Falco-Szova KC-Szombathely – Atomerőmű SE 79–87

2009.05.17, 10:21 Kosárlabda
Férfi NB I, elődöntő, 2. mérkőzés:FALCO-SZOVA KC Szombathely – Atomerőmű SE 79–87 (22–28, 17–25, 18–18, 22–16) – félbeszakadtArena Savaria, 2500 nézőVezette: Kiss L., Király L., Török R.FALCO: Kálmán 17/6, Hudson 12, Ciric 17/3, Perincic 20/3, Horváth Z. 3. Csere: Vrsaljko 10, Pankár –, Vida –, Lakatos 2, Borszéki –. Paks: Williams 26/3, English 10, Mészáros 8/6, Gosa 20/12, Csaplár-Nagy –. Csere: Johnson 12/3, Kiss 6/6, Panta 5/3, Gulyás –. Mestermérleg:Szrecsko Szekulovics nem nyilatkozott.Braniszlav Dzunics: Az első félidőben remek támadójátékot produkáltunk. A második félidőben aztán megzavarodtunk, ennek ellenére egy percig sem forgott veszélyben a győzelmünk. Nagyon sajnálom, hogy egyesek nem tudják elviselni a vereséget. Ami a végén történt, annak már semmi köze a sporthoz.Hétfőn a fegyelmi és a versenybizottság is tárgyalja az ügyet.A három nyert mérkőzésig tartó párharcok állása:Atomerőmű SE - FALCO-SZOVA KC Szombathely 2-0 Zalakerámia ZTE-KK - Pécsi VSK-PANNONPOWER 1-1