2003-2004 év hírei PDF Nyomtatás E-mail
2004. december 20. hétfő, 01:21

Rövid hírek
2003 -2004

2003-2004. évi csapatbajnoki mérkőzések időpontjai

A hazai mérkőzések a Művelődési házban kerülnek megrendezésre, 10:00 órai kezdéssel.

2003.10.05. ASE - Nagykanizsa / ASE II. - Geniusz Tata
2003.11.16. Statisztika PSC - ASE / Gyori Elektromos - ASE II.
2003.11.30. ASE - BEAC / ASE II. - BEAC II.
2003.12.07. Miskolci SSC - ASE / HÜSI - ASE II.
2003.12.21. ** ASE - Csuti SK / ASE II. - Csuti SK II.
2004.01.25. ASE - Honvéd / ASE II. - Szenna Pack Kap.

2004.01.26. - 2004.02.01. EDZŐTÁBOR

2004.02.08. Hajdúböszörmény - ASE / Decs - ASE II.
2004.02.22. ASE - Vasas / ASE II. - Vízügyi SC
2004.03.21. Tabáni Spartacus - ASE - / Tapolca VSK - ASE II.
2004.04.04. ASE - Makó / ASE II. - PMSE AH
2004.04.18. Haladás VSE - ASE / Keszthely - ASE II.


NB I. Szabó László csoport 2003-2004 évi. eredményei

NB I.
1. forduló ASE 6,5-5,5 Csuti-HYDROCOMP
2. forduló ASE 4 -8 Nagykanizsa
3. forduló Statisztika 6,5-5,5 ASE
4. forduló ASE 8 - 4 BEAC-RUFUSZ
5. forduló Miskolc SSC 5,5-6,5 ASE
6. forduló ASE 8,5-3,5 Honvéd
7. forduló H.böszörmény 4,5-7,5 ASE
8. forduló ASE 8,5-3,5 Vasas-Novák Rt.
9. forduló Tabáni Spartacus 3,5-8,5 ASE
10. forduló ASE 8,5-3,5 Makói SVSE
11. forduló HVSE 3,5-8,5 ASE

NB I. Szabó László csoport végeredmény (2003/2004)

  Csapat neve 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Össz
1. Csuti
Hydrocomp
- 6 5.5 9 8 7.5 10 7.5 9 9.5 10 9.5 91.5
2. Nagykanizsai
TSK
6 - 8 7 8 5 4 8 10 7.5 10.5 9.5 83.5
3. ASE Paks 6.5 4 - 6.5 5.5 7.5 8.5 8.5 8.5 8 8.5 8.5 80.5
4. Miskolc SSC. 3 5 5.5 - 6 8 6 7.5 10.5 7 11 10.5 80
5. Statisztika PSC. 4 4 6.5 6 - 6.5 8 7 7 7 6.5 9 71.5
6. Hajdúböszö-rmény 4.5 7 4.5 4 5.5 - 7.5 7.5 5.5 6.5 7.5 8.5 68.5
7. HONVÉD 2 8 3.5 6 4 4.5 - 5.5 6 10 7 8 64.5
8. Haladás VSE. 4.5 4 3.5 4.5 5 4.5 6.5 - 5.5 5.5 6.5 8.5 58.5
9. Makói SVSE. 3 2 3.5 1.5 5 6.5 6 6.5 - 5 6.5 7 52.5
10. BEAC-Rufusz 2.5 4.5 4 5 5 5.5 2 6.5 7 - 5 4.5 51.5
11. Vasas-Novák 2 1.5 3.5 1 5.5 4.5 5 5.5 5.5 7 - 6.5 47.5
12. Tabáni Spartacus 2.5 2.5 3.5 1.5 3 3.5 4 3.5 5 7.5 5.5 - 42
ASE Paks csapatmérkőzés időpontjai, és a találkozók helyszínei

1. forduló 2003. december 21. ASE Paks 6.5 - 5.5 Csuti Hydrocomp
Városi Művelődési Központ Paks, Gagarin u. 1.

2. forduló 2003. október 05. ASE Paks 4 - 8 Nagykanizsai TSK
Városi Művelődési Központ Paks, Gagarin u. 1.

3. forduló 2003. november 16. Statisztika PSC. 6.5 - 5.5 ASE Paks
KSH Tanácsterem Budapest, II. Keleti Károly utca 5-7.

4. forduló 2003. november 30. ASE Paks 8 - 4 BEAC-Rufusz
Városi Művelődési Központ Paks, Gagarin u. 1.

5. forduló 2003. december 07. Miskolc SSC. 5.5 - 6.5 ASE Paks
Miskolci Sakk Sport Club Miskolc, Vasgyári út 16.

6. forduló 2004. január 25. ASE Paks 8.5 - 3.5 HONVÉD
Agóra Étterem Paks, Kishegyi út 44.

7. forduló 2004. február 08. Hajdúböszörmény 4.5 - 7.5 ASE Paks
Sillye Gábor Művelődési Ház Hajdúböszörmény, Bocskai tér 4.

8. forduló 2004. február 22. ASE Paks 8.5 - 3.5 Vasas-Novák
Agóra Étterem Paks, Kishegyi út 44.

9. forduló 2004. március 21. Tabáni Spartacus 3.5 - 8.5 ASE Paks
Budapest, I. Bem rakpart 6.

10. forduló 2004. április 04. ASE Paks 8.5 - 3.5 Makói SVSE.
Agóra Étterem Paks, Kishegyi út 44.

11. forduló 2004. április 18. Haladás VSE. 3.5 - 8.5 ASE Paks
HVSE Sportcsarnok Szombathely, Rohonci utca 5.

NB I/B. Charousek csoport ASE II. eredményei (2003/2004)


NB I/B.

1. forduló ASE II. 9-3 Csuti-HYDROCOMP II.
2. forduló ASE II. 7-5 Géniusz SE
3. forduló Győri Elektromos 8-4 ASE II.
4. forduló ASE II. 4,5-7,5 BEAC-RUFUSZ II.
5. forduló HÜSI SC 6-6 ASE II.
6. forduló ASE II. 4-8 Szenna Pack
7. forduló Decs 1990 7,5-4,5 ASE II.
8. forduló ASE II. 6,5-5,5 Vizügy SC
9. forduló Tapolca Isolyth 7,5-4,5 ASE II.
10. forduló ASE II. 4-8 PMSE Ant. Hung.
11. forduló Khelyi Spartacus 6,5-5,5 ASE II.


NB I/B. Charousek csoport végeredményei (2003/2004)

  Csapat neve 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Össz
1. Szenna Pack SC - 7 8 7.5 6.5 7 7 7 7.5 8 8.5 8 82
2. PMSE. Antenna Hung 5 - 7.5 8 5.5 6 7.5 6.5 7.5 8 10.5 8 80
3. Tapolca Rockwool 4 4.5 - 6 7 6 8.5 7.5 5 7.5 10.5 10 76.5
4. Khelyi Spartacus 4.5 4 6 - 4.5 6.5 6.5 8 7.5 6.5 8 10 72
5. HÜSI SC. 5.5 6.5 5 7.5 - 4 4.5 6.5 7.5 6 7 9 69
6. Csuti-Hydro II. 5 6 6 5.5 8 - 3.5 8 8 3 8 8 69
7. Győri Elektromos 5 4.5 3.5 5.5 7.5 8.5 - 3.5 7.5 8 6 9.5 69
8. Decs 1990 5 5.5 4.5 4 5.5 4 8.5 - 8.5 7.5 7.5 7 67.5
9. BEAC Rufusz II. 4.5 4.5 7 4.5 4.5 4 4.5 3.5 - 7.5 9.5 6.5 60.5
10. ASE-II. Paks 4 4 4.5 5.5 6 9 4 4.5 4.5 - 7 6.5 59.5
11. GÉNIUSZ SE. Tata 3.5 1.5 1.5 4 5 4 6 4.5 2.5 5 - 7 44.5
12. Vízügyi SC. 4 4 2 2 3 4 2.5 5 5.5 5.5 5 - 42.5

 

ASE-II. csapatmérkőzés időpontjai, és a találkozók helyszínei

1. forduló 2003. december 21. ASE-II. Paks 9 - 3 Csuti-Hydro II.
Városi Művelődési Központ Paks, Gagarin utca 1.

2. forduló 2003. október 05. ASE-II. Paks 7 - 5 GÉNIUSZ SE. Tata
Városi Művelődési Központ Paks, Gagarin utca 1.

3. forduló 2003. november 16. Győri Elektromos 8 - 4 ASE-II. Paks
Vasutasok Arany János Művelődési Háza Győr, Révai M. u. 5.

4. forduló 2003. november 30. ASE-II. Paks 4.5 - 7.5 BEAC Rufusz II. Városi Művelődési Központ Paks, Gagarin utca 1.

5. forduló 2003. december 07. HÜSI SC. 6 - 6 ASE-II. Paks
Általános Iskola Budapest, II. Áldás u. 1.

6. forduló 2004. január 25. ASE-II. Paks 4 - 8 Szenna Pack SC
Agóra Étterem Paks, Kishegyi út 44.

7. forduló 2004. február 08. Decs 1990 7.5 - 4.5 ASE-II. Paks
Fekete Ló Sakk Klub Decs, Béke u. 5.

8. forduló 2004. február 22. ASE-II. Paks 6.5 - 5.5 Vízügyi SC.
Agóra Étterem Paks, Kishegyi út 44.

9. forduló 2004. március 21. Tapolca Rockwool 7.5 - 4.5 ASE-II. Paks Városi Sporttelep Tapolca, Sümegi u. 40.

10. forduló 2004. április 04. ASE-II. Paks 4 - 8 PMSE. Antenna Hung
Agóra Étterem Paks, Kishegyi út 44.

11. forduló 2004. április 18. Khelyi Spartacus 6.5 - 5.5 ASE-II. Paks
Goldmark Károly Művelődési Ház Keszthely, Kossuth Lajos u. 28.

 

2003. év rövid hírei - eredmények


Tehetség és kurázsi Budapest 2003.04.11-20.

10 játékos körmérkozés
4. Ács Péter 4,5 pont
9. Berkes Ferenc 3,5 pont

20 éven aluliak Magyar Bajnoksága Budapest 2003.04.14-22.

32 játékos 9 forduló
3. Mácsik Tamás 6,5 pont
6. Szabó Krisztián 5,5 pont
8. Papp Gábor 5,5 pont

Első Szombat verseny Budapest 2003.05.03-15

„A” csoport 14 játékos körmérkőzés
3. Dembo Jelena 8,0 pont

53. Férfi Magyar Bajnokság Budapest 2003.05.11-21.

10 induló körmérkőzés
5. Berkes Ferenc 4,5 pont
6. Ács Péter 4,5 pont

21. Zalakaros Kupa 2003.05.16-24

152 induló, 9 forduló
17. Györkös Lajos 6.0 pont
20. Vidéki Sándor 6.0 pont
23. Papp Gábor 6.0 pont

I. Magyar sakkfesztivál Balatonlelle 2003.06.21-29.

Mester csoport 10 induló
3. Papp Gábor 6.0 pont
4. Györkös Lajos 5.0 pont

Magyar Nyilt Bajnokság Balatonlelle 2003.06.21-29.

76 induló 9 forduló
7. Vidéki Sándor 6.5 pont a győztessel azonos pontszámmal
16. Pataki Gyozo 5,5 pont

51. női Magyar Bajnokság Budapest 2003.06.21-29.

10 induló körmérkozés
1. Dembo Jelena 7,5 pont

Országos Korcsoportos Bajnokság Miskolc 2003.07.04-12.

12 éven aluli fiúk ( 36 induló )
2. ifj.Fodor Tamás 7.5 pont
26. Fodor Ádám 4.0 pont

14 éven aluli fiúk ( 38 induló )
4. Szabó Krisztián 6.5 pont

16 éven aluli fiúk ( 28 induló )
1. Papp Gábor 8.0 pont

18 éven aluli fiúk ( 34 induló )
3. Mácsik Tamás 6,5 pont

18 éven aluli lányok ( 7 induló )
1. Tóth Lili 5,5pont

18 év alatti fiúk csapat EB Balatonlelle 2003.07.19-26

Berkes Ferenc Európa Bajnok a magyar „A” együttes elsőtáblásaként 7 játszmából 6,5 pont
Papp Gábor a „B” csapattal 6. Helyezést ért el
Tóth Lili a női csapattal 6. helyezést ért el

16 év alatti fiúk csapat VB - Denizli (Törökország ) 2003.08.03-11

Papp Gábor Világ Bajnok a magyar együttes legjobb pontszerzoje 8 játszmából 6,5 pont. A harmadik táblások között is a legjobb volt és újabb aranyérmet szerzett

Sakk csapat EB- Plovdiv

Dembo Jelena az ezüstérmes nőicsapat tagja

Rapid Bajnokság Tiszasziget 2003.08.17

84 induló 7 forduló
4. Molnár Béla 5,5 pont
5. Vidéki Sándor 5,5 pont

Országos Ifjúsági Csapatbajnokság Budapest 2003.12.27-31

1. ASE ifi csapata már hatodik alkalommal

Papp Gábor 6 pont
Mácsik Tamás 6 pont
Szabó Krisztián 5,5 pont
Tóth Lili 5,5
Fodor Tamás 6,5
Fodor Ádám 3 pont