.05, 18:00 ASE Csarnok (7030 Paks, Gesztenyés utca 2.)

14. forduló

Bővebben

Serco-TF-BP - Atomerőmű SE

2019.01.12, 18:00 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportcsarnok (1083 Budapest, Diósz

15. forduló

Bővebben

Teke Városi Bajnokság

2019.01.15, 15:29 Ase Tekéző Paks

II. osztály 7. forduló

Bővebben

Atomerőmű SE - Naturtex-SZTE-Szedeák

2019.01.19, 18:00 ASE Csarnok (7030 Paks, Gesztenyés utca 2.)

16. forduló

Bővebben

Teke Városi Bajnokság

2019.01.21, 15:31 Ase Teléző Paks

I. osztály 7. forduló

Bővebben

III. Budapesti Újév Kupa

2019.01.26, 09:00 1149 Budapest, Báróczy utca 1.

A versenyt a Budapesti és Környéki Szabadidős Tekebajnokság szervezi és rendezi

Bővebben

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Atomerőmű SE

2019.01.26, 18:00 Arena Savaria (9700 Szombathely, Sugár út 18.)

17. forduló

Bővebben

Teke Városi Bajnokság

2019.01.29, 15:33 Ase Tekéző Paks

II. osztály 8. forduló

Bővebben

Atomerőmű SE - Szolnoki Olaj KK

2019.02.02, 18:00 ASE Csarnok (7030 Paks, Gesztenyés utca 2.)

18. forduló

Bővebben

Teke Városi Bajnokság

2019.02.04, 15:47 Ase Tekéző Paks

I. osztály 8. forduló

Bővebben

Kaposvári KK - Atomerőmű SE

2019.02.09, 18:00 Kaposvári Városi Sportcsarnok (7400 Kaposvár, Arany János utca 9

19. forduló

Bővebben

Teke Városi Bajnokság

2019.02.12, 15:49 Ase Tekéző Paks

II. osztály 9. forduló

Bővebben

Teke Városi Bajnokság

2019.02.18, 14:50 Ase Tekéző Paks

I. osztály 9. forduló

Bővebben

Teke Városi Bajnokság

2019.02.26, 15:52 Ase Tekéző Paks

II. osztály 10. forduló

Bővebben

Atomerőmű SE - Sopron KC

2019.03.02, 18:00 ASE Csarnok (7030 Paks, Gesztenyés utca 2.)

20. forduló

Bővebben

Teke Városi Bajnokság

2019.03.04, 15:57 Ase Tekéző Paks

I. osztály 10. forduló

Bővebben

Atomerőmű SE - Zalakerámia ZTE KK

2019.03.09, 18:00 ASE Csarnok (7030 Paks, Gesztenyés utca 2.)

21. forduló

Bővebben

Teke Városi BAjnokság

2019.03.12, 15:59 Ase Tekéző Paks

II. osztály 11. forduló

Bővebben

DEAC - Atomerőmű SE

2019.03.14, 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok (4032 Debrecen, Oláh Gábor utca 5.

22. forduló

Bővebben

Teke Városi Bajnokság

2019.03.18, 16:00 Ase Tekéző Paks

I. osztály 11. forduló

Bővebben

Atomerőmű SE - Alba Fehérvár

2019.03.20, 18:00 ASE Csarnok (7030 Paks, Gesztenyés utca 2.)

23. forduló

Bővebben

Pécsi VSK-VEOLIA - Atomerőmű SE

2019.03.23, 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok (7623 Pécs, Dr. Veress Endre utca 10.)

24. forduló

Bővebben

Teke Városi Bajnokság

2019.03.25, 16:01 Ase Tekéző Paks

Tavaszi II. osztályú egyéni verseny

Bővebben

Teke Városi Bajnokság

2019.03.26, 16:03 Ase Tekéző Paks

Tavaszi I. osztályú egyéni verseny

Bővebben

Atomerőmű SE - Egis Körmend

2019.03.27, 18:00 Atomerőmű SE (7030 Paks,Gesztenyés utca 2.)

25. forduló

Bővebben

KTE-Duna Aszfalt - Atomerőmű SE

2019.03.31, 18:00 Messzi István Sportcsarnok (6000 Kecskemét, Olimpia utca 1/a)

26. forduló

Bővebben