Vajda Bence első 2000 M-en PDF Nyomtatás E-mail
2012. október 03. szerda, 15:30


Dunai István Emlékverseny

Az Atomerőmű SE Kajak-Kenu szakosztálya, az elmúlt hétvégén Sukorón vett részt. Az Emléktornán több az ASE sportoló is kiváló eredményt ért el!

 

-K1                  NŐI SERDÜLŐ V.                    500 m                                     A DÖNTŐ

6.         FRITZ ANETT                                                                                      ASE

-C1                  FÉRFI IFJÚSÁGI                       1000 m                                   A DÖNTŐ

2.         TILL JÓZSEF                                                                                       ASE

3.         TÖRÖK MÁRK AURÉL                                                                       ASE

-C1                  FÉRFI SERDÜLŐ V.                 1000 m                                   A DÖNTŐ

4.         KOLESZÁR ZOLTÁN                                                                           ASE

-C1                  FÉRFI KÖLYÖK IV.                  1000 m                                   A DÖNTŐ

8.         KOVÁCS ÁKOS                                                                                    ASE

-K1                  NŐI KÖLYÖK IV.                    1000 m                                   A DÖNTŐ

2.         PUPP NOÉMI                                                                                    ASE

-K1                  NŐI SERDÜLŐ V.                    2000m                                    A DÖNTŐ

4.         FRITZ ANETT                                                                                     ASE

-K1                  NŐI KÖLYÖK IV.                    2000 m                                   A DÖNTŐ

2.         PUPP NOÉMI                                                                                    ASE

-K1                  FÉRFI KÖLYÖK III.                   2000 m                                   DÖNTŐ I.

4.         KERTI TAMÁS                                                                                    ASE

-MK1               FÉRFI GYERMEK II.                 2000 m                                   DÖNTŐ II.

12.       PUPP BENCE                                                                                     ASE

-MK1               FÉRFI GYERMEK I.                  2000 m                                   DÖNTŐ II.

1.         VAJDA BENCE                                                                                    ASE