Magyar Kupa 3. forduló

2008.12.01, 19:52 Kosárlabda
 Magyar Kupa 3. fordulóA mérkőzés 10 perc késéssel kezdődött mivel meghibásodott a kijelző. Miután a nagyszerű szakemberek helyre rakták elkezdődött a visszavágó! Mind két fél idegesen kezdte a találkozót és 5. perc után minimális előnyt tudtunk ledolgozni 11-7 volt az állás. Ezen negyed utolsó felét 10:9-el zártuk és 21:16-al indult a 2.etap. Gulyás ponterős játékára nem tudott mit lépni az Univer és úgy tűnt ledolgozható lesz a hátrány, 14 pontos (34-20) hátránynál időt kért Zsoldos András, hogy rendezze a sorait.Nem tudom, hogy mit mondhatott az Univer mestere de, szárnyra kaptak a Kecskemét játékosai, és 1 pontos előnyel zárult a 2. félidő.(39-38)Sok hibával és kevés ponttal kezdődött a 3. negyed és a 25. percben 48-44 állt a kijelzőn. Sajnos ez később sem változott! Felváltva estek a kosarak és 56: 52 volt az eredmény a záró szakasz végén. Az utolsó 10 percet mi kezdtük jobban. Úgy tűnt, hogy meg lesz a találkozó és már 17 ponttal is, vezetünk. Sajnos az utolsó rohanásainkat visszaverte a kecskeméti csapat így hiába győzöttek a fiúk sajnos kiestek a Magyar-Kupából.Férfi Magyar Kupa, 3. forduló, visszavágó. Atomerőmű SE–Univer KSE 91–81 (21–16, 18–22, 17–14, 35–29).Sabáli Balázs, az ASE edzője: – Azt gondolom, hogy a kecskeméti mérkőzésen buktuk el a továbbjutást, de azt megmutatta a csapat, hogy van tartása. Kétszer is 17 pontos vezetést szereztünk, ami pillanatok  alatt elolvadt. A bajnokságban két fontos találkozó vár ránk, a Falco és a Dombóvár ellen, most ezekre készülünk.Gáti Norbert