Országos Kadet Bajnokság területi keresztjáték 1. torna

2009.12.03, 08:30 Kosárlabda
  Az ASE „A” csapata csoportjában a 3. lett ,így a területi keresztjátékban az 5-8.helyért játszik. Ide két győzelmet vittünk a saját águnkról mivel a Kecskemét/B csapatát, a csoportmérkőzéseken kétszer sikerült legyőzni. A másik ágról a Baja és a Dombóvár került be. Az első torna 11.29-én, Dombóváron volt.

A mérkőzések eredményei az előzetes várakozásnak megfelelően alakultak, a Dombóvárt sikerült legyőzni, míg a Bajával jó mérkőzést játszva szenvedtünk vereséget (a 2. negyedet kivéve egyenrangú ellenfél voltunk).
A csapatból hiányzott Braun Bence, Bereczki Márk sérülés, Gulyás Péter családi ok miatt.

Atomerőmű SE- Dombóvári KS
   85:76
  ( 22:18,20:20,24:21,19:17 )
ASE: Antóni 20, Szabó 14/3, Illés 12/3, Papp 10, Baki 9, Haaz 8, Novák 6,
Tóth M.Cs. 4, Szántó 2, Tóth Á.

Legjobb lepattanózók (V/T): Antóni 6/3, Baki 6/2, Szántó 5/0, Haaz 3/1, T.M.CS. 4/2,

Legtöbb szerzett/eladott: Antóni 5/0, Szántó 5/4, Baki 5/3, Szabó 4/2, Novák 0/6,

Hullámzó teljesítményt nyújtottunk, ha 10 ponttal elmentünk, főleg saját hibáinkból rendszeresen visszahoztuk az ellenfelet, a végén a Dombóvárnak is volt esélye a győzelemre, de 78:75-nél a hajrá ismét a miénk volt.

Atomerőmű SE - Bajai Bácska 68:89  ( 22:25,10:26,19:15,17:23 )
 ASE: Illés 16/6, Antóni 14/6, Papp 12, Baki 9, Szabó 7/3, Tóth M.Cs. 4, Haaz 2,
Novák 2, Szántó 2, Tóth Á, Siklósi

Legjobb lepattanózók (V/T): Antóni 8/1, Szántó 5/2, Baki 3/1,

Legtöbb szerzett/eladott: Szabó 7/0, Illés 3/1, Papp 0/4, Szántó 0/3, Antóni 0/2,

A második negyed fegyelmezetlen kapkodó támadásaiból leindított a Baja, egyébként egyenrangú ellenfelek voltunk az 5 erőteljes és magas ellenféllel szemben. Sajnos a harmadik negyed elején két 94-es játékosunk közül, Haaz Péter egy felugrás után bokasérülést szenvedett.