Szedeák: Boltics 10, Vágvölgyi 10/6, Wirth 12/6, Kovács Á. 10, Sulovics 21.
Csere: Kerpel-Fronius G. 3, Bonifert 2, Mike 10/6, Révész 2, Goldring -, Mayer 2, Kovács J. -.

ASE: Hinds 15/6, Ruják 10/6, Barnies 22/3, Eilingsfeld 18/12, Guinn 6/6.
Csere: Medve 3, Tarrant 18/3, Ogunyemi -, Garamvölgyi 4, Gulyás -.
Kipontozódott: Guinn (24.), Hinds (37.).
Vezetőedző: Schmidt Béla

Bár feldobás után mi hoztuk el a labdát, az első támadást nem sikerült eredményesen befejeznünk. Nem úgy a másodikat, Barnies első ziccere révén. Mind a két oldalon több kihagyott helyzet, kapkodós játék jellemezte a mérkőzés elejét. A 2. percben Guinn triplájával megszereztük a vezetést. Ezt a sort folytatta Ruják is, elkaptuk a fonalat, a 4. percben 7 pontos vezetésre tettünk szert. Mandic edző időkérése után, agresszívebb támadásra tért át a lelkes szegedi csikócsapat. Ennek köszönhetően a 6. perc végére, 3 pontra felzárkóztak hozzánk. Időben kapcsoltunk, és újabb 8 pontos előnyre tettünk szert. A Szedeák hiába indított újabb támadást, 16-22-es vezetéssel zártuk az első negyedet.

A második etapban folytatódott, a mindkét félre jellemző, hullámzó játék. Az első szegedi támadásnál sikerült rögtön labdát csennünk, amiből Hinds értékesített egy trojkát. A csapatok az első negyedben mutatottnál is idegesebben játszottak, sok eladott labdával, kihagyott helyzettel. A 4. percben mindkét kispad kibillent egy pillanatra a lelki nyugalmából, de ezen felülkerekedve folytatódott a játék a parketten. A 6. percben 13 pontos előnynek örülhettünk. Amiből Mike triplájával faragtak le 3 pontot a hazaiak, érkezett is Schmidt Béla időkérése, rendeztük a sorokat. Szép összjátékkal és Barnies-triplával fejeztük be a következő támadást. Fiataljaink is szerephez jutottak, Garamvölgyi és Gulyás is hasznos, szép megmozdulásokkal járultak hozzá, az ekkor már 20 pontra dagadt, előnyünkhöz. 31-50—es állásnál mentek a csapatok az öltözőbe.

A harmadik negyed kezdetét az eladott labdák és sikeres triplák jellemezték itt is, ott is. A 4. percig a szegediek épp a dupláját dobták a mi pontjainknak, amihez hozzájárult egy igen vitatható technikai fault, amit Guinn ellen intettek be a játékvezetők, nélküle folytattuk a meccs hátralevő részét. Ettől függetlenül tartottuk az előnyünket, ami a negyed felénél 14 pontot jelentett. Ebben az időszakban Eilingsfeld, Barnies és Hinds pontjai adtak lendületet a csapatnak. A hazaiak továbbra is előttünk jártak a negyedbeli dobott pontok tekintetében, összesítésben ez pár pontban mutatkozott meg. 58-72-es eredménnyel zártuk a harmadik negyedet.

Az utolsó felvonás ASE-kosárral indult, de a szegedi csapat sem tétlenkedett, a 3. percben 10 pontra zárkóztak fel a hazaiak. Ekkor már nem igazán születtek szép megoldások, igazi brusztolós, kemény játék folyt a pályán. 6 perccel a lefújás előtt 6 pont volt közte, szerencsére érkezett Ruják triplája, a másik oldalon pedig egy eladott labda, ezzel jutottunk egy kis levegőhöz. A 6. percben ismét 14-re növeltük az előnyünket, amire a hazaiak gyors időkéréssel reagáltak. 4 perccel a vége előtt Hinds is kipontozódott. A finishben ismét közelebb engedtük a Szedeákot, de az eredményen már nem tudtak fordítani, 82-96-ra győztünk.