Csillag születik HÍROLVASÓ

Csillag születik

2018.08.31, 17:48 Kajak-kenu

Szolnok adott helyet a kajak-kenusok országos bajnokságának, ami a síkvízi idény idei befejező állomása is volt egyben. Pupp Noémi országos bajnoki cím nélkül érkezett és ötszörös bajnokként távozott.

Elolvasom
Szolnoki szeánsz négy bajnoki címmel HÍROLVASÓ

Szolnoki szeánsz négy bajnoki címmel

2018.08.07, 20:19 Kajak-kenu

Szolnokon randevúzott a 14-23 éves kajak-kenusok színe-java, a legkisebbek Fadd-Domboriban lezajlott országos bajnoksága után egy héttel a serdülő, ifi, U23-as korosztály sportolói is megküzdöttek a magyar bajnoki címekért: Paksra négy aranyat és nemzetközi szereplést hoztak fiataljaink.

Elolvasom
Menni portugál... HÍROLVASÓ

Menni portugál...

2018.07.16, 07:17 Kajak-kenu

Szolnok látta vendégül a II. kajak-kenu válogató résztvevőit, akiknek a tét a világbajnoki indulás volt. A háromnapos verseny után kijelenthetjük, hogy az idei világbajnokságon is szurkolhatunk ASE-s versenyzőnek!

Elolvasom
Európa a hegyekben HÍROLVASÓ

Európa a hegyekben

2018.07.03, 12:59 Kajak-kenu

Az olaszországi Auronzó látta vendégül az ifjúsági és U23-as kajak-kenu Európa-bajnokság mezőnyét, ahonnan egy bronzéremmel és egy ötödik hellyel tértek haza a paksi sportolók.

Elolvasom
Grand Slam HÍROLVASÓ

Grand Slam

2018.06.11, 15:17 Kajak-kenu

Sűrű hétvége volt az ASE háza táján, regionális, országos és európai versenyen is volt jelenése a kajak-kenu szakosztálynak, és nem lehet hiányérzet senkiben, hiszen mindhárom területről került Paksra arany!

Elolvasom
Irány Európa! HÍROLVASÓ

Irány Európa!

2018.06.04, 13:03 Kajak-kenu

Nemzetközi szerepléseket hozott az első felnőtt kajak-kenu válogatóverseny, a hétvége eredményei után a felnőtt és az U23-as Európa-bajnokságon is lehet szurkolni ASE-soknak. Ráadásul a maratoni Európa-bajnokságra is hárman utazhatnak Paksról, a kenusok most debütálnak nemzetközi porondon.

Elolvasom
Ha beindul a vonat... HÍROLVASÓ

Ha beindul a vonat...

2018.05.13, 21:32 Kajak-kenu

Beindult a gépezet, Szegeden, a hétvégi Világkupa helyszínén szállt vízre a hazai kajak-kenus társadalom nagyja, hogy a rangsorolón képet kapjon formájáról. A felnőtt mezőnyben nagyot alakítók főszereplői is lehetnek a több mint 60 ország legjobbjait felvonultató regattának, így ASE-s résztvevője is lesz az idei első nemzetközi síkvízi versenynek.

Elolvasom
Négyesben is aranyos HÍROLVASÓ

Négyesben is aranyos

2016.08.01, 08:03 Kajak-kenu

Pupp Noémi csapathajóban is letette névjegyét: a korábbi évek egyes sikerei után július utolsó szombatján az ifjúsági lányok kajak négyeseinek döntőjében a paksi lánnyal felálló magyar hajó világbajnokságot érő győzelmet aratott Minszkben.