Alois Dallmayr - Tolnatext Kupa - Tolna

2005.09.25, 13:25 Kajak-kenu
Alois Dallmayr - Tolnatext KupaTolna 2005. 09. 25. K-2 Férfi VII-VIII. évfolyam 500 m1. Cziczer Viktor- Pinczés János 2. Bor Dániel- Bor Alexander K-2 Noi VII-VIII. évfolyam 500 m2. Járfás Timea- Pupp Edina C-2 Férfi VII-VIII. évfolyam 500 m1. Dejczo Bálint- Sohonyai Zoltán K-1 fiú III. évfolyam 500 m6. Somorácz Tamás K-1 Noi IV. évfolyam 500 m 3. Pinczés Sztella 5. Prantner Anikó C-1 Férfi IV. évfolyam 500 m4. Csipszer Bertalan 5. Sáfrány Gyula K-1 Férfi V. évfolyam 500 m 2. Bor Dániel K-1 Férfi VI. évfolyam 500 m2. Pinczés János 4. Bor Alexander 5. Cziczer Viktor K-1 Noi VI. évfolyam 500 m2. Járfás Tímea 6. Pupp Edina C-1 Férfi V-VI. évfolyam 500 m 2. Dejczo Bálint 5. Sohonyai Zoltán K-2 fiú IV. évfolyam 500 m5. Fejes István- Somorácz Tamás K-2 Noi IV. évfolyam 500 m2. Prantner Anikó- Pincés Sztella C-2 Férfi IV. évfolyam 500 m 2. Csipszer Bertalan- Sáfrány Gyula K-1 Férfi VII-VIII. évfolyam 500 m 1. Pinczés János 5. Bor Dániel Férfi VII-VIII. évfolyam 500 m1. Dejczo Balázs K-2 Férfi V-VI. évfolyam 500 m 6. Bor Dániel- Bor Alexander K-2 Noi V-VI. évfolyam 500 m 6. Járfás Tímea- Pupp Edina C-2 Férfi V-VI. évfolyam 500 m 1. Dejczo Bálint- Sohonyai Zoltán MK-1 fiú II. évfolyam 2000 m3. Széperdei Renátó MK-1 leány II. évfolyam 2000 m1. Fenyvesi Réka 4. Németh Judit 5. Bor Andrea K-1 fiú III. évfolyam 4000 m4. Somorácz Tamás K-1 Noi IV. évfolyam 4000 m3. Pincés Sztella 4. Prantner Anikó 5. Blazsek Zsófia C-1 férfi IV. évfolyam 4000 m 4. Csipszer Bertalan 5. Sárfány Gyula K-1 Férfi V-VI. évfolyam 4000 m2. Pincés János 5. Cziczer Viktor 6. Bor Alexander K-1 Noi V-VI. évfolyam 4000 m 1. Járfás Tímea MK-2 II. évfolyam 2000 m2. Széperdei Renátó- Sárközi Márk MK-1 Férfi kezdo 2000 m3. Feil Kornél 4. Árki Dávid 6. Turánszki János TC-4 Férfi I.-II. évfolyam 2000 m 1. Nagy Tamás- Feczer Zoltán- Huszák Doni- Till József 2. Feil Frédi- Kovágó Attila- Sima Tamás- Dobai Norbert 3. Feczer Máté- Balogh Zsolt- Péri Dávid- Csibrik Máté 4. Bogdán Bálint- Bodor Bálint- Koleszár Zoltán- Vörös István K-2 Noi IV. évfolyam 4000 m1. Prantner Anikó- Pinczés Sztella C-2 fiú III. évfolyam 4000m 1. Róhn Richárd 2. Csipszer Balázs MK-2 Noi II. évfolyam 2000 m1. Fenyvesi Réka- Bór Andrea MK-1 Noi kezdo 2000 m 2. Kiszli Vanda 4. Csipszer Bettina 5. Vajda Eszter 6. Lukács Petra

Alois Dallmayr - Tolnatext Kupa
Tolna 2005. 09. 25. 


K-2 Férfi VII-VIII. évfolyam 500 m
1. Cziczer Viktor- Pinczés János 
2. Bor Dániel- Bor Alexander 

K-2 Noi VII-VIII. évfolyam 500 m
2. Járfás Timea- Pupp Edina 

C-2 Férfi VII-VIII. évfolyam 500 m
1. Dejczo Bálint- Sohonyai Zoltán 

K-1 fiú III. évfolyam 500 m
6. Somorácz Tamás 

K-1 Noi IV. évfolyam 500 m 
3. Pinczés Sztella 
5. Prantner Anikó 

C-1 Férfi IV. évfolyam 500 m
4. Csipszer Bertalan 
5. Sáfrány Gyula 

K-1 Férfi V. évfolyam 500 m 
2. Bor Dániel 

K-1 Férfi VI. évfolyam 500 m
2. Pinczés János 
4. Bor Alexander 
5. Cziczer Viktor 

K-1 Noi VI. évfolyam 500 m
2. Járfás Tímea 
6. Pupp Edina 

C-1 Férfi V-VI. évfolyam 500 m 
2. Dejczo Bálint 
5. Sohonyai Zoltán 

K-2 fiú IV. évfolyam 500 m
5. Fejes István- Somorácz Tamás 
K-2 Noi IV. évfolyam 500 m
2. Prantner Anikó- Pincés Sztella 

C-2 Férfi IV. évfolyam 500 m 
2. Csipszer Bertalan- Sáfrány Gyula 

K-1 Férfi VII-VIII. évfolyam 500 m 
1. Pinczés János 
5. Bor Dániel 

Férfi VII-VIII. évfolyam 500 m
1. Dejczo Balázs 

K-2 Férfi V-VI. évfolyam 500 m 
6. Bor Dániel- Bor Alexander 

K-2 Noi V-VI. évfolyam 500 m 
6. Járfás Tímea- Pupp Edina 

C-2 Férfi V-VI. évfolyam 500 m 
1. Dejczo Bálint- Sohonyai Zoltán 

MK-1 fiú II. évfolyam 2000 m
3. Széperdei Renátó 

MK-1 leány II. évfolyam 2000 m
1. Fenyvesi Réka 
4. Németh Judit 
5. Bor Andrea 

K-1 fiú III. évfolyam 4000 m
4. Somorácz Tamás 

K-1 Noi IV. évfolyam 4000 m
3. Pincés Sztella 
4. Prantner Anikó 
5. Blazsek Zsófia 

C-1 férfi IV. évfolyam 4000 m 
4. Csipszer Bertalan 
5. Sárfány Gyula 

K-1 Férfi V-VI. évfolyam 4000 m
2. Pincés János 
5. Cziczer Viktor 
6. Bor Alexander 

K-1 Noi V-VI. évfolyam 4000 m 
1. Járfás Tímea 

MK-2 II. évfolyam 2000 m
2. Széperdei Renátó- Sárközi Márk 

MK-1 Férfi kezdo 2000 m
3. Feil Kornél 
4. Árki Dávid 
6. Turánszki János 

TC-4 Férfi I.-II. évfolyam 2000 m 
1. Nagy Tamás- Feczer Zoltán- Huszák Doni- Till József 
2. Feil Frédi- Kovágó Attila- Sima Tamás- Dobai Norbert 
3. Feczer Máté- Balogh Zsolt- Péri Dávid- Csibrik Máté 
4. Bogdán Bálint- Bodor Bálint- Koleszár Zoltán- Vörös István 

K-2 Noi IV. évfolyam 4000 m
1. Prantner Anikó- Pinczés Sztella 

C-2 fiú III. évfolyam 4000m 
1. Róhn Richárd 
2. Csipszer Balázs 

MK-2 Noi II. évfolyam 2000 m
1. Fenyvesi Réka- Bór Andrea 

MK-1 Noi kezdo 2000 m 
2. Kiszli Vanda 
4. Csipszer Bettina 
5. Vajda Eszter 
6. Lukács Petra