Két vállalható vereség az U18-ban

2015.12.14, 16:43 Kosárlabda
      A folyamatos betegségek miatt mind Pécsen mind Dombóváron 6 játékossal tudtunk kiállni a mérkőzésre. Pécsen aztán fantasztikus hangulat kerekedett ugyan is a HAT PAKSI JÁTÉKOS  igazán meglepte a mérkőzés elején magabiztosnak tűnő PVSK-t. Olyan felszabadultan és hatékonyan játszott a csapat hogy csak a szerencsén múlt hogy a végjátékban 4 ponttal - egész pályás letámadást, zónát felváltva játszó hazai - Pécs győzni tudott.Hatalmas sport élmény és érték volt az U18-nak!!! PVSK - ASE  79:75 A dombóvári kirándulás már felettébb felemás képet mutatott, A Dombóvár saját bevallásuk szerint is talán élete meccsét játszotta fantasztikus dobóformával - amihez gratulálunk hiszen megérdemelten győztek -  mi pedig adtunk nekik egy rövidzárlatos első félidőt így mínusz 25-ről kezdtük a második félidőt. Ez a játékrész már sokkal értékelhetőbb volt a mi részünkről azonban már fordítani nem tudtunk. Dombóvár - ASE  64:58