Szolnok: Pongó M. 8/6, Pallai 4, Badzim 9/3, Cummings 8/3 Subotic 15/6
Csere: Rudner 5/3, Gilszki -, Csornai -, Zsíros 7/3, Kovács P. 3, Taiwo 6, Solano 19/9.

ASE: K. Brown 14/12, Taylor 11/3, Frank -, Eilinsgfeld 9/3, Goins 5/3
Csere: Brzoja 10, Kovács Ák. 6, Kis R. -, Buljevic 6, Pajor -.

Taylor hármasával indítottuk a találkozót, majd Subotic és Pallai volt eredményes a Szolnokiaknál. Három perc után a hazaiak 6-3-ra léptek meg, ekkor Goins értékesített egy triplát, majd Frank Áron vette észre az üresen bemozgó Eilingsfeldet, aki könnyű kosarat szerzett. Felvettük a ritmust rögtön a mérkőzés elején, de a negyed közepénél kapkodni kezdtünk, ennek az eredménye 6 pontos szolnoki előny lett, ekkor kért időt Mijovic mester. (14-8) Az időkérés után sem tudtuk rendezni a sorainkat, a hatodik eladott labdánk után a kettőből csak egy büntetőt értékesített Kovács Péter, a másik oldalon a hosszú kosárcsendünk után a csapatkapitányunk, Kovács Ákos volt eredményes Frank Áron remek passzából. A kiváló szolnoki védekezést csak egyszer-egyszer sikerült megtörnünk, javában a hazaiak diktálták az iramot. (21-10)

Három és fél perc alatt mindössze 2 pontot sikerült értékesítenünk, mindeközben a hazaiak folytatták a kemény és gyors játékot. Sokat hibáztunk, már 10 eladott labdánál jártunk. A negyed végéhez közeledve volt egy jobbperiódusunk, Eilingsfeld és Brown is betalált, elkezdtük ledolgozni a hátrányunkat. Pillanatok alatt visszavette a mérkőzés feletti uralmat a hazai gárda, folyamatosan hibázásba kényszerítettek minket, a negyed végére már 21 pontra duzzadt az előnyük. (42-21)

Eladott labdával kezdtük a második félidőt, ebből Badzim volt eredményes, a másik oldalon Brzoja válaszolt, amire Subotic kosara érkezett, majd Eilingsfeld is eredményes volt. Badzim hárompontosa is jó volt, pontgazdagnak ígérkezett a harmadik negyed. Sajnos ismét ugyanazok a hibák jöttek elő, mint az első félidőben, a sok eladott labdánk mellé gyenge dobószázalék társult. (70-37)

Az utolsó felvonásban már nem volt esélyünk a fordításra, átgázolt rajtunk az Olaj, ezzel elszenvedtünk a tizedik vereségünket a szezonban.