Kivágták a hetet PDF Nyomtatás E-mail
2017. július 04. kedd, 12:16

Ez a hétvége sem múlt el hazai kajak-kenus verseny nélkül. Míg Portugáliában a maratoni Európa-bajnokságon volt jelenése két ASE-s hajónak, addig a Velence-tavi Sukorón folyamatos volt a jövés-menés, a vidékbajnokság mindhárom napján volt paksi érdekeltség, Összesen hét arany- és két ezüstérem került az ASE-s nyakakba.

 

Vidék Bajnokság

Sukoró, 2017. június 30.-július 02.

KAJAK-KENU JEGYZŐKÖNYV

C-1                 férfi U23                                500 m                                     A döntő

1.         Török Márk Aurél

K-1                 férfi serdülő U16                  500 m                                     A döntő

7.         Vajda Bence Ferenc

C-1                 férfi ifjúsági U17-U18          500 m                                     A döntő

6.         Somkert Máté

C-2                 férfi ifjúsági U17-U18          500 m                                     A döntő

1.         Klenk Botond

Somkert Máté

C-2                 férfi felnőtt                            500m                                      A döntő

1.         Prancz Zoltán

Török Márk Aurél

K-1                 férfi serdülő U16                  1000 m                                   A döntő

1.         Vajda Bence Ferenc

C-1                 férfi felnőtt                            1000 m                                   A döntő

2.         Török Márk Aurél

C-1                 férfi U23                                1000 m                                   A döntő

1.         Till József

C-2                 férfi ifjúsági U17-U18          1000 m                                   A döntő

2.         Somkert Máté

Klenk Botond

K-1                 férfi serdülő U16                  4000 m                                   A döntő

1.         Vajda Bence

19.       Spiesz Levente

35.       Móró Dániel

K-1                 férfi serdülő U15                  4000 m                                   A döntő

36.       Tóth Milán Róbert

K-1                 női serdülő U15                    4000 m                                   A döntő

23.       Németh Aletta

K-1                 férfi kölyök U14                   4000m                                    Döntő I.

17.       Kabai Ákos

C-1                 férfi kölyök U14                   4000 m                                   A döntő

18.       Forster Martin

K-1                 női kölyök U14                     4000 m                                   A döntő

20.       Szabó Alexandra

MK-1             női kölyök U13                      4000 m                                   A döntő

4.         Strobl Adél

6.         Ottói Lili Éva

9.         Kertész Gréta

PC-2               férfi, gyermek U10-U12       2000 m                                   A döntő

6.         Kovács Kristóf

Frast Medárd

10.       Lojek Levente

Szinger Milán

11.       Berger Péter

Müller Roland

12.       János Attila

Baracskai Botond

MC-1              férfi gyermek U10-U12        2000 m                                   A döntő

8.         Juhász István Dávid

MK-2             női gyermek U12                  2000 m                                   A döntő

14.       Kelemen Bettina Mária

Prókai Boglárka

MK-1             női gyermek U11                  2000 m                                   A döntő

36.       Mácsik Krisztina Anna

MK-2              női gyermek U10-U11          2000 m                                   A Döntő

6.         Adorján Angéla

Szabó Kitti

12.       Csapó-Kun Réka

Frast Lilla

MK-1              női gyermek U10                  2000 m                                   A Döntő

24.       Kopfer Métisz Médea

PC-2               férfi kölyök U13                   2000 m                                   A Döntő

8.         Juhász István

Németh Áron

9.         Pólya Dániel

Tengölics Tamás

TC-4               férfi gyermek U10-U12        2000m                                    A döntő

7.         Mácsik Attila

Németh Bálint

Fleisz Martin

Felföldi Máté

MK-1             női kölyök U13                     3x200 m                                 A Döntő

1.         Ottófi Lili Éva

Kertész Gréta

Strobl Adél

 

Edzők:

Bedecs Ferenc

Meczker András

Feil Imre

Tóth Márton