Túl a csúcson HÍROLVASÓ

Túl a csúcson

2019.08.12, 14:13 Kajak-kenu

Az ifi, U23-as világbajnokságot követő héten került sor kajak-kenusaink országos bajnokságára, ahol topformát mutattak versenyzőink: 11 arany-, 5 ezüst- és 3 bronzérmünkkel a 76 nevezett egyesület közül negyedik helyen végeztünk az ob éremtáblázatán!

Elolvasom
A világ trónján HÍROLVASÓ

A világ trónján

2019.08.05, 14:49 Kajak-kenu

Az utóbbi idők legsikeresebb síkvízi utánpótlás világbajnokságán vannak túl az ASE kajak-kenusai: egy arany, három ezüst, egy-egy ötödik, hetedik és tizenegyedik hely került Paksra a romániai Pitestiben rendezett versenyről.

Elolvasom
Odavágó HÍROLVASÓ

Odavágó

2019.05.27, 14:29 Kajak-kenu

A kajak-kenus ifik és felnőttek első válogatóján, a szolnoki Holt-Tiszán többször közel voltunk a győzelemhez, ám ezen a hétvégén ez egyelőre elmaradt. Hat versenyzőnkből négyen szereztek érmet és kerültek közelebb a világversenyekhez.

Elolvasom
Hosszú távú stratégia HÍROLVASÓ

Hosszú távú stratégia

2019.05.22, 08:08 Kajak-kenu

Ha május, akkor az a kajak-kenusoknál a maratoni országos bajnokság, aminek állandó házigazdája Győr, ahol keringenek a folyók és pezseg az élet. Ezen a hétvégén rekordszámú, 2300 nevezés érkezett, ami izgalmas futamokat adott és eredményes ASE-s szerepléssel zárult.

Elolvasom
Tájékozott kajak-kenusok HÍROLVASÓ

Tájékozott kajak-kenusok

2019.05.13, 15:09 Kajak-kenu

A felnőtt és ifjúsági tájékoztató versennyel Szolnokon folytatódott, és tulajdonképpen itt kezdődött el a kiélezett része a kajak-kenus szezonnak. Hat versenyzőnk összesen három éremmel tért haza és készül a szűk két hét múlva sorra kerülő első válogatóra.

Elolvasom
Napsütötte vízreszállás HÍROLVASÓ

Napsütötte vízreszállás

2019.03.22, 12:17 Kajak-kenu

Válogatott kajak-kenusaink egy része külföldön, melegebb klímájú országban kezdte meg a vízi felkészülést, a szárazföldi alapozás utáni sportág specifikus alapozást. A Dél-Afrikai Köztársaság és Portugália szerepelt az úti célok között ez év tavaszán.