Vidék Bajnokság Sukoró

2006.07.09, 02:46 Kajak-kenu
Vidék Bajnokság Sukoró 2006.07.07-09. péntek-vasárnap K-1 férfi, serdülő VI. kcs. 1000 m VIII. Bor Dániel C-1 férfi, felnőtt 1000 m II. Prancz Zoltán C-1 férfi, serdülő VI. kcs. 1000 m V. Sohonyai Zoltán K-2 férfi, serdülő V. kcs. 1000 m IX. Fejes István-Somorácz Tamás C-2 férfi, ifjúsági 1000 m IV. Molnár Mihály-Rohn Tamás C-1 férfi, serdülő VI. kcs. 500 m V. Sohonyai Zoltán C-2 férfi, ifjúsági 500 m IV. Molnár Mihály-Rohn Tamás C-2 férfi, serdülő V. kcs. 500 m III. Csipszer Bertalan-Sáfrány Gyula K-1 férfi, serdülő VI. kcs. 4000 m XI. Bor Dániel C-1 férfi, serdülő VI. kcs. 4000 m II. Sohonyai Zoltán C-2 férfi, serdülő V. kcs. 4000 m II. Csipszer Bertalan-Sáfrány Gyula MK-1 férfi, kölyök III. kcs. 4000 m IV. Széperdei Renátó, VI. Sárközi Márk C-1 férfi, kölyök IV. kcs. 4000 m V. Rohn Richárd MK-1 női, kölyök III. kcs. 4000 m IV. Fenyvesi Réka. VII. Németh Judit TC-4 férfi, kölyök III. kcs. 2000 m III. Feczer Máté-Kovács Bálint- Péri Dávid-Till József; IV. Balogh Zsolt-Bogdán Bálint- Feczer Zoltán-Kővágó Attila MK-2 férfi, gyermek II. kcs. 2000 m III. Árki Dávid-Németh Ferenc MC-1 férfi, gyermek I-II. kcs. 2000 m VIII. Csipszer Balázs MK-1 férfi, gyermek I. kcs. 2000 m VII. Pinczés Alexander TC-4 férfi, kölyök I-II. kcs. 2000 m VI. Koleszár Zoltán-Huszák Donát- Kiss Dániel-Sima Tamás Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre

Vidék Bajnokság
Sukoró
2006.07.07-09. péntek-vasárnap

K-1 férfi, serdülő VI. kcs. 1000 m VIII. Bor Dániel
C-1 férfi, felnőtt 1000 m II. Prancz Zoltán
C-1 férfi, serdülő VI. kcs. 1000 m V. Sohonyai Zoltán
K-2 férfi, serdülő V. kcs. 1000 m IX. Fejes István-Somorácz Tamás
C-2 férfi, ifjúsági 1000 m IV. Molnár Mihály-Rohn Tamás
C-1 férfi, serdülő VI. kcs. 500 m V. Sohonyai Zoltán
C-2 férfi, ifjúsági 500 m IV. Molnár Mihály-Rohn Tamás
C-2 férfi, serdülő V. kcs. 500 m III. Csipszer Bertalan-Sáfrány Gyula
K-1 férfi, serdülő VI. kcs. 4000 m XI. Bor Dániel
C-1 férfi, serdülő VI. kcs. 4000 m II. Sohonyai Zoltán
C-2 férfi, serdülő V. kcs. 4000 m II. Csipszer Bertalan-Sáfrány Gyula
MK-1 férfi, kölyök III. kcs. 4000 m IV. Széperdei Renátó, VI. Sárközi Márk
C-1 férfi, kölyök IV. kcs. 4000 m V. Rohn Richárd
MK-1 női, kölyök III. kcs. 4000 m IV. Fenyvesi Réka. VII. Németh Judit
TC-4 férfi, kölyök III. kcs. 2000 m
III. Feczer Máté-Kovács Bálint- Péri Dávid-Till József;
IV. Balogh Zsolt-Bogdán Bálint- Feczer Zoltán-Kővágó Attila
MK-2 férfi, gyermek II. kcs. 2000 m III. Árki Dávid-Németh Ferenc
MC-1 férfi, gyermek I-II. kcs. 2000 m VIII. Csipszer Balázs
MK-1 férfi, gyermek I. kcs. 2000 m VII. Pinczés Alexander
TC-4 férfi, kölyök I-II. kcs. 2000 m
VI. Koleszár Zoltán-Huszák Donát- Kiss Dániel-Sima Tamás

Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre