Elolvasom
Öregfiúk Bajnokság 13. forduló HÍROLVASÓ

Öregfiúk Bajnokság 13. forduló

2011.09.26, 18:23 Szabadidő

LABDARÚGÓ MÉRKŐZÉSVEZETŐI JELENTÉS (Jegyzőkönyv) Mérkőző csapatok: ÖREGFIÚK KÓPIS KFT. A mérkőzést rendező szervezet ill. egyesület: ASE A mérkőzés helye, ideje:ASE MŰFŰ, 2011.08.22. A mérkőzés jellege (osztály, csoport, korcsoport megfelelésével): 12.FORDULÓ/1 A csapatok játékosainak felsorolása Pályaválasztó Vendég Név mez szám Születési ideje év, hó, nap Név mez szám Születési ideje év, hó, nap TÓTH MIKLÓS* FEIL ZOLTÁN* ÖTVÖS LAJOS* KOSARAS FERENC* SIPOS TAMÁS* BÁNYAI JÁNOS* ERDÉLYI PÉTER* KRÓDI ZOLTÁN* SÁNTA ISTVÁN* TUMPEK LÁSZLÓ* ARADI GÁBOR* OLÁH JÓZSEF* SIMON ZOLTÁN* GERGELY LÁSZLÓ* FORRAY JÁNOS ROMPOS JÓZSEF* KIS LAJOS HAZER GYÖRGY* PINTÉR ZSOLT KISZLI JÓZSEF SZABÓ RÓBERT HIRT JÓZSEF LACZA JÓZSEF KERTÉSZ JÁNOS PONGRÁCZ ISTVÁN SCHUCKERT BODÓ Figyelmeztetés (2 perc kiállítás) Végleges kiállítás GÓLLÖVŐK ARADI 12, SZABÓ 2, ÖTVÖS 2,PINTÉR, LACZA 2 SCHUCKERT 2, TUMPEK, KOSARAS A mérkőzés végeredménye: 19:4 ÖREGFIÚK javára SÁNTA ISTVÁN KRÓDI ZOLTÁN csapatvezető (kapitány) csapatvezető (kapitány) LABDARÚGÓ MÉRKŐZÉSVEZETŐI JELENTÉS (Jegyzőkönyv) Mérkőző csapatok: PREND FERGER A mérkőzést rendező szervezet ill. egyesület: ASE A mérkőzés helye, ideje:ASE MŰFŰ, 2011.08.25. A mérkőzés jellege (osztály, csoport, korcsoport megfelelésével): 12.FORDULÓ/2 A csapatok játékosainak felsorolása Pályaválasztó Vendég Név mez szám Születési ideje év, hó, nap Név mez szám Születési ideje év, hó, nap BARABÁS TIBOR FODOR KÁROLY BOA ANDRÁS BORZA ISTVÁN BLATT ZOLTÁN RÁKOSI TAMÁS HAHN JÁNOS KOVÁCS DÉNES HAUZMANN JÁNOS LAKATOS JÁNOS HEISLER GÁBOR ÁCS FERENC HINGL ZSOLT KISS ISTVÁN KAMONDI FERENC PORGA ISTVÁN LAZÓK NORBERT KUGLI JÓZSEF LIPTAI LÁSZLÓ SZINTAI LÁSZLÓ MAKK IMRE LACZA JÁNOS PUKLI JÓZSEF KEPICS LÁSZLÓ VIDA KÁROLY SZTANÓ LÁSZLÓ WEISZ JÓZSEF WOLF ATTILA DOHÓCZKI CSABA( ősz) Figyelmeztetés (2 perc kiállítás) Végleges kiállítás GÓLLÖVŐK Vida, Hingl 2, Heisler, Makk Borza 4, Szintai, Porga, Ács, Rákosi,Kovács A mérkőzés végeredménye: 5:9 FERGER javára BOA ANDRÁS LACZA JÁNOS csapatvezető (kapitány) csapatvezető (kapitány) LABDARÚGÓ MÉRKŐZÉSVEZETŐI JELENTÉS (Jegyzőkönyv) Mérkőző csapatok: CITY TREND A mérkőzést rendező szervezet ill. egyesület: ASE                            A mérkőzés helye, ideje: ASE MŰFŰ, 2011.08.25. A mérkőzés jellege (osztály, csoport, korcsoport megfelelésével): 12.FORDULÓ/3 A csapatok játékosainak felsorolása Pályaválasztó Vendég Név mez szám Születési ideje év, hó, nap Név mez szám Születési ideje év, hó, nap KARSAI MIHÁLY WITT ZOLTÁN JENEI FERENC TÖRJÉK PÉTER VUCSÁK LAJOS KÁRER TIBOR HAAZ ÁDÁM BAJOR GÁBOR MUKLI ÁRPÁD TÓTH RÓBERT PÁKOLITZ JÓZSEF MÉSZÁROS MIKLÓS SZAFFENAUER FERENC TAKÁCS SÁNDOR KESZTYŰS LÁSZLÓ KOLTAI IMRE BALOGH TIBOR PAJOR JÓZSEF BOR LÁSZLÓ BESENCZI ISTVÁN PINCZÉS TAMÁS FARSANG JÁNOS BREGOVICS JÓZSEF Figyelmeztetés (2 perc kiállítás) Végleges kiállítás GÓLLÖVŐK A mérkőzés végeredménye: Elmaradt, pótlás később MUKLI ÁRPÁD TÖRJÉK PÉTER csapatvezető (kapitány) csapatvezető (kapitány) LABDARÚGÓ MÉRKŐZÉSVEZETŐI JELENTÉS (Jegyzőkönyv) Mérkőző csapatok: CITY FERGER-MÓDOS A mérkőzést rendező szervezet ill. egyesület: ASE a mérkőzés helye, ideje: ASE MŰFŰ, 2011.08.29. A mérkőzés jellege (osztály, csoport, korcsoport megfelelésével): 13.FORDULÓ/1 A csapatok játékosainak felsorolása Pályaválasztó Vendég Név mez szám Születési ideje év, hó, nap Név mez szám Születési ideje év, hó, nap KARSAI MIHÁLY* FODOR KÁROLY* JENEI FERENC* BORZA ISTVÁN* VUCSÁK LAJOS* RÁKOSI TAMÁS* HAAZ ÁDÁM* KOVÁCS DÉNES* MUKLI ÁRPÁD* LAKATOS JÁNOS* PÁKOLITZ JÓZSEF* ÁCS FERENC* SZAFFENAUER FERENC* KISS ISTVÁN* KESZTYŰS LÁSZLÓ PORGA ISTVÁN* BALOGH TIBOR KUGLI JÓZSEF* BOR LÁSZLÓ SZINTAI LÁSZLÓ* PINCZÉS TAMÁS LACZA JÁNOS KEPICS LÁSZLÓ Figyelmeztetés (2 perc kiállítás) Végleges kiállítás GÓLLÖVŐK Szaffi 2, Kesztyűs 2, Mukli 2, Balogh Borza 4, Porga, Kiss, Prantner, Szintai A mérkőzés végeredménye: 7:8 FERGER javára MUKLI ÁRPÁD KOVÁCS DÉNES csapatvezető (kapitány) csapatvezető (kapitány) LABDARÚGÓ MÉRKŐZÉSVEZETŐI JELENTÉS (Jegyzőkönyv) Mérkőző csapatok: TREND KÓPIS A mérkőzést rendező szervezet ill. egyesület: ASE A mérkőzés helye,ideje: ASE MŰFŰ, 2011.09.01. A mérkőzés jellege (osztály, csoport, korcsoport megfelelésével): 13.FORDULÓ/2 A csapatok játékosainak felsorolása Pályaválasztó Vendég Név mez szám Születési ideje év, hó, nap Név mez szám Születési ideje év, hó, nap WITT ZOLTÁN FEIL ZOLTÁN TÖRJÉK PÉTER KOSARAS FERENC KÁRER TIBOR BÁNYAI JÁNOS BAJOR GÁBOR KRÓDI ZOLTÁN TÓTH RÓBERT TUMPEK LÁSZLÓ MÉSZÁROS MIKLÓS OLÁH JÓZSEF TAKÁCS SÁNDOR GERGELY LÁSZLÓ KOLTAI IMRE ROMPOS JÓZSEF PAJOR JÓZSEF HAZER GYÖRGY BESENCZI ISTVÁN KISZLI JÓZSEF FARSANG JÁNOS HIRT JÓZSEF BREGOVICS JÓZSEF KERTÉSZ JÁNOS PONGRÁCZ ISTVÁN SCHWEIGERT BLATT SCHUCKERT Figyelmeztetés (2 perc kiállítás) Végleges kiállítás GÓLLÖVŐK Farsang 7, takács 2, Bajor, Koltai Hazer 2, Rompos, Kródi A mérkőzés végeredménye: 11:4 TREND javára TÖRJÉK PÉTER KRÓDI ZOLTÁN csapatvezető (kapitány) csapatvezető (kapitány) LABDARÚGÓ MÉRKŐZÉSVEZETŐI JELENTÉS (Jegyzőkönyv) Mérkőző csapatok: PREND ÖREGFIÚK A mérkőzést rendező szervezet ill. egyesület: ASE A mérkőzés helye,ideje: ASE MŰFŰ, 2011.09.01. A mérkőzés jellege (osztály, csoport, korcsoport megfelelésével) 13.FORDULÓ/3 A csapatok játékosainak felsorolása Pályaválasztó Vendég Név mez szám Születési ideje év, hó, nap Név mez szám Születési ideje év, hó, nap BARABÁS TIBOR TÓTH MIKLÓS BOA ANDRÁS ÖTVÖS LAJOS BLATT ZOLTÁN SIPOS TAMÁS HAHN JÁNOS ERDÉLYI PÉTER HAUZMANN JÁNOS SÁNTA ISTVÁN HEISLER GÁBOR ARADI GÁBOR HINGL ZSOLT SIMON ZOLTÁN KAMONDI FERENC FORRAY JÁNOS LAZÓK NORBERT KIS LAJOS LIPTAI LÁSZLÓ PINTÉR ZSOLT MAKK IMRE SZABÓ RÓBERT PUKLI JÓZSEF OROSZ JÓZSEF VIDA KÁROLY WEISZ JÓZSEF WOLF ATTILA DOHÓCZKI CSABA( ősz) Figyelmeztetés (2 perc kiállítás) Végleges kiállítás GÓLLÖVŐK Pukli, Heisler Aradi 2, Szabó 2, Sánta A mérkőzés végeredménye: 2:5 ÖREGFIÚK javára BOA ANDRÁS SÁNTA ISTVÁN csapatvezető (kapitány) csapatvezető (kapitány)

Elolvasom
Magabiztosan nyertek az elmúlt fordulóban a legkisebb paksi kosarasok HÍROLVASÓ

Magabiztosan nyertek az elmúlt fordulóban a legkisebb paksi kosarasok

2015.11.30, 23:29 Kosárlabda

Magabiztosan nyertek az elmúlt fordulóban a legkisebb paksi kosarasok! Gratula teljesítményükhöz! Szekszárdi Nyuszi Kupa 2.forduló E csoport eredmények Gyaxi Maxi – Atom Manók 6:36(2:4; 0:12, félidei büntető:0:3; 0:9; 4:8)Szabó Barnabás 1, Bartos András 1, Lacza Milán 6, Pach Péter 2, Szabó Zétény 1, Pavlik Benjamin 4, Mágocsi Martin 4, Somodi Andris 8, Ochmacht Dávid 6, Borsi Hanna 2, Benkő Réka, Buglyó Janka 1. Atom Manók - Karvalyocskák 32:9(8:0; 2:3, félidei büntető:6:2; 12:0; 4:4)Szabó Barnabás 2, Bartos András, Lacza Milán 2, Pach Péter 1, Pavlik Benjamin 6, Mágocsi Martin 8, Somodi Andris 3, Ochmacht Dávid 3, Haaz Gergő 1, Borsi Hanna 1, Buglyó Janka 1, Nagy Dániel 4. Pálfi Katalin