Már akkor meglepődtem ...

2009.05.29, 00:00 Kosárlabda
„Már akkor meglepődtem, mikor megláttam, mennyi paksi áll a vendégszektorban, de az utolsó percben felállt majd’ a kispad mögötti lelátó fele, és éltette a vendégeket. Azt beszéltük a cimbikkel, hogy otthon nincs ennyi nézője az ASE-nak.”A fenti szavak egy kecskeméti hozzászólótól származnak egy hazai kosaras fórumból, és nem ez volt az egyetlen ilyen!Egyszerűen hihetetlen volt! Sokan 2-300 paksit emlegetnek, de van, aki 400 körülire saccolja a vendégszurkolók számát. Talán még soha nem voltunk ennyien sehol idegenben!Nagyon jó volt ott lenni. Végig ment a bíztatás, még 14 pontos hátrányban sem hagytuk abba egy pillanatra sem a buzdítást. Az eredmény pedig nem maradt el, a csapat pörgött, és a második félidőben újra megmutatta, milyen, ha elkezdünk védekezni és játszani! A lelátó pedig tombolt, énekelt, ugrált… Az első sorból felnézve csak a magasba emelt kezeket lehetett látni! Csodálatos érzés volt! Most 1-0, de a neheze még hátravan. Itthon is nyerni kell, és megőrizni az előnyt, amit megszereztünk! A Pécsnek nincs vesztenivalója, oroszlánként fognak küzdeni.Nem lesz egyszerű, de nincs kétségem afelől, hogy sokkal jobbak vagyunk, és azt is tudom, hogy nagyon sok ember jön ki a meccsre! Egyszerűen nem veszíthetünk!!! Szurkoljuk ki a győzelmet! Már csak kettő kell!AAAASSE!!!Június 2-án, kedden szurkolói CSUKLÓS buszt indítunk Pécsre a bajnoki döntő 3. meccsére! Jelentkezni lehet Babik Róbertnél a 20/3666-791-es számon!"Baggio"