Veretlenül alapszakaszgyőztes az Old Boys HÍROLVASÓ

Veretlenül alapszakaszgyőztes az Old Boys

2019.04.10, 22:25 Kosárlabda városi bajnokság

Véget ért a Városi Kosárlabda Bajnokság alapszakasza. Minden mérkőzést lejátszottak a csapatok, így kezdődhet a rájátszás!

Elolvasom
11-12. forduló: Szétszakadó mezőny HÍROLVASÓ

11-12. forduló: Szétszakadó mezőny

2018.02.13, 18:30 Kosárlabda városi bajnokság

Újabb két forduló telt el, ám a rengeteg elhalasztott meccsnek köszönhetően, kicsit kaotikus az állás, ám az élmezőny és a tabella második felében tanyázó csapatok között, egyre nagyobb a különbség.

Elolvasom
Ismét Baján lépett pályára a serdülő HÍROLVASÓ

Ismét Baján lépett pályára a serdülő

2016.11.30, 18:00 Kosárlabda

Ismét Baján játszottunk. Az első meccsünket a hazai csapat ellen játszottuk. A negyed elejét remekül kezdtük, viszont ezt a negyed végéig nem tudtuk tartani és kialakult egy 10 pontos előny. A második negyed alakult a legrosszabbul a számunkra, itt a Bajának sikerült egy olyan előnyt szereznie amiivel már nem tudtunk mit kezdeni. Bajai Bácska FKE – ASE:  80:46 ASE: Gárdai , Ritter 2, Pintér 2, Kozma 8, Sánta 11, Németh 2, Berka 11, Strasszer 5, Magyar 1, Sztanó 2, Tengölics 2, Pesztericz ,   A második meccset a C csoportból felkerülő Rátgéber Akadémia B csapatával játszottuk. Ez egy kiélezettebb mérkőzés volt, azonban sajnos a koncentrációnk nem mindig volt a helyén. A második félidőben sikerült egy agresszívabb védekezést produkálnunk, mellette segített pár játékos extrább teljesítménye. Sajnos ez is kevés volt a győzelemhez. Rátgéber Kosárlabda Akadémia /B – ASE: 72-61 ASE: Gárdai , Ritter 4, Pintér 14/3, Kozma 6, Sánta 12, Németh 4, Berka 7, Strasszer 8, Magyar 2, Sztanó , Tengölics , Pesztericz 4, Az előző fordulóban megbeszélteket sikerült megcsinálnunk, csökkentettük az eladott labdáink számát és növeltük a szerzett labdáinkat.