Könnyed győzelmek a 3. fordulóban

2015.11.01, 18:40 Kosárlabda
      A Városi Bajnokság harmadik fordulójában csak a Nyenyekek – ASE Kadett összecsapás hozott izgalmas pillanatokat.

Street Boys – Vak Baglyok 55-21

A Street Boys már az első negyedben elhúzott, és magabiztosan játszva folyamatosan növelve előnyét, sima győzelmet aratott.

Ultra Violák – Alibi KC 28-46

Ahogy az előző mérkőzésen, úgy ezúttal az Alibi húzott el már az első 10 percben, majd minden negyedet megnyerve, könnyedén múlta felül ellenfelét.

Face Kings – Old Boys 28-82

A játékhét harmadik összecsapásán sem alakult ki nagy küzdelem. Ezúttal egy szoros első játékrész után az Old Boys kapcsolt magasabb sebességi fokozatba, és minden negyedet fölényesen nyerve gyűjtötte be újabb pontjait.

Nyenyekek – ASE Kadett 50-46

A forduló záró mérkőzésén végre izgalmasabb találkozót láthattunk.

A Nyenyekek kezdtek jobban, és hamar jelentős előnyt építettek fel, de a második negyedtől elkezdtek magukra találni az ASE játékosai is. Sőt a harmadik etapban már egészen közel volt egymáshoz a két gárda, azonban a Nyenyekek végig tartani tudták magukat. A Kadett ugyan többször is 3-4 pontos közelségbe került, utolérni nem tudta ellenfelét, így a Nyenyekek könyvelhették el a megérdemelt sikert.