2007 - 4. mérkőzés

2007.05.06, 14:14 Kosárlabda
4. mérkőzés2007. május 6. - Falco - Atomerőmű 67-57 - 3:1a Falco javáraA Falco 3:1-re nyert a három meccsig tartó párharcban.A Szombathely bejutott a legjobb négy közé a férfi kosárlabda NB I-ben, miután a vasi gárda hazai környezetben tíz ponttal legyőzte a címvédő Paksot. A szombathelyiek ezúttal 67-57-re nyertek a paksiak ellen.Falco KC-Szombathely - Atomerőmű SERájátszás, negyeddöntő, 4. mérkőzésAz élvonalbeli férfi kosárlabda-bajnokság rájátszásában sikerrel vívta meg három győzelemig tartó negyeddöntős párharcát a Falco, a Pécs és a Szolnok, míg az Albacomp kiegyenlített a Körmend ellen. A szombathelyi összecsapás szorosan alakult az első félidő, de a harmadik negyedet nyolc, a zárórészt öttel nyerték a házigazdák és várhatják így az elődöntős folytatást.FALCO KC-SZOMBATHELY - ATOMERŐMŰ SE 67-57 (13-18, 14-12, 21-13, 19-14)Szombathely, 3500 néző, V: Hartyáni, Király, KapitányFALCO: KÁLMÁN 17/3, FRAZIER 15, Pankár 7/3, WILEY 7, ALIAKSZEJEV 12. Csere: GRÁCZER 9/6, Borszéki, Szabó Zs., Will. Vezetőedző: Szrecsko SzekulovicsPAKS: MÉSZÁROS 13/3, Kiss Zs. 7/3, GRIZZARD 16, Palazic 4, Horváth Z. 3. Csere: Zuzak 8/6, Czigler 3, Stewart 3/3. Vezetőedző: Zsoldos AndrásAz eredmény alakulása: 3. p.: 0-7. 6. p.: 6-11. 9. p.: 13-13. 14. p.: 13-20. 17. p.: 22-20. 18. p.: 24-25. 25. p.: 35-35. 28. p.: 44-40. 30. p.: 48-43. 37. p.: 55-47. 40. p.: 67-57Kipontozódott: Palazic (39. p.)A negyeddöntő végeredménye: 3-1 a Falco javára.A Szombathely bejutott a legjobb négy közé a férfi kosárlabda NB I-ben, miután a vasi gárda hazai környezetben tíz ponttal legyőzte a címvédő Paksot. A szombathelyiek ezúttal 67-57-re nyertek a paksiak ellen.Webszemle:- Férfi NB I, 2006-2007 - ATOMERŐMŰ SE - Nemzeti Sport - ... - Az utolsó meccs? - Vas Népe - ... - A Falcónál az előny - Vas Népe - ... - A negyedik mérkőzés dönthet - Sportfórum - ... - A paksi álom végetért - inforadio.hu - ...- Tabella, fordulóról fordulóra: Végeredmény 3-1 a Falco javára - Nemzeti Sport - ... - Elődöntős a Falco, a Pécs és a Szolnok, kiegyenlített az Albacomp - Nemzeti Sport - Tabellák 2006/2007 - Ferfikosar.hu - ... - Műsor - NB I. A csoport 2006/2007 - Ferfikosar.hu - ... - Szombaton kezd az Olaj és a PVSK - KOSARINFO.com - ... - Már a negyeddöntőben kiesett a címvédő Atomerőmű együttese - Tolnai Népújság