„Gyűjtsd a kilométereket"

2006.08.26, 23:02 Szabadidő
„Gyűjtsd a kilométereket” „Gyűjtsd a kilométereket” elnevezésű versenyünk eredményhirdetése augusztus 26-án, szombaton 13.00 órakor kezdődik az I. Paksi Civil Nap rendezvény, melyen az ASE fiatal labdarúgói képviselik egyesületünket. A Szent István térről, a megnyitó után vonulnak az egyesületek a Piactérre, ahol színvonalas műsorok várják az érdeklődőket. A fellépések között tartjuk meg a „gyűjtsd a kilométereket” elnevezésű versenyünk eredményhirdetését és a fődíjak kisorsolását is. Mindenkit sok szeretettel várunk!

„Gyűjtsd a kilométereket”

„Gyűjtsd a kilométereket” elnevezésű versenyünk eredményhirdetése augusztus 26-án, szombaton 13.00 órakor kezdődik az I. Paksi Civil Nap rendezvény, melyen az ASE fiatal labdarúgói képviselik egyesületünket.

A Szent István térről, a megnyitó után vonulnak az egyesületek a Piactérre, ahol színvonalas műsorok várják az érdeklődőket.

A fellépések között tartjuk meg a „gyűjtsd a kilométereket” elnevezésű versenyünk eredményhirdetését és a fődíjak kisorsolását is.

Mindenkit sok szeretettel várunk!