Bár sokan bíztak ...

2009.05.04, 11:01 Kosárlabda
Bár sokan bíztak, bíztunk a sima 3-0-ban, azért sejthető volt, hogy nem lesz ez olyan könnyű. Most 1-1 van, és nekünk kell újra hozni a hazai meccset. Az első itthoni találkozóra nagy volt a készülődés. Külön „festménnyel” készültünk a fiúknak, és a bemutatásnál papírzuhatag fogadta őket. Az idei szezon legjobb hazai szurkolását mutat-tuk be, ami azért kicsit még mindig fájó, mert idegenben már volt jobb is... A csapatnak azon-ban elég volt most ennyi is, és a második negyedtől bedaráltuk a Szolnokot, és tulajdonképpen simán nyertünk. A szombati idegenbeli meccsre kb. 50 paksi volt kíváncsi. Hatalmas rendőri biztosítással ju-tottunk be a helyünkre (kb. minden paksira négy rendőr jutott), és itt sem miattunk voltak kint a rend éber őrei... Végig bíztattuk a játékosokat, de sajnos nem sikerült a bravúr. Azért nyolc perccel a vége előtt (amikor már 18 is volt a differencia), még egyszer megmutattuk, hogy bár kevesen vagyunk, mi is tudunk szurkolni. Elkezdtük a „Barcás” nótánkat, és a lefújás után 15 perccel hagytuk abba. Sok szolnoki nem is értette a helyzetet, élmény volt nézni a csodálkozást némelyikük arcán!  Ma megint itthon játszunk, és nincs mese, újra meg kell szereznünk az előnyt hazai pályán! Csináljunk a szerdai hangulatnál sokkal, de sokkal nagyobbat, hogy érezzék át a játékosaink, igenis tovább kell jutniuk!!!HAJRÁ, ASE!!!Május 8-án (pénteken) szükség lesz még egy szolnoki túrára. Jelentkezzetek!!! Babik Róbert, 20/3666-791!Forrás: Ziccer 16. szám