Nyert az ASE - második lett a tabellán

2009.04.20, 18:08 Kosárlabda
Nyertek a paksi kosarasok és a második helyról kezdik a rájátszástUniver-Kecskemét-Atomerőmű SE 69-79A harmadik negyedtől eltekintve végig uralta a szombati találkozót az Atomerőm SE férfi kosárlabda csapata Kecskeméten és győzelmével beütötte az utolsó szeget is az Univer korporsójába. A meccs előtt még matematikai esélye lett volna a Zsoldos-tanítványoknak előre lépni a kilencedik heylről, de sem aSopron, sem a Szolnok nem tette meg azt a szívességet, hogy hibázzon. Johnson , Williams és English vezetésével 10 ponttal nyert a "Hírös városban". Dzunics edző elégedett volt a meccset követően.Dzunics Braniszlav, az ASE edzője{mp3}090420_dzunics{/mp3}Gulyás Róbert már bemelegített sérülését követően, de még nem lépett pályára a hétvégén. A centert hét hete műtötték térdével és az edzésekbe már beszállt, de játszani valószínű, csak a rájátszás első mérkőzésén fog. Az egyenes kieséses szakaszban a Szolnoki Olaj KK lesz az atom ellenfele, miután Pór Péter csapata szűken nyert Budapsten és megszerezte a hetedik helyet az alapszakasz végeztével. A 26. forduló eredményei:Lami-Véd - Körmend Falco KC 93 - 84 DEKE - Albacomp 82 - 105 EnterNet-NTE Hegyvidék - Szolnoki Olaj 89 - 93 Kaposvári KK -  Planet Leasing DKC 66 - 72 Zalakerámia-ZTE KK - PVSK-PANNONPOWER 77 - 75 Univer KSE - Atomerõmû SE 69 - 79 Soproni sÖrdögök - Marso-Vagép NYKK 101 - 76 Forrás: Fortuna Rádió