NB I/B. Charousek csoport - végeredmények PDF Nyomtatás E-mail
2009. április 18. szombat, 17:29

NB I/B. Charousek csoport (2008/2009) - Atomerőmű SE II. Paks

1. forduló 2008. október 26.
Győri Elektromos 6.5 - 5.5 ASE II. Paks
Vasutasok Arany János Művelődési Háza
9021 Győr, Révai M. u. 5.

2. forduló 2008. november 02.
ASE II. Paks 5.5 - 6.5 Metinda-Hóbagoly
Energetikai Szakközépiskola
7030 Paks, Dózsa György út 95.

3. forduló 2008. november 30.
HASE 10 - 2 ASE II. Paks
HM Kulturális Szolgáltató Központ
1145 Budapest, Stefánia út 34-36.

4. forduló 2008. december 21.
ASE II. Paks 8 - 4 Z.Csuti-Hydrocomp SK
Energetikai Szakközépiskola
7030 Paks, Dózsa György út 95.

5. forduló 2009. január 11.
Tapolca Rockwool VSE 6.5 - 5.5 ASE II. Paks
Városi Művelődési Központ
8300 Tapolca, Kisfaludy utca 2.

6. forduló 2009. január 25.
ASE II. Paks 4.5 - 7.5 Aquaprofit-NTSK II.
Energetikai Szakközépiskola
7030 Paks, Dózsa György út 95.

7. forduló 2009. február 08.
Barcza Gedeon SC 5 - 7 ASE II. Paks
Magyar Sakkszövetség
1055 Budapest, Falk Miksa utca 10. II. em.

8. forduló 2009. február 22.
Pannonpower SE. 9 - 3 ASE II. Paks
41-es sportbarakk
7630 Pécs, Edison utca 1.

9. forduló 2009. március 08.
ASE II. Paks 5.5 - 6.5 Sárvári Sakk Club SE
Energetikai Szakközépiskola
7030 Paks, Dózsa György út 95.

10. forduló 2009. április 05.
HVSE-SZOVA II. 8 - 4 ASE II. Paks
Pannónia étterem
9700 Szombathely, Fő tér 29.

11. forduló 2009. április 19.
ASE II. Paks - Szenna Pack SC
Energetikai Szakközépiskola
7030 Paks, Dózsa György út 95.

 

NB I/B. Charousek csoport (2008/2009)

Végeredmény:

Csapat neve1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.Össz
1.  HASE7787.598.59.51098.5 84   
2.  Aquaprofit-NTSK II.5578.57.57.597.57.58 72.5
3.  Pannonpower SE.5775.55.5879810.5 72.5
4.  Tapolca Rockwool VSE455578.56.56.57.57.5 62.5
5.  Sárvári Sakk Club SE4.53.56.57534.56.587.5 56   
6.  HVSE-SZOVA II.34.56.55775.5853 54.5
7.  Metinda-Hóbagoly3.54.543.59566.57.54.5 54   
8.  Z.Csuti-Hydrocomp SK2.5355.57.56.56467.5 53.5
9.  ASE II. Paks24.535.55.545.585.57 50.5
10.  Győri Elektromos34.544.5474.566.56 50   
11.  Barcza Gedeon SC3.541.54.54.597.54.556 50   
12.  Szenna Pack SC            0