Három percnyi rövidzárlat

2016.09.19, 12:08 Kosárlabda
Hétvégén Oroszlányban lépett pályára az U18-as csapat.

A négycsapatos tornán a csoportelsőség, a kiemelt bajnokságban való szereplést jelentette. Nagyon jól sikerült a nyári felkészülés és teljes kerettel utaztunk Oroszlányba. Az első mérkőzést a  Honvéd "B"  ellen játszottuk mely csapat hasonló játékerőt képviselt, mint mi. Egyik csapat sem tudott meglépni a másiktól 5 pontnál többel, de nekünk nagyon nagy gondod okozott a 40 percen át agresszív letámadást alkalmazó Honvéd védekezése. Eredményezett is 30-40 eladott labdát. Bár a félidőben még a Honvéd vezetett, a negyedik negyed 6. percében 10 ponttal vezettünk és a lélektani előny is nálunk volt. Ezt követően nagyon könnyelműen játszottunk és az egész pályás agresszív 3-4 percnyi letámadással az ellenfél megfordította a mérkőzést.

Krasznai 4

Az Oroszlány sem volt egyszerű feladat  hiszen 40 percen át  területvédekezést játszottak. A csarnokban igazi meccshangulatot varázsoltak a hazai szurkolók, de sikerült nyerni.

Bérces -

Másnap a Budafok könnyebb meccsnek ígérkezett és sikerült is magabiztosan végig dominálva megnyerni a mérkőzést, de sajnos egyenes ágon így a Honvéd "B" jutott egyből a kiemelt bajnokságba.

Budafoki KK - ASE   69:100