Két győzelem Kecskeméten

2011.11.22, 09:30 Kosárlabda

Újabb két mérkőzést játszottunk ezúttal Kecskeméten a Bács-Kiskun megyei régiós kadet bajnokságban ahol a Viharsarki Farkasok (B-C) csapatával és a Békéssel játszottunk. Mindkét mérkőzés jól szolgálta a felkészülést a bajnokságra, de sajnos csak periódusaink és felvillanásaink voltak mindkét esetben. Fizikailag és agresszivitásban sokat kell még fejlődnünk és a csapatjátékon is van még mit csiszolni.

Atomerőmű SE/B – Viharsarki Farkasok
94:66
( 32:19, 11:14,35:12, 16:21 )

ASE: Fazekas 19, Villányi 17/3, Szappanos 12, Sterczer 10, Miholics 9, Cs.: Veisz 8, Oláh 6, Sánta 6, Bacs 3, Meixner 2, Pulya 2, Molnár -,

A 3. negyed letámadása kicsit felrázta a csapatot, csak itt ütközött ki a megjelent két csapat közti jelenlegi különbség.

Atomerőmű SE/B – Békési SZK
82:61
(36:11, 10:23, 15:16, 21:11)

ASE: Szappanos 21, Sterczer 15/3, Miholics 10, fazekass 8, Villányi 6, cs.: Veisz 10, Bacs 6, Oláh 4, Molnár 2

Az első negyed magabiztos játéka után, sajnos sok hiba és figyelmetlenség jellemezte játékunkat, letámadásunkat többször is könnyen átjátszotta ellenfelünk, aki a 34.percben már 63:56 –ra is feljött, de ezután sikerült valamicskét javítani a védekezésen és a támadásainkon. A 24 kihagyott büntető is jelzi a koncentráltság nem mindig megfelelő voltát.

Edző: Nagy Gábor