Hegyvidék - Atomerőmű SE 67-78

2009.02.23, 20:06 Kosárlabda
Enternet-NTE Hegyvidék-Atomerőmű SE 67-78(20-17, 15-24, 7-24, 25-13) Szoros első félidő után fektette kétvállra az Enternet-NTE Hegyvidék csapatát az Atomerőmű SE. Budapest, 500 néző. V: Király, Szabó G., JakabPAKS: Mészáros Z. 7, WILLIAMS 25/3, GOSA 17/6, I. Johnson 5/3, Csaplár-Nagy E. 9. Csere: Panta, English 9, Kiss Zs. 3/3, Medve 3.Edző: Dzunics BraniszlavHEGYVIDÉK: Krasznai T., Simon N. 8/6, A. JOHNSON 26/15, Fülöp G. 2, Keresztes 8. Csere: Ruják 4, YOUNGER 15/9, Beák 4, Will T.Edző: Hartai TamásKipontozódott: Keresztes a 36. percben.Legjobb dobók: A. Johnson 26/15, Younger 15/9, ill. Williams 25/3, Gosa 17/6.Webszemle:EnterNet-NTE Hegyvidék - Atomerõmû SE 67-78, statisztika - ferfikosar.hu - A légióscserén áteső ASE ezután újabb, sorozatban immár a negyedik győzelmét aratta hétfőn a Hegyvidék elleni fővárosi összecsapáson. Az ellenfelünk szakmai felkészítésében szerepet vállaló Sabáli Balázsnak is jelentős része lehetett abban, hogy végül a reméltnél szorosabban alakult a találkozó. lyannyira, hogy az első negyedet a hazaiak nyerték 20-17-re, s csak a nagyszünet előtti percben sikerült először kétkosárnyi előnyt kiharcolniuk Williams-éknek. Fordulás után aztán a sérült Gulyást nélkülöző paksi csapat Williams, Gosa és Csaplár-Nagy vezetésével állva hagyta nyeretlen ellenfelét, összességében huszonhárom pontosra növelte előnyét a befejező játékrészre.A záró negyed aztán éppen ellenkezője lett a harmadiknak, a Hegyvidék hátránya felét ledolgozta, a győzelem megszerzésére azonban nem volt esélye. Összességében a Paks győzelme teljesen megérdemelt, a papírformának teljesen megfelel.Csapatunk legközelebb az Zalakerámia-ZTE gárdájához látogat (2009. február 28., szombat 1700).Forrás: Heti Hírlevél - 8. hét