Vidék Bajnokság

2004.07.04, 02:13 Kajak-kenu
Vidék Bajnokság 2004. július 2-4. - Sukoró K-1 férfi 1000 m Gyökös Lajos II. hely C-1 férfi 1000 m Prancz Zoltán IV. hely C-2 férfi 1000 m Feil Imre-Prancz Zoltán II. hely Lichosyt Róbert-Kirscher Zoltán IV. hely K-1 noi serdülo V. 1000 m Járfás Tímea VI. hely K-2 fiú kölyök IV. 1000 m Csányi Tibor-Reich Roland VI. hely C-2 fiú kölyök IV. 1000m Sohonyai Zoltán-Dejczo Bálint I. hely C-4 férfi 1000 m Prancz Zoltán-Lichosyt Róbert- Kirscher Zoltán-Feil Imre III. hely K-2 noi serdülo V. 1000 m Járfás Tímea-Pupp Edina III. hely K-4 fiú kölyök III-IV. 1000 m Bor Dániel-Reich Roland- Fejes István-Csányi Tibor II. hely K-1 férfi 500 m Gyökös Lajos III. hely C-1 férfi 500 m Feil Imre II. hely C-1 férfi serdülo VI. 500 m Dejczo Balázs V. hely K-1 férfi serdülo V. 500 m Pinczés János VI. hely K-4 leány kölyök III-IV. 500 m Prantner Anikó-Pupp Edina- Pinczés Sztella-Balzsek Zsófia II. hely C-2 férfi 500 m Kirschner Zoltán-Feil Imre IV. hely K-1 noi serdülo V. 500 m Járfás Tímea IV. hely C-2 fiú kölyök IV. 500 m Dejczo Bálint-Sohonyai Zoltán I. hely C-4 férfi 500 m Feil Imre-Kirschner Zoltán- Viktor Endre-Rácz Róbert V. hely MK-1 fiú gyermek II. 2000 m Somorácz Tamás III. hely K-1 férfi serdülo V. 2000 m Pinczés János III. hely C-1 férfi serdülo VI. 2000 m Dejczo Balázs III. hely PC-2 fiú kölyök III. 2000 m Csipszer Bertalan-Sáfrány Gyula V. hely K-2 leány kölyök III. 2000 m Pranter Anikó-Pinczés Sztella II. hely

Vidék Bajnokság
2004. július 2-4. - Sukoró

K-1 férfi 1000 m
Gyökös Lajos II. hely

C-1 férfi 1000 m
Prancz Zoltán IV. hely

C-2 férfi 1000 m
Feil Imre-Prancz Zoltán II. hely
Lichosyt Róbert-Kirscher Zoltán IV. hely

K-1 noi serdülo V. 1000 m
Járfás Tímea VI. hely

K-2 fiú kölyök IV. 1000 m
Csányi Tibor-Reich Roland VI. hely

C-2 fiú kölyök IV. 1000m
Sohonyai Zoltán-Dejczo Bálint I. hely

C-4 férfi 1000 m
Prancz Zoltán-Lichosyt Róbert-
Kirscher Zoltán-Feil Imre III. hely

K-2 noi serdülo V. 1000 m
Járfás Tímea-Pupp Edina III. hely

K-4 fiú kölyök III-IV. 1000 m
Bor Dániel-Reich Roland-
Fejes István-Csányi Tibor II. hely

K-1 férfi 500 m
Gyökös Lajos III. hely

C-1 férfi 500 m
Feil Imre II. hely

C-1 férfi serdülo VI. 500 m
Dejczo Balázs V. hely

K-1 férfi serdülo V. 500 m
Pinczés János VI. hely

K-4 leány kölyök III-IV. 500 m
Prantner Anikó-Pupp Edina-
Pinczés Sztella-Balzsek Zsófia II. hely

C-2 férfi 500 m
Kirschner Zoltán-Feil Imre IV. hely

K-1 noi serdülo V. 500 m
Járfás Tímea IV. hely

C-2 fiú kölyök IV. 500 m
Dejczo Bálint-Sohonyai Zoltán I. hely

C-4 férfi 500 m
Feil Imre-Kirschner Zoltán-
Viktor Endre-Rácz Róbert V. hely

MK-1 fiú gyermek II. 2000 m
Somorácz Tamás III. hely

K-1 férfi serdülo V. 2000 m
Pinczés János III. hely

C-1 férfi serdülo VI. 2000 m
Dejczo Balázs III. hely

PC-2 fiú kölyök III. 2000 m
Csipszer Bertalan-Sáfrány Gyula V. hely

K-2 leány kölyök III. 2000 m
Pranter Anikó-Pinczés Sztella II. hely