Felemás eredmények a finisben

2014.04.07, 13:50 Kosárlabda
Két vereséggel, majd egy győzelemmel hangoltunk az országos döntőre.

Az Országos Döntő előtt Szabadkán jártunk és két Pest megyei bajnoki mérkőzéssel készültünk. Mindegyikre jellemző volt, hogy egyiken sem tudtunk teljes csapattal részt venni, lassan az lenne a meglepetés ha ez nem így lenne.

Március 29-én a szabadkai Szpartak junior csapatával mérkőztünk Szabadkán. Ősszel Pakson sikerült legyőzni őket, most nagy vereséget szenvedtünk. Igaz nem játszott Antóni, Papp, Sterczer,Gombos (aki sérülése miatt ebben a szezonban már nem is fog ), Gulyás. Helyettük játszott Beák Balázs és Tóth Máté Csaba a 95-ös csapatból. Így most a többieknek nagyobb bizonyítási lehetősége volt, nem túl nagy sikerrel. Az első negyedet kivéve nem tudtuk szorossá tenni a mérkőzést, rengeteg eladott labdából sok könnyű kosarat kaptunk. Támadójátékunk is csak helyenként volt elfogadható.

ASE – KK Spartak 60 : 103

( 18:25, 11:36, 9:23, 22:42 )0

ASE: Miholics 15, Meixner 11/3, Fazekas 6, Molnár 32, Kollár 2
cs.: Dávid 10, Tóth 9/3, Beák 5/3,Sánta ,Lenger

Másnap hazai pályán fogadtuk a Dunakeszi Bikákat. Valamivel jobban játszottunk, a harmadik negyed végén még 73:60-ra vezettünk. Beáldoztuk a győzelmet, hogy mindenki játszon, így is a 39. percben még 80:80 volt, végül kikaptunk 3 ponttal.

ASE – Dunakeszi Bikák  83 : 86

( 24:18, 21:31, 28:11, 10:26 )

ASE: Kollár 17, Fazekas 15, Miholics 15/3, Meixner 10/3, Dávid 3
cs.: Gomola 16/6, Molnár 3, Beák 2, Sánta2, Lenger

A harmadik mérkőzésre hét közben 04.03-án csütörtökön került sor Budapesten a XVII. kerületben a KKS DSE  ellen. Végig vezetve nyertünk, próbáltunk sokat futni és most is mindenkit játszatni. Voltak jó periódusaink ,de üresjáratok is.

ASE – KKS DSE 64 : 54

( 24:14, 14:14, 16:7, 10:17 )

ASE: Fazekas 22, Antóni 12, Kollár 6, Miholics 6, Meixner 2
cs.: Molnár 6/6, Dávid 5, Sánta 3, Sterczer 2, Gulyás