Városi Bajnokság, 2019-2020. Ősz HÍROLVASÓ

Városi Bajnokság, 2019-2020. Ősz

2019.12.19, 19:54 Kosárlabda városi bajnokság

Féltávnál tart a paksi Városi Kosárlabda Bajnokság, hiszen véget ért az őszi forduló, mely szokás szerint az Old Boys vezetésével zárult.

Elolvasom
Veretlenül alapszakaszgyőztes az Old Boys HÍROLVASÓ

Veretlenül alapszakaszgyőztes az Old Boys

2019.04.10, 22:25 Kosárlabda városi bajnokság

Véget ért a Városi Kosárlabda Bajnokság alapszakasza. Minden mérkőzést lejátszottak a csapatok, így kezdődhet a rájátszás!

2019.02.25, 18:43 Kosárlabda városi bajnokság

Rohan az idő! Nemcsak elkezdődött, de már 5 forduló le is zajlott a Paksi Kosárlabda Városi Bajnokság tavaszi fordulójából!

Elolvasom
Véget ért az első kör HÍROLVASÓ

Véget ért az első kör

2019.01.06, 20:16 Kosárlabda városi bajnokság

Már csak néhány elmaradt mérkőzés van vissza, és véget ér az őszi forduló a Paksi Városi Kosárlabda Bajnokságban.

Elolvasom
3-6. Forduló HÍROLVASÓ

3-6. Forduló

2018.11.21, 18:08 Kosárlabda városi bajnokság

Paksi Városi Kosárlabda Bajnokság, 3, 4, 5 és 6. fordulójának eredményei.

2018.06.10, 19:51 Kosárlabda városi bajnokság

Befejeződtek a küzdelmek a városi bajnokságban. A bronzérmet a Puszta 5 City, míg az aranyat a tökéletes szezont futó Old Boys szerezte meg.

Elolvasom
Old Boys - Alibi KC az aranyért! HÍROLVASÓ

Old Boys - Alibi KC az aranyért!

2018.05.29, 19:53 Kosárlabda városi bajnokság

Túl vagyunk az elődöntőkön. Az Old Boys továbbra is menetel, míg a másik ágon kisebb meglepetésre a Face Kings alul maradt az Alibi KC-val szemben.

Elolvasom
Alapszakasz - utolsó forduló HÍROLVASÓ

Alapszakasz - utolsó forduló

2018.03.27, 20:47 Kosárlabda városi bajnokság

Lassan véget érnek az alapszakasz küzdelmei. Bár a tabella első fele már nem változhat, a középmezőnyben még apró változások lehetnek. A végleges sorrend, a még hátralévő egyetlen mérkőzés eredményének függvényében változhat.

Elolvasom
16. Forduló HÍROLVASÓ

16. Forduló

2018.03.11, 20:36 Kosárlabda városi bajnokság

Tenisznyelven szólva, két meccslabdája van az Old Boysnak, akik már 14 győzelemnél járnak és egyetlen siker elég nekik az alapszakasz győzelemhez. Bár a Face Kings sem hibázott, úgy néz ki, az eddig begyűjtött két vereség túl soknak bizonyult az elsőséghez.

Elolvasom
Bravúros Ultra Violák HÍROLVASÓ

Bravúros Ultra Violák

2018.03.11, 20:34 Kosárlabda városi bajnokság

A 15. forduló, az esélyesek győzelmei mellett egy meglepő eredményt is hozott. Az Ultra Violák egy izgalmas mérkőzésen tudtak nyerni az Alibi KC ellen.

Elolvasom
14. Forduló HÍROLVASÓ

14. Forduló

2018.02.20, 20:10 Kosárlabda városi bajnokság

Ismét gálázott az Old Boys, de a Face Kings és a Puszta 5 is könnyedén nyert. Egy szoros mérkőzés ezúttal is akadt, most az Ultrák és a Baglyok vívtak kiélezett csatát.

Elolvasom
13. Forduló HÍROLVASÓ

13. Forduló

2018.02.18, 10:43 Kosárlabda városi bajnokság

Gólgazdag mérkőzésekkel folytatódott a városi bajnokság, de csak a Face Kings - Street Boys találkozó hozott nagyobb izgalmakat.

Elolvasom
11-12. forduló: Szétszakadó mezőny HÍROLVASÓ

11-12. forduló: Szétszakadó mezőny

2018.02.13, 18:30 Kosárlabda városi bajnokság

Újabb két forduló telt el, ám a rengeteg elhalasztott meccsnek köszönhetően, kicsit kaotikus az állás, ám az élmezőny és a tabella második felében tanyázó csapatok között, egyre nagyobb a különbség.

Elolvasom
Elkezdődött a tavaszi forduló HÍROLVASÓ

Elkezdődött a tavaszi forduló

2018.01.28, 10:34 Kosárlabda városi bajnokság

Újra pattog a labda, azaz három mérkőzéssel útjára indult a városi bajnokság tavaszi fordulója.

2017.11.20, 22:33 Kosárlabda városi bajnokság

A tavalyi döntősök tovább szárnyalnak és továbbra is hibátlanok, valamint az őket követő mezőnyben sem történt komolyabb változás. Egyedül a Puszta 5 Citynek sikerült 3 hellyel a dobogóra ugrania.

Elolvasom
Meghívó HÍROLVASÓ

Meghívó

2017.11.20, 11:34 Judo

Szűcs Rita egri festőművész Judo világbajnokságról készült festményeinek kiállítása.

Elolvasom
Vendéggyőzelmekkel folytatódott a bajnokság HÍROLVASÓ

Vendéggyőzelmekkel folytatódott a bajnokság

2017.10.31, 20:56 Kosárlabda városi bajnokság

A harmadik forduló után, már csak a tavalyi döntősök maradtak veretlenek. Botlott a Street Boys, a City pedig megszerezte első győzelmét.

2017.06.11, 18:18 Kajak-kenu

Dübörög a kajak-kenus szezon, a hétvégét Szegeden, az első ifjúsági és U21-es, illetve az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) válogatóján töltötték az ASE legjobbjai, akik két ezüstöt és három bronzot lapátoltak össze.

Elolvasom
Velencei hangoló HÍROLVASÓ

Velencei hangoló

2017.06.05, 10:50 Kajak-kenu

A sukorói pályán megrendezett régiós diákolimpiával vette kezdetét a kajak-kenusoknak a június, ahonnan négy győzelemmel tértek haza az ASE fiataljai. Hétvégén már nemzetközi szereplés lesz a tét!

2017.05.15, 12:15 Kajak-kenu

Hétvégén rendezték az idény első fontosabb hazai kajak-kenus regattáját, a rangsorolót. A felnőttek és az ifik is vízre tették a hajójukat és végignyomták az 1000, 500, illetve 200 méteres távokat. Paksról hatan szálltak hajóba a szegedi Maty-éren.

2017.02.05, 13:19 Kosárlabda

P.J. Hill helyét Talor Battle veszi át a szezon hátralévő részére.

Elolvasom
Heroikus küzdelemben maradtunk alul HÍROLVASÓ

Heroikus küzdelemben maradtunk alul

2017.01.15, 15:41 Kosárlabda

Mindkét csapatnak több alkalma volt eldönteni a két hosszabbítást hozó találkozó sorsát, végül a Zalaegerszeg örülhetett a győzelemnek.

Elolvasom
Ismét Baján lépett pályára a serdülő HÍROLVASÓ

Ismét Baján lépett pályára a serdülő

2016.11.30, 18:00 Kosárlabda

Ismét Baján játszottunk. Az első meccsünket a hazai csapat ellen játszottuk. A negyed elejét remekül kezdtük, viszont ezt a negyed végéig nem tudtuk tartani és kialakult egy 10 pontos előny. A második negyed alakult a legrosszabbul a számunkra, itt a Bajának sikerült egy olyan előnyt szereznie amiivel már nem tudtunk mit kezdeni. Bajai Bácska FKE – ASE:  80:46 ASE: Gárdai , Ritter 2, Pintér 2, Kozma 8, Sánta 11, Németh 2, Berka 11, Strasszer 5, Magyar 1, Sztanó 2, Tengölics 2, Pesztericz ,   A második meccset a C csoportból felkerülő Rátgéber Akadémia B csapatával játszottuk. Ez egy kiélezettebb mérkőzés volt, azonban sajnos a koncentrációnk nem mindig volt a helyén. A második félidőben sikerült egy agresszívabb védekezést produkálnunk, mellette segített pár játékos extrább teljesítménye. Sajnos ez is kevés volt a győzelemhez. Rátgéber Kosárlabda Akadémia /B – ASE: 72-61 ASE: Gárdai , Ritter 4, Pintér 14/3, Kozma 6, Sánta 12, Németh 4, Berka 7, Strasszer 8, Magyar 2, Sztanó , Tengölics , Pesztericz 4, Az előző fordulóban megbeszélteket sikerült megcsinálnunk, csökkentettük az eladott labdáink számát és növeltük a szerzett labdáinkat.

Elolvasom
Műegyetemistákkal kezdjük az új évet HÍROLVASÓ

Műegyetemistákkal kezdjük az új évet

2016.01.08, 17:49 Kosárlabda

A MAFC lesz az első idei vendég a Gesztenyés úton, ha meg akarjuk őrizni a pozíciónkat a tabella élén, nem hibázhatunk.

Elolvasom
Fejlődés érzékelhető azonban a győzelem megint elúszott HÍROLVASÓ

Fejlődés érzékelhető azonban a győzelem megint elúszott

2015.12.14, 16:47 Kosárlabda

Már az első negyedben megfogyatkozott ismételten az U21 mikor is bokasérülés miatt Kollár Zsombor is kiesett a rotációból. Az első félidőben nagyon komolyan megnehezítettük az Alba dolgát azonban a második félidőben már nem tudtuk tartani velük a lépést és fizikálisan felőröltek bennünket. ASE - Alba Fehérvár 55-99  Nyíregyháza ellen végig partiban voltunk és a végjátékban sajnos nem tudtuk a saját malmunkra hajtani a hazai pálya előnyeit így igen csalódott vagyok, hogy - ebben az évben - az utolsó hazai mérkőzésen nem tudtunk nyerni pedig nagyon megérdemelték volna a fiúk! ASE - Nyíregyháza 68-71

Elolvasom
Sitku Ernő legénysége a következő feladat HÍROLVASÓ

Sitku Ernő legénysége a következő feladat

2015.12.11, 15:02 Kosárlabda

A tizenkettedik helyen álló Nyíregyháza érkezik hozzánk. Hazai pályán csak a győzelem elfogadható, de nem lesz egyszerű dolgunk.

Elolvasom
Itt az újabb rangadó, érkezik az Alba HÍROLVASÓ

Itt az újabb rangadó, érkezik az Alba

2015.12.03, 11:58 Kosárlabda

Péntek este hétkor - az m4 Sport jóvoltából - országos nyilvánosság előtt csapunk össze a fehérváriakkal. Nálunk mindenki bevethető, pozitív előjelekkel várjuk a meccset.

Elolvasom
Sérülések ellenére volt tartásunk Sopronban HÍROLVASÓ

Sérülések ellenére volt tartásunk Sopronban

2015.11.25, 10:45 Kosárlabda

Meixner Márk is megsérült a vereséggel záruló találkozón.  Szalagavató utáni reggelen indultunk Sopronba így nem voltak kipihenve a játékosok ettől függetlenül jó mérkőzést játszottunk egészen a 3. negyed elejéig amikor is a sok sérült mellé Meixner Márk is csatlakozott miután kiment a bokája. Küzdés-hajtás volt de ebben a napban nem volt több a 40 percen át zónát védekező Sopron ellen.   Sopron KC - Atomerőmű SE 91-55(27-18, 29-7, 20-13, 15-17) ASE:Gombos 16, Gulyás 16/, Fazekas 8, Kollár 7, Meixner 5/3, Csobán 3, Kling 2, Plézer -, Tálasi -, Major -.

Elolvasom
Illés Máté talpcsont törést szenvedett HÍROLVASÓ

Illés Máté talpcsont törést szenvedett

2015.11.17, 13:08 Kosárlabda

Négy hét gipsz vár irányítónkra, utána kezdheti meg a gyógytornát.

Elolvasom
Watkins is a fedélzeten a JKSE ellen HÍROLVASÓ

Watkins is a fedélzeten a JKSE ellen

2015.11.13, 17:48 Kosárlabda

A papírforma hazai győzelmet ígér. A héten igazolt amerikai centerünk is pályára léphet a mérkőzésen.

Elolvasom
A győzelem a cél Kecskeméten HÍROLVASÓ

A győzelem a cél Kecskeméten

2015.11.06, 17:48 Kosárlabda

A Körmend bravúros legyőzése után ezúttal Kecskeméten lépünk pályára. Idegenben eddig nem parádéztunk, ezúttal az első perctől az utolsóig koncentrálni kell.

Elolvasom
A listavezetőt fogadjuk a hatodik fordulóban HÍROLVASÓ

A listavezetőt fogadjuk a hatodik fordulóban

2015.10.30, 18:31 Kosárlabda

A bajnokságban mindeddig veretlenül menetelő Körmend látogat hozzánk. Nálunk Rakocevic továbbra sem bevethető, a túloldalon Perry játéka kérdéses.

Elolvasom
A Szeged ellen javíthatunk HÍROLVASÓ

A Szeged ellen javíthatunk

2015.10.23, 14:02 Kosárlabda

Kiss Zsolték vizitálnak Pakson az ötödik fordulóban, náluk Jeremirov, míg nálunk Rakocevic hagyja ki a mérkőzést.

Elolvasom
U21 - Az első négy forduló margójára HÍROLVASÓ

U21 - Az első négy forduló margójára

2015.10.19, 11:26 Kosárlabda

Ez a szezon maximálisan az építkezésről fog szólni hiszen a csapat igen nagy részét a tavalyi U16-os csapat alkotja és a továbbtanulás miatt sok játékos befejezte a versenyszerű kosárlabdát Pakson.A nyár elején az is eldőlt, hogy ebben az évben nem igazol a klub fiatal tehetséget (utánpótlás válogatott kaliberű játékost), így valóban csak paksi nevelésű gyerekekkel futunk neki ennek a szezonnak.Nem vagyunk könnyű helyzetben, de nagyon pozitív az eddigi tapasztalat annak ellenére is, hogy mindhárom mérkőzésünket nagy arányban elveszítettük. A fegyelmezettség megvan, az akarás megvan, az edzéseken való munka azt gondolom nagyon pozitív, így ha ez a szezon még nem is ezekről a játékosokról szól, én biztos vagyok benne, hogy a jövőben már sok csapat kellemetlen ellenfélként számol velünk. Hangsúlyozva azon dolgozunk, hogy játékost képezzünk, néhányan közülük pedig valóban a felnőtt magyar kosárlabda aktív játékosai lehessenek. ifj. Morgen Frigyes Atomerőmű SE - Kaposvári KK 54-74 (13-24, 17-10, 18-16, 6-24) ASE: Gulyás 18, Dávid 9/3, Gombor 9/3, Kollár 7/3, Fazekas 6, Szántó 4, Szalai 1, Lenger -, Plézer -, Major -, Csobán -. PVSK-PANNONPOWER - Atomerőmű SE 99-38 (26-13, 23-6, 21-4, 29-15) ASE: Gombos 17/3, Gulyás 8, Dávid 4, Fazekas 3, Kling 2, Plézer -, Csobán -, Szalai -, Szántó -, Lenger -. Atomerőmű SE - Szolnoki Olaj KK 56-100 (13-32, 17-23, 5-24, 21-21) ASE: Gombos 16/9, Gulyás 16, Kling 12, Kollár 5, Fazekas 3, Lenger 3/3, Csobán 1, Dávid -, Szalai -, Plézer -, Falco KC - Atomerőmű SE 86-44 (32-13, 18-13, 18-12, 18-6) ASE: Kollár 13/3, Gombos 12, Dávid 7, Plézer 5/3, Csobán 3/3, Kling 2, Fazekas 2, Meixner -, Major -, Szalai -, Lenger -, Tálasi -.

Elolvasom
A Szolnokot fogadjuk a harmadik fordulóban HÍROLVASÓ

A Szolnokot fogadjuk a harmadik fordulóban

2015.10.09, 11:35 Kosárlabda

A regnáló bajnok látogat Paksra szombaton, mely - hozzánk hasonlóan - két győzelemmel kezdett. Mindkét oldalon teljesek a keretek, minden játékos bevethető a tabella első két helyezettjének összecsapásán.

Elolvasom
Somogyba látogatunk az utolsó előtti fordulóban HÍROLVASÓ

Somogyba látogatunk az utolsó előtti fordulóban

2015.04.14, 19:02 Kosárlabda

A második hely sorsa a saját kezünkben van, amelynek elérésében a műtétjét elhalasztó, és újra játékra jelentkező Tóth Ádám is segíthet.

Elolvasom
Körmenden zárjuk az alapszakaszt HÍROLVASÓ

Körmenden zárjuk az alapszakaszt

2015.03.06, 19:39 Kosárlabda

Az egész szezonra kidőlt Jarrod Jones nélkül utazunk Körmendre szombaton. Már biztos alapszakasz elsőként is a győzelem a cél.

Elolvasom
Irány Berény! HÍROLVASÓ

Irány Berény!

2015.02.27, 17:36 Kosárlabda

Az alapszakasz győzelemért lépünk pályára Jászberényben, a betegséggel küzdő Evans nélkül.

Elolvasom
Az alapszakasz egyik legnehezebb meccse jön HÍROLVASÓ

Az alapszakasz egyik legnehezebb meccse jön

2015.02.13, 08:33 Kosárlabda

Ezúttal Székesfehérvárra látogatunk, ahol az őszi meccshez képest mindkét oldalon két új légiós lép pályára. Az Alba kezd magára találni, új centerükkel úgy tűnik, stabilabbá vált csapatuk. Nálunk Szabó Zsolt felépült, ott lesz a keretben, ám Baki Gergely szereplése betegség miatt kérdéses. Frissítés: Információink szerint az Alba centere, Agustus Gilchrist tegnap megsérült, így kihagyja a mérkőzést.

Elolvasom
Rakic és Ivosev nélkül érkezik a KTE HÍROLVASÓ

Rakic és Ivosev nélkül érkezik a KTE

2015.02.04, 15:25 Kosárlabda

Kilenc meccses győzelmi sorozattal a hátunk mögött várjuk a tabella harmadik helyezettje elleni derbit. A túloldalon érzékeny veszteség Rakic és Ivosev hiánya, előbbi visszatért Szolnokra, utóbbit pedig a klubja tiltotta el. A találkozót ismét közvetíti a Duna World televízió.

Elolvasom
Tévés meccsen fogadjuk a Kálmánékat HÍROLVASÓ

Tévés meccsen fogadjuk a Kálmánékat

2015.01.29, 08:31 Kosárlabda

A legutóbbi hat meccséből ötöt megnyerő Falco látogat ma Paksra, az összecsapást a Duna World élőben közvetíti. Szabó és Markovic továbbra sem bevethető, a többiek azonban készek tovább nyújtani nyolc meccses győzelmi szériát!

Elolvasom
Veszélyes csapathoz látogatunk HÍROLVASÓ

Veszélyes csapathoz látogatunk

2015.01.24, 00:30 Kosárlabda

Ezúttal a hazai pályán jól szereplő Szeged otthonában kell helyt állnunk. Luka Markovic sajnos bokasérülést szenvedett a Szeged ellen, rá nem számíthatunk, valamint Szabó és Antóni is kihagyja a mérkőzést.

Elolvasom
Kötelező feladat következik HÍROLVASÓ

Kötelező feladat következik

2015.01.21, 08:57 Kosárlabda

Az újonc MAFC látogat hozzánk a 18. fordulóban. Szabó továbbra sem bevethető, de Körtélyesi és Medve már elkezdték az edzéseket.

Elolvasom
Somogyország küldöttei vizitálnak nálunk HÍROLVASÓ

Somogyország küldöttei vizitálnak nálunk

2015.01.11, 11:17 Kosárlabda

Három nappal a soproni meccs után ismét rangadó vár csapatunkra, ezúttal Kaposvár látogat el hozzánk. Medve, Körtélyesi és Szabó továbbra sem bevethető, a többiek azonban pályára léphetnek.

Elolvasom
Mindkét új igazolás pályára lép a Pécs ellen HÍROLVASÓ

Mindkét új igazolás pályára lép a Pécs ellen

2015.01.02, 23:10 Kosárlabda

Továbbra is tele vagyunk sérültekkel, Szabó is csatlakozott a maródiak táborához, de Evans és Wise érkezésével könnyebb lett a helyzetünk.

Elolvasom
A Körmend ellen zárjuk az évet HÍROLVASÓ

A Körmend ellen zárjuk az évet

2014.12.20, 10:42 Kosárlabda

Körtélyesi és Medve egyaránt kézsérüléssel bajlódik, mindketten huzamosabb ideig estek ki. Kovács és Eilingsfeld ellenben felépült, ők pályára léphetnek az első kör utolsó meccsén.

Elolvasom
Szétzúztuk a Zalaegerszeget HÍROLVASÓ

Szétzúztuk a Zalaegerszeget

2014.12.13, 17:56 Kosárlabda

Az első pillanattól az utolsóig uraltuk a meccset, nem volt egy súlycsoportban a két csapat. Gulyás és Miholics személyében két újoncot is avattunk.

Elolvasom
U21: Egy győzelem és egy vereség a heti mérleg HÍROLVASÓ

U21: Egy győzelem és egy vereség a heti mérleg

2014.11.02, 19:56 Kosárlabda

A Jászberény ellen Antóni extrájával nyertünk, a MAFC ellen viszont nem jött össze a siker