Mikulás-Karácsony Tekemix nyílt verseny

2017.12.06, 10:22 Teke
Pályabeosztás

Nevezési díj 1db szaloncukor, vagy karácsonyfa dísz!!!

Közös karácsonyfa díszítéshez.

Mikulás – Karácsony Kupa 2017.12.11. Hétfő

 

idő

név

Teli

Tar

15+10

Teli

Tar

15+10

össz

19:30

Tóth András

 

 

 

 

 

 

 

19:30

Sipos Lajos

 

 

 

 

 

 

 

19:10

Lung Gábor

 

 

 

 

 

 

 

19:10

Karsai Zsolt

 

 

 

 

 

 

 

18:50

Sztanóné Lívia

 

 

 

 

 

 

 

18:50

Sztanó László

 

 

 

 

 

 

 

18:30

Bajor Gábor

 

 

 

 

 

 

 

18:30

Balogh Bertalan

 

 

 

 

 

 

 

18:10

Kiss István

 

 

 

 

 

 

 

18:10

Hollósi Csaba

 

 

 

 

 

 

 

17:50

Bencze Roland

 

 

 

 

 

 

 

17:50

Kovács Gyula

 

 

 

 

 

 

 

17:30

Gyarmathy Katalin

 

 

 

 

 

 

 

17:30

Németh Melinda

 

 

 

 

 

 

 

17:10

Kajári Zsolt

 

 

 

 

 

 

 

17:10

Németh Zoltán

 

 

 

 

 

 

 

16:50

Hingl Zsolt

 

 

 

 

 

 

 

16:50

Hinglné Julianna

 

 

 

 

 

 

 

16:30

Egervári csaba

 

 

 

 

 

 

 

16:30

Nyírő János

 

 

 

 

 

 

 

16:10

Wágner Péter

 

 

 

 

 

 

 

16:10

Laták Zoltán

 

 

 

 

 

 

 

15:50

Henk László

 

 

 

 

 

 

 

15:50

Borza András

 

 

 

 

 

 

 

15:30

Hanti Zoltán

 

 

 

 

 

 

 

15:30

Adorján József

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mikulás – Karácsony Kupa 2017.12.12. Kedd

 

idő

név

Teli

Tar

15+10

Teli

Tar

15+10

össz

19:30

Szalai János

 

 

 

 

 

 

 

19:30

Berkes Ferenc

 

 

 

 

 

 

 

19:10

Bérces Zsuzsanna

 

 

 

 

 

 

 

19:10

Berkes Zsuzsanna

 

 

 

 

 

 

 

18:50

Leimsziederné Éva

 

 

 

 

 

 

 

18:50

Kovácsné Zsanett

 

 

 

 

 

 

 

18:30

Kródiné Böbe

 

 

 

 

 

 

 

18:30

Kródi János

 

 

 

 

 

 

 

18:10

Dobos Sándor

 

 

 

 

 

 

 

18:10

Koczák István

 

 

 

 

 

 

 

17:50

Koczák Szendi

 

 

 

 

 

 

 

17:50

Szaksz Szilvia

 

 

 

 

 

 

 

17:30

Szabó Zsuzsanna

 

 

 

 

 

 

 

17:30

Szabó Balázs

 

 

 

 

 

 

 

17:10

Berkes Dániel

 

 

 

 

 

 

 

17:10

Vidók Kinga

 

 

 

 

 

 

 

16:50

Reményi János

 

 

 

 

 

 

 

16:50

Kovács Gábor

 

 

 

 

 

 

 

16:30

Pásztor Béla

 

 

 

 

 

 

 

16:30

Erős Ádám

 

 

 

 

 

 

 

16:10

Schubert Endre

 

 

 

 

 

 

 

16:10

Schán László

 

 

 

 

 

 

 

15:50

Horváth László

 

 

 

 

 

 

 

15:50

Venter József

 

 

 

 

 

 

 

15:30

Venczel László

 

 

 

 

 

 

 

15:30

Kertész Imre