Fényes portugál HÍROLVASÓ

Fényes portugál

2018.09.10, 12:31 Kajak-kenu

Parádés hétvégén vannak túl a portugáliai maratoni világbajnokságot megjárt kajak-kenusaink, mindhárom ASE-s versenyzőnk éremmel tért vissza Paksra.

Elolvasom
Világbajnoki négyes HÍROLVASÓ

Világbajnoki négyes

2018.08.15, 11:21 Kajak-kenu

Elnyúlt hétvégén vannak túl az ASE kajak-kenusai, hiszen péntektől vasárnapig Szolnokon, a 8. FISU Egyetemi és Főiskolai Kajak-Kenu Világbajnokságon volt érdekeltség, majd hétfőn és kedden, a Tolnán megrendezett maratoni válogatón kellett jeleskedniük: meg is tették a magukét.

Elolvasom
Szolnoki szeánsz négy bajnoki címmel HÍROLVASÓ

Szolnoki szeánsz négy bajnoki címmel

2018.08.07, 20:19 Kajak-kenu

Szolnokon randevúzott a 14-23 éves kajak-kenusok színe-java, a legkisebbek Fadd-Domboriban lezajlott országos bajnoksága után egy héttel a serdülő, ifi, U23-as korosztály sportolói is megküzdöttek a magyar bajnoki címekért: Paksra négy aranyat és nemzetközi szereplést hoztak fiataljaink.

Elolvasom
Menni portugál... HÍROLVASÓ

Menni portugál...

2018.07.16, 07:17 Kajak-kenu

Szolnok látta vendégül a II. kajak-kenu válogató résztvevőit, akiknek a tét a világbajnoki indulás volt. A háromnapos verseny után kijelenthetjük, hogy az idei világbajnokságon is szurkolhatunk ASE-s versenyzőnek!

Elolvasom
Irány Európa! HÍROLVASÓ

Irány Európa!

2018.06.04, 13:03 Kajak-kenu

Nemzetközi szerepléseket hozott az első felnőtt kajak-kenu válogatóverseny, a hétvége eredményei után a felnőtt és az U23-as Európa-bajnokságon is lehet szurkolni ASE-soknak. Ráadásul a maratoni Európa-bajnokságra is hárman utazhatnak Paksról, a kenusok most debütálnak nemzetközi porondon.

Elolvasom
Afrikába evezve... HÍROLVASÓ

Afrikába evezve...

2017.09.25, 10:36 Kajak-kenu

Az eddigiektől eltérően nem Győr, hanem Ráckeve látta vendégül a kajak-kenu maratoni világbajnoki válogatójának résztvevőit, ahol Kiszli Vanda és Koleszár Zoltán is vízre tette hajóját. Nem illetődtek meg az új szituációban versenyzőink, párosban első helyen kvalifikálták magukat a dél-afrikai Pietermaritzburgba.

Elolvasom
Hármas Front HÍROLVASÓ

Hármas Front

2017.07.09, 18:27 Kajak-kenu

Sűrű hétvégét tudhat maga mögött az ASE Kajak-Kenu Szakosztálya, hiszen három fronton is helyt kellett állni. Az ifik és U23-asok Szolnokon, a második válogatón versenyeztek, a legkisebbek Dunaújvárosban, az Eszkimó-Indián Játékokon ügyeskedtek, míg a sárkányhajósoknak a szegedi Európa-bajnokságon volt jelenésük.

Elolvasom
Afrikai vizeken HÍROLVASÓ

Afrikai vizeken

2017.03.16, 17:49 Kajak-kenu

Négy válogatott kajak-kenusunk is Dél-Afrikában tölti a tavasz első hónapját.Kiszli Vanda stílszerűen maratoni kintlétéhez csatlakozott ifi világbajnok kajakosunk, Pupp Noémi, az olimpiai induló Somorácz Tamás és maratoni vb-bronzérmes kenusunk, Koleszár Zoltán is.

Elolvasom
Aranyos maraton HÍROLVASÓ

Aranyos maraton

2016.09.19, 07:41 Kajak-kenu

  Parádésan zárta a brandenburgi maratoni kajak-kenu világbajnokságot a magyar csapat, a megrendezett 17 versenyszámból 14-ben nyertek és a világbajnoki aranyérmeken túl további 13 dobogós helyezést is szereztek! Pupp Noémi, Kiszli Vanda és Koleszár Zoltán is hozott érmet, érmeket Paksra.

Elolvasom
Előttünk a világ HÍROLVASÓ

Előttünk a világ

2016.09.14, 07:46 Kajak-kenu

Beindult az ősz, ám a versenyek jó része még hátravan a kajak-kenusoknak. Ezen a hétvégén maratoni világbajnokságra utazik három ASE-s sportoló, utána pedig két fiatal a szegedi Olimpiai Reménységek Versenyén fog lapátot és küzd meg a több mint 25 országból érkező ellenféllel.  

Elolvasom
Felnőtt, Ifjúsági és U23 Maraton VB Válogató HÍROLVASÓ

Felnőtt, Ifjúsági és U23 Maraton VB Válogató

2016.08.23, 13:00 Kajak-kenu

K-1     Női felnőtt                                         26 km                                                A döntő 1.         Kiszli Vanda K-2     Női Ifjúsági U18-U17                       18 km                                                 A döntő 3.         Sáling Laura                                                  (Graboplast Győr) Pupp Noémi                                                   (ASE) K-1     Női Ifjúsági U18-U17                       18 km                                                A döntő 1.         Pupp Noémi                                                   (ASE) C-2      Férfi Felnőtt                                     26 km                                                 A döntő 1.         Koleszár Zoltán                                             (ASE) Dóri Bence Balázs                                         (Újpesti Torna Egylet) A válogató eredményei alapján Kiszli Vanda U23 és Felnőtt női K-1-ben, Koleszár Zoltán felnőtt férfi kenu párosban, Pupp Noémi K-1 női ifjúságiak között indul a Brandenburgban szeptember 16-18. között megrendezésre kerülő Maraton Világbajnokságon.

Elolvasom
Európai belépő HÍROLVASÓ

Európai belépő

2016.07.17, 17:47 Kajak-kenu

Koleszár Zoltán, az ASE 19 éves kenusa a tavalyi, maratoni ifi világbajnoki arany után most síkvízen villantott, a plovdivi U23-as Európa bajnokságon szerzett egy ötödik és egy hatodik helyet.

Elolvasom
Világbajnokságra fel! HÍROLVASÓ

Világbajnokságra fel!

2016.07.03, 18:20 Kajak-kenu

Hétvégén zajlott az ifjúsági és U23-as versenyzők második válogatóversenye, amely az Európa- és világbajnokságon induló csapatról volt hivatott dönteni. Az ASE-s Pupp Noémi és Koleszár Zoltán is tűzközelben maradt, szép versenyzéssel biztosították a nemzetközi szereplést.

Elolvasom
Jó tanulók, jó sportolók HÍROLVASÓ

Jó tanulók, jó sportolók

2016.06.22, 10:53 Kajak-kenu

Két paksi kenus ebben az évben is nagyot húzott: Koleszár Zoltán és Hodován Dávid idén is elnyerte a Jó tanuló, jó sportoló címet.

Elolvasom
Ha egy hajó beindul... HÍROLVASÓ

Ha egy hajó beindul...

2016.04.06, 11:28 Kajak-kenu

Szolnokon és Dunavarsányban edzőtáborozik az ASE kajak-kenusainak egy része, Pupp Noémi, Kiszli Vanda, Koleszár Zoltán, Hodován Dávid és Kovács Ákos egy hétig készül a válogatott tavaszi edzőtáboraiban. Az első időremenések alapján jól sikerült az alapozás.

Elolvasom
Három a magyar igazság HÍROLVASÓ

Három a magyar igazság

2015.09.13, 13:17 Kajak-kenu

A győri kajak-kenu maraton világbajnokság zárónapján megszületett a harmadik paksi aranyérem is: Koleszár Zoltán kenu kettesben elsőként szakította át a célszalagot! Ezzel eldőlt, hogy mind a három, a vébén rajthoz állt ASE-s sportoló friss világbajnokként térhet haza!

Elolvasom
Arany és ezüst a nyitónapon HÍROLVASÓ

Arany és ezüst a nyitónapon

2015.09.11, 17:35 Kajak-kenu

Remekül kezdte a maratoni kajak-kenu világbajnokságot a magyar csapat, amelyből a paksiak is alaposan kivették részüket: Győrben Kiszli Vanda arany, Koleszár Zoltán ezüstérmet szerzett!  

Elolvasom
Maratoni rajt HÍROLVASÓ

Maratoni rajt

2015.09.08, 12:38 Kajak-kenu

Három paksi sportolóért is szoríthatunk ezen a hétvégén: Kiszli Vanda, Fritz Anett és Koleszár Zoltán is ott lesz Győrben, a maratoni kajak-kenu világbajnokság rajtjánál.

Elolvasom
Portugál meló HÍROLVASÓ

Portugál meló

2015.07.27, 17:31 Kajak-kenu

Az ifjúsági és U23-as magyar válogatott 10 arany-, 3 ezüst- és 5 bronzéremmel fejezte be a világbajnokságot a portugáliai Montemor-O-Velhoban, ezzel természetesen a nemzetek pontversenyében is az első helyet szerezték meg. Koleszár Zoltán kenu párosban és kenu négyesben is a döntőben állt rajthoz.

Elolvasom
Irány a világbajnokság HÍROLVASÓ

Irány a világbajnokság

2015.06.29, 10:08 Kajak-kenu

Az ifjúsági világbajnokságra egy ASE-s kajak-kenusnak sikerült kvalifikálnia magát: Koleszár Zoltán kenu párosban a II. válogatón sem talált legyőzőre, így ő utazhat a július végi montemor-o-velhói versenyre.

Elolvasom
Jó tanulók, jó sportolók HÍROLVASÓ

Jó tanulók, jó sportolók

2015.06.25, 16:13 Kajak-kenu

Három paksi fiatalt nagy megtiszteltetés ért, amiért persze sokat is tettek: Polgár Luca, Koleszár Zoltán és Hodován Dávid is elnyerte a Jó tanuló, jó sportoló címet.

Elolvasom
Koleszár Zoltán a ötödikként zárt az Ifjúsági Olimpián HÍROLVASÓ

Koleszár Zoltán a ötödikként zárt az Ifjúsági Olimpián

2014.08.28, 09:32 Kajak-kenu

Lezárult a második Ifjúsági Olimpia, amelynek a kínai Nanjing városa adott otthont. Országonként egyes szakágakban csak egy sportoló versenyezhetett, és ezt a lehetőséget Magyarországról kenu egyesben Koleszár Zoltánnak sikerült kivívnia, aki Ázsiában a legjobb nyolc között talált csak legyőzőre, míg szlalomban az előkelő ötödik helyen végzett!

Elolvasom
Európa-bajnok lett a paksi páros! HÍROLVASÓ

Európa-bajnok lett a paksi páros!

2014.06.16, 17:03 Kajak-kenu

Fényes hétvégén vannak túl a magyar versenyzők, akik a korosztályos és felnőtt Európa-bajnokságra érkeztek a szlovákiai Piestanyba. A két paksi versenyző, Koleszár Zoltán és Török Márk Aurél az ifjúsági kenupárosoknál nem talált legyőzőre és Európa-bajnoki címet szerzett!

Elolvasom
Koleszár Zoltán indul az ifi Olimpián! HÍROLVASÓ

Koleszár Zoltán indul az ifi Olimpián!

2014.06.13, 16:03 Kajak-kenu

Június 11-én Sukorón került megrendezésre a nanjingi Nyári Ifjúsági Olimpia válogatóversenye, amelyen az 1997-98-as születésű ifjúsági versenyzők álltak rajthoz. A 16 kenus induló közül végül Koleszár Zoltán, az ASE kenusa került ki győztesen!

Elolvasom
Fizikai Felmérő Bajnokság HÍROLVASÓ

Fizikai Felmérő Bajnokság

2012.03.07, 07:42 Kajak-kenu

7. helyen az ASE   Verseny: Fizikai Felmérő Bajnokság Verseny helye: Győr Verseny ideje: 2012. 03. 03.   Lány kajak 1998.          1.    Pupp Noémi 2001.          3.    Berényi Csenge   Fiú kajak 1996.          6.    Molnár Balázs 13.  Vakar Alexander 21.  Bencze Barna 2000.          21.  Pupp Bence 2001.          6.    Vajda Bence 27.  Spiesz Levente   Fiú kenu 1994.          5.    Péri Dávid 8. Blatt Kristóf 1995.          10.  Till József 1996.          16.  Huszák Donát 23.  Hanol Dávid 20.  Török Aurél 1997.          2.    Koleszár Zoltán 22.  Hausmann Donát 1999.          11.  Kasi Mátyás 2000.          9.    Klenk Botond 18.  Somkert Máté     Az egyesületek közötti pontversenyben 46 egyesület közül az Atomerőmű SE a VII. helyen végzett.     Edzők: Bedecs Ferenc Meczker András Feil Imre Gutai Dániel     Paks, 2012. március 5.       Bedecs Ferenc   vezetőedző

Elolvasom
Vidék Bajnokság HÍROLVASÓ

Vidék Bajnokság

2009.07.20, 17:30 Kajak-kenu

Vidék BajnokságSzolnok2009. 07. 17-19. péntek-vasárnapK-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 4. Széperdei RenátóK-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 6. Árki DávidK-1 női, serdülő VI. kcs. 500 m 3. Fenyvesi RékaC-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 6. Kovács BálintK-1 ffi, ifjúsági  500 m 4. Somorácz TamásC-1 ffi, ifjúsági  500 m 4. Rohn RichárdC-2 ffi, felnőtt  500 m 1. Molnár Mihály-Prancz ZoltánC-1 ffi, felnőtt  500 m 2. Prancz ZoltánC-1 ffi, U23  500 m 4. Molnár Mihály; 5. Haag ZoltánC-4 ffi, felnőtt  500 m 1. Rohn Richárd-Molnár Mihály-Prancz Zoltán-Haag ZoltánK-1 ffi, ifjúsági  1000 m 4. Somorácz TamásC-1 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 6. Kovács BálintK-1 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 4. Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 2. Széperdei Renátó-Nagy Zsolt (Győr)C-2 ffi, U23  1000 m 2. Molnár Mihály-Rohn RichárdK-2 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 2. Árki Dávid-Bakos Dávid (Győr)K-2 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-2 ffi, ifjúsági  1000 m 1. Somorácz Tamás-Kiss Csaba (Kőrös)MK-1 ffi, kölyök III. kcs. 3x200 m váltó 6. Lukács Barna-Kovács János-Horányi PéterMK-1 női, kölyök III. kcs. 3x200 m váltó 5. Fritz Anett-Vajda Eszter-Lukács PetraMK-1 vegyes, gyermek II. kcs. 4x500 m váltó 1. Széperdei Bence-Pupp Noémi-Kerti Tamás-Ágoston VesztaMK-4 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 4. Lukács Barna-Kovács János-Vucsák Norbert-Széperdei BenceK-2 női, serdülő VI. kcs. 4000 m 3. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő V. kcs. 4000 m 6. Lukács Bence-Árki DávidC-1 ffi, serdülő V. kcs. 4000 m 3. Blatt Kristóf;  8. Péri DávidMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 1. Pinczés Alexander; 8. Molnár BalázsC-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 4. Till József-Ledneczky ZoltánPC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 3. Fritz Krisztián-Brackó ZsomborMC-1 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 2. Koleszár ZoltánMK-2 női, gyermek II. kcs. 2000 m 4. Fritz Anett-Ágoston VesztaPC-2 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 4. Kővágó Attila-Török Aurél; 7. Szendi Csaba-Füredi MátyásMK-1 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 9. Kerti TamásMK-1 női, gyermek I. kcs. 2000 m 1. Pupp NoémiTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 6. Kovács Ákos-Róka Bence-Kasi Mátyás-Cseh OlivérEdzők: Bedecs Ferenc; Meczker András; Gutai Dániel; Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző      

Elolvasom
T-Mobile II. Vízi Szabadidősport Fesztivál ... HÍROLVASÓ

T-Mobile II. Vízi Szabadidősport Fesztivál ...

2009.07.06, 12:33 Kajak-kenu

T-Mobile II. Vízi Szabadidősport Fesztivál, Mesterek,Szabadidős és  Egyetemi, Sárkányhajó Magyar Bajnokság, Eszkimó-Indán JátékokSukoró2009. 07. 04-05. szombat-vasárnapK-1 női masters 2000 m 45-49 év 7. Túri TamásnéC-4 ffi masters 2000 m 30-34 év 1. Feil Imre-Schönweitz János-Kirschner Zoltán-Lőrincz ZoltánC-2 ffi masters 2000 m 30-34 év 2. Meczker András-Reitmayer Balázs (Graboplast Győr); 3. Lichosyt Róbert-Prancz ZoltánC-2 ffi masters 200 m 24-29 év 2. Feil Imre-Kirschner ZoltánK-1 női masters 200 m 45-49 év 6. Túri TamásnéC-2 ffi masters 200 m 30-34 év 4. Meczker András-Reitmayer Balázs (Graboplast Győr) 5. Lichosyt Róbert-Prancz Zoltán; 6. Schönweitz János-Lőrincz ZoltánC-4 ffi masters 200 m 30-34 év 1. Schönweitz János-Lichosyt Róbert-Lőrincz Zoltán-Prancz Zoltán; 2. Meczker András-Reitmayer Balázs (Graboplast Győr) -Feil Imre-Kirschner ZoltánC-1 ffi masters 200 m 24-29 év 3. Kirschner ZoltánC-1 ffi masters 200 m 30-34 év 2. Feil Imre; 5. Lőrincz ZoltánC-1 ffi masters 200 m 30-34 év 2. Meczker AndrásC-1 ffi masters 200 m 35-39 év 5. Schönweitz JánosC-1 ffi masters 200 m 35-39 év 1. Prancz Zoltán0-II. kcs. MC-1 2000 m  1. Koleszár Zoltán0-II. kcs. PC-2 2000 m  2. Brackó Zsombor-Róka Bence0-II. kcs. csapat   3. Koleszár Zoltán-Brackó Zsombor-Róka Bence-Füredi MátyásKölyök III. PC-2 2000 m  2. Huszák Donát-Fritz MarcellEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző    

Elolvasom
Szabadföld Kupa, Országos Diákolimpia, ... HÍROLVASÓ

Szabadföld Kupa, Országos Diákolimpia, ...

2009.06.30, 05:43 Kajak-kenu

Szabadföld Kupa, Országos Diákolimpia, Szabó Ferenc Emlékverseny, Ifjúsági K-4, C-4 Válogató, Főiskolai és Egyetemi BajnokságSukoró2009. 06. 26-28. péntek-vasárnapC-4 ffi, kölyök IV. kcs. 1000 m 9. Ledneczky Zoltán-Till József-Kiss Gábor-Balogh ZsoltK-1 ffi, ifjúsági VII. kcs. 1000 m 1. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 9. Árki DávidK-1 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 4. Kiszli VandaK-1 ffi, ifjúsági VIII. kcs. 500 m 9. Fejes IstvánK-1 ffi, ifjúsági VII. kcs. 500 m 6. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 5. Árki DávidK-1 női, serdülő VI. kcs. 500 m 5. Fenyvesi RékaC-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 6. Blatt KristófK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 9. Weisz ZoltánK-2 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 5. Molnár Balázs-Pinczés AlexanderC-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 7. Ledneczky Zoltán-Till JózsefPC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 7. Fritz Krisztián-Brackó ZsomborMC-1 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Koleszár ZoltánMK-2 női, gyermek II. kcs. 2000 m 5. Ágoston Veszta-Fritz AnettMK-1 női, gyermek I. kcs. 2000 m 1. Pupp NoémiPC-2 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 3. Fritz Marcell-Huszák Donát 9. Török Aurél-Kővágó AttilaTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 6. Kasi Mátyás-Kovács Ákos-Róka Bence-Cseh OlivérMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m csapat 8. Horányi Péter-Lukács Bara-Vucsák NorbertMK-1 női, gyermek II. kcs. 2000 m csapat 3. Ágoston Veszta-Pupp Noémi-Fritz AnettEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző     

Elolvasom
Graboplast Maraton Magyar Bajnokság HÍROLVASÓ

Graboplast Maraton Magyar Bajnokság

2009.05.25, 00:00 Kajak-kenu

Graboplast Maraton Magyar Bajnokság,Felnőtt és Ifjúsági Maraton VálogatóGyőr2009. 05. 22-24. péntek-vasárnapK-1 ffi, ifjúsági  21 km maraton 4. Somorácz TamásK-2 női, serdülő VI. kcs. 15 km 3. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaPC-2 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 3. Huszák Donát-Fritz MarcellK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 10 km 8. Weisz ZoltánMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 2. Pinczés AlexanderMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 3. Molnár BalázsC-2 ffi, felnőtt  25,8 km 6. Dejcző Bálint-Haag Zoltán, 9. Rohn Tamás-Molnár MihályK-2 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 9. Lukács Barna-Horányi PéterK-2 ffi, ifjúsági  21 km 4. Somorácz Tamás-Nagy Péter (Graboplast Győr)C-2 ffi, ifjúsági  21 km 2. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Grabplast Győr)C-1 ffi, serdülő V. kcs. 15 km 8. Blatt KristófK-1 ffi, serdülő VI. kcs. 15 km 6. Széperdei RenátóK-1 női, serdülő VI. kcs. 15 km 2. Fenyvesi Réka, 3. Kiszli VandaPC-2 ffi, gyermek  5 km 6. Fritz Krisztián-Brackó ZsomborMC-1 ffi, gyermek  5 km 1. Koleszár ZoltánMK-2 női, gyermek II. kcs. 5 km 4. Fritz Anett-Ágoston VesztaMK-1 női, gyermek I. kcs. 5 km 2. Pupp NoémiEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző   

Elolvasom
Duna Régió Diákolimpia HÍROLVASÓ

Duna Régió Diákolimpia

2009.06.02, 11:15 Kajak-kenu

Duna Régió DiákolimpiaSukoró2009. 05. 30-31. szombat-vasárnapK-1 ffi, ifjúsági VIII. kcs. 1000 m 4. Fejes IstvánK-1 ffi, ifjúsági VII. kcs. 1000 m 2. Somorácz TamásC-1 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 4. Kovács BálintC-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 4. Blatt Kristóf, 5. Péri DávidK-1 női, serdülő VI: kcs. 1000m 2. Kiszli Vanda, 3. Fenyvesi RékaK-2 ffi, ifjúsági VIII. kcs. 1000 m 1. Fejes István-Somorácz TamásK-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 5. Árki Dávid-Széperdei RenátóK-2 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 1. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-1 ffi, ifjúsági 2000 m csapat  1. Fejes István-Széperdei Renátó-Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő 2000 m csapat  6. Lukács Bence-Árki Dávid-Németh FerencK-1 női, serdülő 2000 m csapat  3. Németh Judit-Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-1 ffi, serdülő 2000 m csapat  2. Csipszer Balázs-Péri Dávid-Blatt KristófMK-1 ffi, kölyök III. kcs.2000 m csapat  4. Széperdei Bence-Kovács János-Benedeczky Máté, 5. Lukács Barna-Vucsák Norbert-Horányi PéterMK-1 női, gyermek II. kcs. 200 m csapat  1. Fritz Anett-Pupp Noémi-Ágoston VesztaC-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 5. Till József-Ledneczky ZoltánK-2 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 3. Vucsák Norbert-Horányi PéterMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000m 2. Pinczés Alexander, 4. Molnár Balázs,PC-2 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 2. Huszák Donát-Fritz Marcell, 5. Szendi Csaba-Hanol DávidMK-1 női, gyermek I. kcs. 2000 m 1. Pupp NoémiMK-2 női, gyermek I. kcs. 2000 m 6. Koch Dominika-Hanol FanniPC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 2. Fritz Krisztián-Brackó ZsomborMC-1 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Koleszár ZoltánTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Kovács Ákos-Róka Bence-Kasi Mátyás-Cseh Olivér, 3. Hrivik Áron-Kiss Krisztián-Hrivik Máté-Farkasinszki PéterEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző 

Elolvasom
Évadnyitó Maraton HÍROLVASÓ

Évadnyitó Maraton

2009.05.06, 06:37 Kajak-kenu

Évadnyitó MaratonTolna2009. 05. 02. szombatK-2 ffi VII-VIII. kcs. 500 m 1. Somorácz Tamás-Széperdei RenátóK-2 női VII-VIII. kcs. 500 m 2. Fenyvesi Réka-Németh JuditK-1 lány VI. kcs. 500 m 1. Fenyvesi RékaK-2 fiú III-IV. kcs. III. évfolyam 500 m 2. Molnár Balázs-Pinczés Alexander 4. Lukács Barna-Horányi PéterC-1 masters  500 m     1. Meczker András    2. Feil Imre    3. Kirschner Zoltán    6. Lőrincz ZoltánK-2 női III-IV. kcs. III. évfolyam 500 m 1. Lukács Petra-Vajda EszterMK-1 ffi kezdő 500 m 5. Molnár PatrikC-1 ffi VII-VIII. kcs. 500 m 2. Rohn RichárdK-2 fiú V-VI. kcs. 500 m Széperdei Renátó-Árki DávidK-2 lány V-VI. kcs. 500 m 2. Fenyvesi Réka-Németh JuditMK-1 ffi kezdő 500 m 4. Kovács János 6. Benedeczky MátéK-1 fiú VI. kcs. 500 m 2. Széperdei RenátóC-1 fiú III. kcs. 500 m 3. Ledneczki ZoltánK-1 fiú VII-VIII. kcs. 500 m 3. Somorácz TamásK-1 fiú V. kcs. 500 m 2. Árki DávidMK-1 fiú, gyermek I-II. kcs.   I. évfolyam 3000 m 6. Kerti Tamás   II. évfolyam 3000 m 5. Széperdei BencePC-2 fiú, gyermek I-II. kcs. 3000 m 1. Fritz Krisztián-Brackó Zsombor 3. Róka Bence-Kovács ÁkosMK-1 gyermek, lány I-II. kcs. I. évfolyam 3000 m 1. Pupp NoémiMK-2 gyermek, fiú I-II. kcs. I. évfolyam 3000 m     1. Kerti Tamás-Berényi Márton    2. Orvai Róbert-Molnár PatrikMK-2 gyermek, lány I-II. kcs.   I. évfolyam 3000 m 2. Hanol Fanni-Koch Dominika   II. évfolyam 3000 m 1. Ágoston Veszta-Fritz AnettMK-1 kölyök, fiú III. kcs. 3000 m 1. Pinczés Alexander 2. Molnár BalázsC-1 serdülő, fiú V-VI. kcs. 6000 m    3. Blatt Kristóf    4. Péri Dávid    5. Kovács BálintK-1 serdülő, lány V-VI. kcs. 6000 m 1. Fenyvesi Réka 2. Kiszli VandaMC-1 fiú, gyermek II. kcs. 3000 m 1. Koleszár ZoltánK-1 ffi, ifi VII. kcs. 6000 m 1. Somorácz TamásC-1 ffi, ifi VII. kcs. 6000 m 2. Rohn RichárdC-1 masters  3000 m    1. Feil Imre    2. Kirschner Zoltán    3. Meczker András    6. Lőrincz ZoltánTC-4 kezdő  3000 m     1. Szendi Csaba-Gaál Csanád-Kern Márk-Hanol Dávid    2. Cseh Olivér-Hodován Dávid-Klenk Botond-Hrivik M. Bálint    4. Karmacsi Dominik-Kasi Mátyás-Farkasinszky Péter-Hrivik Á. BotondK-2 lány III-IV. kcs. 3000 m 1. Lukács Petra-Vajda EszterMK-2 fiú III. kcs. 3000 m    1. Horányi Péter-Lukács Barna    2. Vucsák Norbert-Széperdei Bence    3. Kovács János-Bendeczky MátéMC-1 fiú III. kcs. 3000 m    1. Huszák Donát    3. Fritz Marcell    4. Török M. AurélEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző   

Elolvasom
Fizikai Felmérő Bajnokság HÍROLVASÓ

Fizikai Felmérő Bajnokság

2009.02.09, 19:02 Kajak-kenu

Fizikai Felmérő BajnokságGyőr2009.02.07.Fiú - kajak1999. 1. Kerti Tamás1996. 6. Molnár Balázs1995. 10. Weisz Zoltán1994. 9. Árki Dávid1993. 3. Széperdei Renátó1992. 8. Somorácz Tamás1991. 5. Fejes IstvánFiú - kenu2000.. 1. Klenk Botond2001. 3. Hodován Dávid1999. 1. Cseh Olivér, 2. Kasi Mátyás1997. 1. Koleszár Zoltán1994. 10. Blatt KristófLány - kajak1998. 1. Pupp Noémi1993. 3. Kiszli Vanda, 4. Fenyvesi RékaAz egyesületek közötti pontversenyben az Atomerőmű SE a III. helyen végzett.Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre.Gutai DánielBedecs Ferencvezetőedző

Elolvasom
Évadnyitó maraton HÍROLVASÓ

Évadnyitó maraton

2006.04.30, 02:51 Kajak-kenu

Évadnyitó maraton 2006. április 30. - Helye: Tolna Az április 30-ai versennyel indult a 2006-os szezon a kajak-kenu sportban. A versenyszámok 6 egyesület részvétekével kerültek lebonyolításra. Idén először rövidtávú verseny számokban is elindulhattak a versenyzők. Az Atomerőmű SE kajak- kenu szakosztálya nagy számú csapatot delegált erre a versenyre. A paksi fiatalok szinte minden vesenyszámban a dobogóra állhattak. Az edzői stáb elégedetten nyugtázta az eredményeket és bizakodva tekint előre a szezonra. - Feil Imre - Eredmények: 1./ K-2 ffi. VII-VIII. évf. 500 m 3. Pinczés János – Bor Alexander ASE 2./ K-2 női VII-VIII. évf. 500 m 2. Bucher Ivett – Járfás Tímea Tolnatext – ASE 3./ K-1 ffi. III-IV. évf. 500 m IV. évf. 2. Somorácz Tamás ASE 8./ K-1 ffi V.évf. 500 m 5. Fejes István ASE 7. Somorácz Tamás ASE 9./ K-1 ffi VI.évf. 500 m 1.Bor Dániel ASE 11./C-1 ffi. V-VI.évf. 500 3. Dejcző Bálint ASE 5. Sohonyai Zoltán ASE 10. Sáfrány Gyula ASE 13. Csipszer Bertalan ASE 15./ K-1 ffi. VII-VIII. évf. 500 m 3. Pinczés János ASE 8. Bor Alexander ASE 16./ K-1 női VII-VIII évf. 500 m 3. Járfás Tímea ASE 17./ C-1 ffi. VII-VIII.évf. 500 m 3. Molnár Mihály ASE 4. Róhn Tamás ASE 5. Benke Mihály ASE 18./ K-2 ffi. V-VI.évf. 500 m 3. Somorácz Tamás – Fejes István ASE 23./C-1 feln. 500 m 3. Kirschner Zoltán ASE 4. Meczker András ASE 5. Feil Imre ASE 7. Lőrincz Zoltán ASE 24./ K-1 női feln. 500 m 1. Fenyvesi Judit ASE 25./ K-1 ffi. feln. 500 m 3. Tóth Gábor ASE 7. Prantner József ASE 26./ K-1 ffi. V-VI.évf. 5000 m 4. Bor Dániel ASE 5. Fejes István ASE 28./ C-1 ffi. V-VI.évf. 5000 m V. évf. 2. Csipszer Bertalan ASE 3. Sáfrány Gyula ASE VI.évf. 3. Dejcző Bálint ASE 5. Sohonyai Zoltán ASE 30./ MK-1 fiú I-II. évf. 2000 m 1. Árki Dávid ASE 6. Németh Ferenc ASE 32./K-1 fiú III-IV.évf. 5000 m IV. évf. 5. Somorácz Tamás ASE 34./ C-1 fiú III-IV.évf 5000 m IV.évf. 2. Rohn Richárd ASE 35./ K-1 ffi masters 5000 m 4. Horváth Gergő ASE 5. Tóth Gábor ASE 6. Prantner József ASE 36./ K-1 női masters 5000 m 1. Fenyvesi Judit ASE 37./C-1 ffi masters 5000 m 3. Feil Imre ASE 4. Kirschner Zoltán ASE 5. Meczker András ASE 6. Lőrincz Zoltán ASE 41./MK-1 fiú III.évf 5000 m 1. Széperdei Renátó ASE 2. Sárközi Márk ASE 42./MK-1 leány III.évf. 5000 m 1. Fenyvesi Réka ASE 2. Németh Judit ASE 43./K-1 ffi.ifi 5000 m 4. Pinczés János ASE 7. Bor Alexander ASE 44./K-1 női ifi 5000 m 2. Járfás Tímea ASE 45./C-1ffi ifi 5000 m 2. Molnár Mihály ASE 3. Benke Mátyás ASE 4. Rohn Tamás ASE 46./K-2ffi serd. V-VI.évf 5000 m 3. Fejes István – Somorácz Tamás ASE 48./C-2 serd. Fiú V-VI.évf 1. Sohonyai Zoltán – Dejcző Bálint ASE 49./MK-2 gyermeI_II.évf. 2000 m II.évf 2. Németh Ferenc – Árki Dániel ASE 51./TC-4 gyermek I-II.évf 2000 m 1. Balogh Zsolt – Péri Dávid – Sima Ferenc –Kővágó Attila ASE 2. Kovács Bálint – Kiss Dániel – Till József – Huszák Donát ASE 3. Feczer Máté – Feczer Zoltán – Koleszár Zoltán – Bodor Bálint ASE 52./K-2 kölyök III-IV.évf 5000 m IV.évf. 1. Széperdei Renátó – Sárközi Márk ASE 53./K-2 kölyök leány III-IV.évf. 5000 m 4. Fenyvesi Réka – Németh Judit ASE 54./MK-1 fiú kezdő 2000 m 1. Vakar Alexander ASE 2. Lukács Bence ASE 5. Feil Dániel ASE 6. Horányi Péter ASE 7. Horányi Benjamin ASE 55./MK-1 leány kezdő 2000 m 1. Kiszli Vanda ASE 7. Csipszer Bettina ASE 8. Vajda Eszter ASE 9. Fritz Anett ASE 10. Lukács Petra ASE

Elolvasom
Vidék Bajnokság Sukoró HÍROLVASÓ

Vidék Bajnokság Sukoró

2006.07.09, 02:46 Kajak-kenu

Vidék Bajnokság Sukoró 2006.07.07-09. péntek-vasárnap K-1 férfi, serdülő VI. kcs. 1000 m VIII. Bor Dániel C-1 férfi, felnőtt 1000 m II. Prancz Zoltán C-1 férfi, serdülő VI. kcs. 1000 m V. Sohonyai Zoltán K-2 férfi, serdülő V. kcs. 1000 m IX. Fejes István-Somorácz Tamás C-2 férfi, ifjúsági 1000 m IV. Molnár Mihály-Rohn Tamás C-1 férfi, serdülő VI. kcs. 500 m V. Sohonyai Zoltán C-2 férfi, ifjúsági 500 m IV. Molnár Mihály-Rohn Tamás C-2 férfi, serdülő V. kcs. 500 m III. Csipszer Bertalan-Sáfrány Gyula K-1 férfi, serdülő VI. kcs. 4000 m XI. Bor Dániel C-1 férfi, serdülő VI. kcs. 4000 m II. Sohonyai Zoltán C-2 férfi, serdülő V. kcs. 4000 m II. Csipszer Bertalan-Sáfrány Gyula MK-1 férfi, kölyök III. kcs. 4000 m IV. Széperdei Renátó, VI. Sárközi Márk C-1 férfi, kölyök IV. kcs. 4000 m V. Rohn Richárd MK-1 női, kölyök III. kcs. 4000 m IV. Fenyvesi Réka. VII. Németh Judit TC-4 férfi, kölyök III. kcs. 2000 m III. Feczer Máté-Kovács Bálint- Péri Dávid-Till József; IV. Balogh Zsolt-Bogdán Bálint- Feczer Zoltán-Kővágó Attila MK-2 férfi, gyermek II. kcs. 2000 m III. Árki Dávid-Németh Ferenc MC-1 férfi, gyermek I-II. kcs. 2000 m VIII. Csipszer Balázs MK-1 férfi, gyermek I. kcs. 2000 m VII. Pinczés Alexander TC-4 férfi, kölyök I-II. kcs. 2000 m VI. Koleszár Zoltán-Huszák Donát- Kiss Dániel-Sima Tamás Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre

Elolvasom
Alois Dallmayr - Tolnatext Kupa - Tolna HÍROLVASÓ

Alois Dallmayr - Tolnatext Kupa - Tolna

2005.09.25, 13:25 Kajak-kenu

Alois Dallmayr - Tolnatext KupaTolna 2005. 09. 25. K-2 Férfi VII-VIII. évfolyam 500 m1. Cziczer Viktor- Pinczés János 2. Bor Dániel- Bor Alexander K-2 Noi VII-VIII. évfolyam 500 m2. Járfás Timea- Pupp Edina C-2 Férfi VII-VIII. évfolyam 500 m1. Dejczo Bálint- Sohonyai Zoltán K-1 fiú III. évfolyam 500 m6. Somorácz Tamás K-1 Noi IV. évfolyam 500 m 3. Pinczés Sztella 5. Prantner Anikó C-1 Férfi IV. évfolyam 500 m4. Csipszer Bertalan 5. Sáfrány Gyula K-1 Férfi V. évfolyam 500 m 2. Bor Dániel K-1 Férfi VI. évfolyam 500 m2. Pinczés János 4. Bor Alexander 5. Cziczer Viktor K-1 Noi VI. évfolyam 500 m2. Járfás Tímea 6. Pupp Edina C-1 Férfi V-VI. évfolyam 500 m 2. Dejczo Bálint 5. Sohonyai Zoltán K-2 fiú IV. évfolyam 500 m5. Fejes István- Somorácz Tamás K-2 Noi IV. évfolyam 500 m2. Prantner Anikó- Pincés Sztella C-2 Férfi IV. évfolyam 500 m 2. Csipszer Bertalan- Sáfrány Gyula K-1 Férfi VII-VIII. évfolyam 500 m 1. Pinczés János 5. Bor Dániel Férfi VII-VIII. évfolyam 500 m1. Dejczo Balázs K-2 Férfi V-VI. évfolyam 500 m 6. Bor Dániel- Bor Alexander K-2 Noi V-VI. évfolyam 500 m 6. Járfás Tímea- Pupp Edina C-2 Férfi V-VI. évfolyam 500 m 1. Dejczo Bálint- Sohonyai Zoltán MK-1 fiú II. évfolyam 2000 m3. Széperdei Renátó MK-1 leány II. évfolyam 2000 m1. Fenyvesi Réka 4. Németh Judit 5. Bor Andrea K-1 fiú III. évfolyam 4000 m4. Somorácz Tamás K-1 Noi IV. évfolyam 4000 m3. Pincés Sztella 4. Prantner Anikó 5. Blazsek Zsófia C-1 férfi IV. évfolyam 4000 m 4. Csipszer Bertalan 5. Sárfány Gyula K-1 Férfi V-VI. évfolyam 4000 m2. Pincés János 5. Cziczer Viktor 6. Bor Alexander K-1 Noi V-VI. évfolyam 4000 m 1. Járfás Tímea MK-2 II. évfolyam 2000 m2. Széperdei Renátó- Sárközi Márk MK-1 Férfi kezdo 2000 m3. Feil Kornél 4. Árki Dávid 6. Turánszki János TC-4 Férfi I.-II. évfolyam 2000 m 1. Nagy Tamás- Feczer Zoltán- Huszák Doni- Till József 2. Feil Frédi- Kovágó Attila- Sima Tamás- Dobai Norbert 3. Feczer Máté- Balogh Zsolt- Péri Dávid- Csibrik Máté 4. Bogdán Bálint- Bodor Bálint- Koleszár Zoltán- Vörös István K-2 Noi IV. évfolyam 4000 m1. Prantner Anikó- Pinczés Sztella C-2 fiú III. évfolyam 4000m 1. Róhn Richárd 2. Csipszer Balázs MK-2 Noi II. évfolyam 2000 m1. Fenyvesi Réka- Bór Andrea MK-1 Noi kezdo 2000 m 2. Kiszli Vanda 4. Csipszer Bettina 5. Vajda Eszter 6. Lukács Petra

Elolvasom
Kajak-Kenu Fizikai Felmérő Bajnokság HÍROLVASÓ

Kajak-Kenu Fizikai Felmérő Bajnokság

2008.02.09, 02:35 Kajak-kenu

Kajak-Kenu Fizikai Felmérő BajnokságVerseny helye: Győr2008.02.09. szombatFiú kajak1991 9. Fejes István1993 2. Széperdei Renátó1996. 5. Molnár Balázs1999. 3. Kerti TamásFiú kenu1990. 2. Dejcző Bálint8. Sohonyai Zoltán1991. 8. Csipszer Bertalan1992. 5. Rohn Richárd1997. 1. Koleszár Zoltán1999. 1. Cseh Olivér, 2. Kasi MátyásLány kajak1993. 2. Kiszli Vanda5. Fenyvesi Réka1998. 3. Pupp NoémisEdzők:Bedecs FerencMeczker AndrásFeil ImreGutai Dániel

Elolvasom
Szabad Föld Kupa, Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság - Sukoró HÍROLVASÓ

Szabad Föld Kupa, Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság - Sukoró

2007.07.27, 13:05 Kajak-kenu

Szabad Föld Kupa, Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság - SukoróC-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 9. Rohn RichárdC-2 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 3. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast)C-2 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 4. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast)K-2 női, kölyök IV. kcs. 1000 m 4. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-4 ffi, kölyök IV. kcs. 1000 m5. Csipszer Balázs-Kovács Bálint-Blatt Kristóf-Feczer MátéK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 3x200 m 7. Kerti Dávid-Sárközi Márk-Széperdei RenátóMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 3x200 m4. Lukács Bence-Árki Dávid-Németh Ferenc5. Rohn Richárd-Kecskeméti Márk-Hoschek Norbert (mindketten Révalmási Tutajos Vízisport Egylet)K-1 női, kölyök IV. kcs. 3x200 m 2. Németh Judit-Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-1 ffi, serdülő IV. kcs. 4000 m 8. Csipszer BertalanK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 2. Széperdei RenátóK-1 női, kölyök IV. kcs. 4000 m 5. Fenyvesi RékaC-4 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m5. Csipszer Balázs-Kovács Bálint-Blatt Kristóf-Feczer MátéMK-2 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 2. Pinczés Alexander-Molnár BalázsTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m6. Kiss Dániel-Till József-Ledneczky Zoltán-Koleszár Zoltán9. Huszák Donát-Fritz Marcell-Feczer Zoltán-Brackó ZsomborEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Duna-Régió Diákolimpia - Sukoró HÍROLVASÓ

Duna-Régió Diákolimpia - Sukoró

2007.06.02, 12:46 Kajak-kenu

Duna-Régió Diákolimpia - SukoróC-1 ffi, ifi VIII. kcs. 1000 m 5. Molnár MihályC-1 ffi, ifi VII. kcs. 1000 m 5. Sohonyai ZoltánC-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 3. Rohn Richárd, 9. Tóth TamásC-2 ffi, ifi VIII. kcs. 1000 m 2. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifi VII. kcs. 1000 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 1000 m 6. Széperdei RenátóK-1 női, kölyök IV. kcs. 1000 m 8. Fenyvesi Réka, 9. Kiszli VandaC-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 3. Csipszer Bertalan-Sáfrány GyulaC-1 ffi, ifi VIII. kcs. 500 m 5. Rohn TamásC-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 6. Sáfrány Gyula, 7. Csipszer BertalanC-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 3. Rohn RichárdC-2 ffi, ifi VIII. kcs. 500 m 2. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifi VII. kcs. 500 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-2 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 8. Fejes István-Somorácz TamásC-2 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 2. Csipszer Bertalan-Sáfrány GyulaK-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 7. Kerti Dávid-Sárközi MárkK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 7. Széperdei RenátóK-1 női, kölyök IV. kcs. 4000 m 6. Fenyvesi Réka, 8. Kiszli Vanda, 11. Németh JuditK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 5. Árki DávidC-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 7. Csipszer BalázsMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 17. Németh Ferenc, 18. Lukács BencePC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 5. Till József-Ledneczky Zoltán, 8. Huszák Donát-Koleszár Zoltán, 11. Khin Olivér-Balogh Zsolt, 12. Pukli Bálit-Kiss DánielMK-1 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 9. Molnár BalázsTC-4 ffi, gyermek 2000 m 3. Fritz Marcell-Balogh Márk-Krámer Péter-Brackó ZsomborEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Maraton Magyar Bajnokság - Győr HÍROLVASÓ

Maraton Magyar Bajnokság - Győr

2007.05.25, 12:45 Kajak-kenu

Maraton Magyar Bajnokság - GyőrC-1 ffi, ifi 21 km VIII. Sohonyai Zoltán, X. Dejcző Bálint, XI. Molnár MihályC-2 ffi, serdülő VI. kcs. 15 km V. Csipszer Bertalan-Sáfrány GyulaC-1 ffi, kölyök III. kcs. 10 km XI. Csipszer BalázsK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 10 km II. Széperdei RenátóK-1 női, kölyök IV. kcs. 10 km VIII. Fenyvesi Réka, XVI. Kiszli VandaMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 10 km VII. Németh FerencK-1 ffi, serdülő V. kcs. 15 km V. Somorácz TamásC-1 ffi, serdülő V. kcs. 15 km XV. Rohn RichárdC-2 ffi, felnőtt 28 km V. Lichosyt Róbert-Takács ViktorC-2 ffi, ifi 21 km II. Dejcző Bálint-Sohonyai Zoltán, VI. Molnár Mihály-Rohn TamásK-1 ffi, serdülő VI. kcs. 15 km XXIII. Fejes IstvánMK-1 ffi, gyermek I. kcs. 5 m III. Pinczés Alexander-Molnár BalázsK-2 ffi, kölyök IV.kcs. 10 km XVI. Kerti Dávid-Sárközi MárkPC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 5 m VII. Till József-Balogh Zsolt, VIII. Feczer Zoltán-Ledneczky Zoltán, IX. Huszák Donát-Koleszár Zoltán, XII. Pukli Bálint-Kiss DánielTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 5 km X. Kővágó Attila-Mittler István- Fritz Marcell-Sima TamásEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András. Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
DUNAFERR KUPA 2007. HÍROLVASÓ

DUNAFERR KUPA 2007.

2007.05.19, 12:44 Kajak-kenu

DUNAFERR KUPA 2007.K-1 férfi ifi VII.évf. 1000m VII.-VIII. évf. 5. Pinczés János C-1 ifi VIII. évf. 1000m 6. Molnár Mihály 7. Rohn Tamás C-1 fiú V-VI. évf. 1000m 3. Rohn Richárd 6. Sáfrány Gyula 7. Csipszer Bertalan K-1 fiú III.- IV. évf. 1000m 4. Széperdei Renátó 9. Árki Dávid K-1 serdülő fiú VI. évf. 1000m 7. Fejes István K-1 kölyök lány IV. évf. 1000m 4. Fenyvesi Réka 5. Kiszli Vanda 7. Németh Judit MK-1 lány gyermek 2000m 2. Csipszer Bettina 3. Fritz Anett 7. Pupp Noémi 8. Vajda Eszter MK-1 gyermek I.-II. évf. 2000m 1. Feil Dániel 2. Weisz Zoltán 6. Fogas Gergő 8. Horányi Péter TC-4 I-II. évf. fiú 2000m 3. Feczer Zoltán-Mittler István-Kővágó Attila-Sima Tamás 4. Kiss Krisztián-Paksai Ferenc-Khín Olivér-Cseh Olivér 5. Krémer Péter-Balogh Márk-Balogh Zsolt-Braczkó Zsombor PC-2 gyermek fiú I.-II. évf. 2000m 5. Koleszár Zoltán-Huszák Donát 7. Kiss Dániel -Pukli Bálint MK-1 gyermek fiú I.évf. 2000m 2. Pinczés Alexander 4. Molnár Balázs PC-2 gyermek III. évf. 2000m 3. Kovács Bálint-Feczer Máté 4. Blatt Kristóf-Ledneczky Zoltán 5. Péri Dávid-Till József MK-1 fiú III. évf. 2000 m 8. Németh Ferenc 9. Lukács Bence K-1 kölyök fiú III. évf. 2000m 3. Árki Dávid C-1 kölyök fiú III. évf. 2000m 5. Csipszer Balázs K-1 ifi VII.-VIII. évf. 500m 2. Pinczés János K-1 serdülő fiú V. évf. 500m 6. Somorácz Tamás C-1 serdülő fiú V. évf. 500m 2. Rohn Richárd K-1 kölyök fiú IV. évf. 500m 3. Széperdei Renátó K-1 serdülő fiú VI. évf. 500m 4. Fejes István K-1 kölyök lány 500m IV. évf. 500m 2. Fenyvesi Réka 3. Kiszli Vanda 5. Németh Judit Két sportolónk, Dejcző Balázs és Dejcző Bálint elnyerte a „Magyar Köztársaság jó tanulója - jó sportolója” címet. A kitüntetéseket 2007. május 22-én Hiller István oktatási miniszter adta át.

Elolvasom
Évadnyitó Verseny - Tolna HÍROLVASÓ

Évadnyitó Verseny - Tolna

2007.05.06, 12:35 Kajak-kenu

Évadnyitó VersenyTolnaA hagyományoknak megfelelően Tolnán tartották meg a maratoni szakág évadnyitóját. A viadalon az ország több egyesülete képviseltette magát, de még Koperből is érkeztek versenyzők. Az 55 futamból húszban az ASE és a Tolna sportolói voltak a legjobbak.Eredmények:C-2 ffi, ifi 500 m II. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-1 ffi III. kcs. 500 m II. Árki DávidK-1 ffi IV. kcs. 500 m I. Széperdei RenátóK-1 női IV. kcs. 500 m I. Fenyvesi Réka - III. Kiszli Vanda - V. Németh JuditC-1 ffi V. kcs. 500 m II. Rohn Richárd - III. Csipszer BertalanK-2 ffi IV. kcs. 500 m I. Széperdei Renátó-Árki DávidK-2 női IV. kcs. 500 m IV. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-1 ffi, ifi 500 m III. Dejcző Bálint - IV. Sohonyai Zoltán - VI. Molnár MihályK-1 ffi VI. kcs. 500 m II. Fejes IstvánK-1 ffi V. kcs. 500 m III. Somorácz TamásC-1 ffi V. kcs. 5000 m I. Rohn RichárdPC-2 I. évf. 2000 m I. Huszák Donát-Koleszár ZoltánPC-2 II. évf. 2000 m III. Feczer Máté-Kovács Bálint - IV. Péri Dávid-Till JózsefMK-1 ffi I. kcs. 2000 m I. Pinczés Alexander - III. Molnár Balázs - IV. Horányi Péter - V. Dominik Mátyás - VI. Ritter KristófK-1 ffi III. kcs. 5000 m I. Árki DávidK-1 ffi IV. kcs. 5000 m III. Széperdei RenátóK-1 női IV. kcs. 5000 m I. Fenyvesi Réka - III. Kiszli Vanda - VI. Németh JuditC-1 ffi, ifi 5000 m III. Molnár Mihály - V. Sohonyai ZoltánMK-2 ffi I. kcs. 2000 m I. Molnár Balázs-Pinczés AlexanderTC-4 ffi II. kcs. 2000 m I. Sima Tamás-Brackó Zsombor - Fritz Máté-Kővágó Attila - II. Blatt Kristóf-Balogh Zsolt - Mittler István-Krémer PéterMK-1 női I. kcs. 2000 m I. Fritz Anett - II. Pupp NoémiMK-1 ffi III. kcs. 2000 m III. Lukács Bence - IV. Németh FerencTC-4 ffi I. kcs. 2000 m II. Balogh Zsolt-Cseh Olivér-Khin - Ottó-Baksay Ferenc-Blatt VilmosEdzők:Bedecs FerencMeczker AndrásFeil ImreGutai DánielWeblink:Tolnai Népújság online - Megyei fölény az évnyitón. A paksiak és a tolnaiak húsz aranyérmet szereztek az Alois Dallmayr-Tolnatext Kupán 

Elolvasom
Kajak-Kenu Fizikai Felmérő Bajnokság - Győr HÍROLVASÓ

Kajak-Kenu Fizikai Felmérő Bajnokság - Győr

2007.02.03, 12:35 Kajak-kenu

Kajak-Kenu Fizikai Felmérő BajnokságVerseny helye: Győr2007.02.03. szombatKajak fiú1989. 20. Bor Alexander1991. 21. Fejes István1992. 16. Somorácz Tamás1993. 1. Széperdei Renátó1994.14. Németh Ferenc;27. Lukács Bence1996.23. Molnár Balázs34. Sima Tamás37. Huszák DonátKajak lány1993.5. Fenyvesi Réka7. Kiszli Vanda15. Németh Judit1998.2. Pupp NoémiKenu1989.11. Molnár Mihály12. Rohn Tamás1990.2. Dejcző Bálint10. Sohonyai Zoltán1991.13. Sáfrány Gyula14. Csipszer Bertalan1992.3. Rohn Richárd16. Tóth Tamás1993. 15. Kovács Bálint1994. 25. Csipszer Balázs1995. 20. Till József1997. 1. Koleszár ZoltánEdzők:Bedecs FerencMeczker András

Elolvasom
Alois Dallmayr – Tolnatext Kupa HÍROLVASÓ

Alois Dallmayr – Tolnatext Kupa

2006.10.01, 02:41 Kajak-kenu

Alois Dallmayr – Tolnatext Kupa Évadzáró maraton verseny Tolna , 2006.10.01. Az elmúlt hétvégén került megrendezésre az évadzáró maraton verseny Tolnán. Az évrol-évre egyre nagyobb népszeruségnek örvendo versenyen az ASE kajak-kenu szakosztálya is népes csapattal képviseltette magát. A ragyogó napsütésben és rendkivül jó hangulatban lezajlott verseny számos sikert hozott a paksi fiatalok számára. A régebb óta versenyzo sportolók mellett rajthoz állhattak azok a fiatalok is akik ebben az évadban kezdtek kajakozni, kenuzni. Az edzok elmondása szerint nagyon szépen helytálltak az újoncok is. A verseny utáni záróvacsorán a sportolók, edzok, hozzátartozók egyaránt eredményesnek itélték a 2006-os évadot. A jövo évre való felkészülést már a verseny végeztével megkezdték a versenyzok. Az idojárás kegyességével még a vizen történik az alapozás kezdete, majd az október hónap végétol a termekben folytatódnak. Az eggyesület várja azon sportolni vágyó fiatalok jelentkezését akik szivesen csatlakoznának csapatunkhoz! Óvodai elokészito csoportunk is várja a szives érdeklodoket! Eredmények: C-2 férfi VII-VIII. 500m 1. Molnár Mihály – Rohn Tamás K-1 férfi IV. 500m 6. Somorácz Tamás K-1 noi III. 500mE 3. Fenyvesi Réka 5. Kiszli Vanda 6. Németh Judit C-1 férfi IV. 500m 1. Rohn Richárd K-1 férfi V-VI. 500m 4. Fejes István K-2 noi III. 500m 1. Fenyvesi Réka – Kiszli Vanda C-1 férfi V-VI. 500m 1. Dejczo Bálint 3. Csipszer Bertalan K-2 férfi III. 500m 2. Sárközi Márk – Árki Dávid K-2 férfi IV. 500m 3. Somorácz Tamás – Széperdei Renátó K-1 férfi VII-VIII. 500m 1. Pinczés János 8. Bor Alexander C-1 férfi VII-VIII. 500m 2. Molnár Mihály 6. Rohn Tamás K-2 férfi V-VI. 500m 1. Bor Dániel – Fejes István C-2 férfi V-VI. 500m 1. Csipszer Bertalan – Sáfrány Gyula C-1 férfi felnott 500m 2. Prancz Zoltán C-1 férfi masters 500m 1. Metzker András 2. Kirschner Zoltán 4. Huber Tibor MK-1 férfi kezdo 500m 5. Horányi Péter 7. Vucsák Norbert 8. Kerti Tamás 9. Széperdei Bence 10. Lukács Barna MK-1 noi kezdo 500m 2. Fritz Anett 3. Vajda Eszter 4. Lukács Petra 5. Pupp Noémi 6. Sziklási Kata K-1 férfi V-VI. 500m 4. Bor Dániel K-1 férfi III. 500m 2. Széperdei Renátó 9. Árki Dávid K-1 férfi V-VI. 5000m 9. Fejes István C-1 férfi V-VI. 5000m 1. Dejczo Bálint MK-1 férfi II. 2000m 4. Árki Dávid 5. Németh Ferenc K-1 férfi III. 5000m 3. Széperdei Renátó 9. Sárközi Márk K-1 férfi IV. 5000m 2. Somorácz Tamás K-1 noi III. 5000m 3. Fenyvesi Réka 4. Kiszli Vanda 6. Németh Judit C-1 férfi III-IV. 5000m 1. Rohn Richárd C-1 férfi masters 5000m 1. Kirschner Zoltán 3. Huber Tibor C-1 férfi felnott 5000m 1. Prancz Zoltán MK-l noi kezdo 2000 m 4. Csipszer Bettina K-1 férfi ifi 5000m 5. Pinczés János 8. Bor Alexander C-1 férfi ifi 5000m 4. Rohn Tamás 5. Molnár Mihály   MK-2 férfi I-II. 2000m 2. Árki Dávid – Németh Ferenc TC-4 férfi I-II. 2000m 1. Kovács B.-Koleszár Z.-Sima T.-Körösztös Á. 2. Felzer M.-Péri D.-Bogdán B.-Pukli B. 3. Tóth T.-Huszák D.-Balogh Zs.-Lénárt P. 4. Till J.-Kiss D.-Brackó ZS.-Mittler I. 5. Csipszer B.-Balogh M.-Feczer Z.-Khín O. TC-4 férfi II. 1000m 4. Tóth R.-Ledneczki Z.-Cseh O.-Kiss K.--Krémer P.-Németh P. K-2 férfi III-IV. 5000m 4. Somorácz Tamás – Széperdei Renátó K-2 noi III-IV. 5000m 4. Németh Judit – Fenyvesi Réka C-2 férfi V. 5000m 1. Csipszer Bertalan – Sáfrány Gyula MK-I Férfi kezdo 2000 m 3. Molnár Balázs 4. Kerti Dávid 6. Lukács Bence 7. Feil Dániel 8. Fogas Gergo 18. Dominik Mátyás 19. Kern Gergo 20. Tenki Dániel Fényképek:

Elolvasom
Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság -Sukoróok HÍROLVASÓ

Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság -Sukoróok

2008.08.01, 02:49 Kajak-kenu

Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság -SukoróokK-1 női, serdülő V. 500 m 6. Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő VI. 500 m 6. Nagy Péter (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)-Somorácz TamásC-2 ffi, serdülő VI. 500 m 2. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)K-2 női, serdülő V. 500 m 5. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-1 ffi, serdülő V. 1000 m 5. Széperdei RenátóK-2 ffi, kölyök IV. 1000 m 6. Lukács Bence-Árki DávidK-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 6. Tóth Gergő (Alois Dallmayr-Tolnatext Kajak-Kenu)-Somorácz TamásC-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 4. Rohn Richárd- Erdős Szilárd (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)K-2 női, serdülő V. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-1 ffi, serdülő VI. 4000 m 3. Somorácz TamásK-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 3. Árki DávidMK-2 ffi, gyermek II. 2000 m 4.Molnár Balázs-Pinczés AelxanderPC-2 ffi, gyermek I-II.2000 m 4. Huszák Donát-Koleszár ZoltánMK-1 ffi, kölyök III.3x200 mváltó 4. Pinczés Alexander-Weisz Zoltán-Molnár BalázsC-1 ffi, kölyök IV. 3x200 m 3. Csipszer Balázs-Péri Dávid-Blatt KristófEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Vidéki Bajnokság - Sukoró HÍROLVASÓ

Vidéki Bajnokság - Sukoró

2008.07.04, 02:46 Kajak-kenu

Vidéki Bajnokság - SukoróC-1 ffi, U23 1000 m 3. Lichosyt RóbertK-1 ffi, serdülő V. 1000 m 2. Széperdei RenátóC-1 ffi, ifjúsági 1000 m 5. Sohonyai ZoltánC-1 ffi, serdülő VI. 1000 m 4. Rohn RichárdK-2 ffi, serdülő VI. 1000 m3. Tóth Gergő (Alois Dallmayr-Tolnatext Kajak-Kenu)-Somorácz TamásC-2 ffi, U23 1000 m 2. Molnár Mihály-Rohn TamásK-2 ffi, kölyök IV. 1000 m 3. Lukács Bence-Árki DávidK-2 női, serdülő V. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-1 ffi, U23 500 m 4. Molnár Mihály-Lichosyt RóbertC-1 ffi, ifjúsági 500 m 1. Dejcző BálintK-1 ffi, serdülő V. 500 m 5. Széperdei RenátóC-1 ffi, serdülő VI. 500 m 4. Rohn RichárdK-1 női, serdülő V. 500 m 5. Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő VI. 500 m4. Nagy Péter (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)-Somorácz TamásC-2 ffi, U23 500 m 2. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifjúsági 500 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-2 női, serdülő V. 500 m 3. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-1 ffi, serdülő VI. 4000 m 2. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. 4000 m 4. Széperdei RenátóK-2 női, serdülő VI. 4000 m 5. Németh Judit-Túri ZsuzsannaK-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 4. Árki DávidC-1 ffi, kölyök IV. 4000 m4. Csipszer Balázs; 5. Péri DávidMK-1 ffi, gyermek II. 2000 m 4. Pinczés AlexanderPC-2 ffi, gyermek I-II. 2000 m2. Huszák Donát-Koleszár ZoltánPC-2 ffi, kölyök III. 2000 m 5. Till József-Ledneczky ZoltánTC-4 ffi, gyermek I-II. 2000 m3. Kővágó Attila-Fritz Krisztián-Török Aurél-Sima TamásMK-1 ffi, kölyök III. 3x200 m vátló2. Pinczés Alexander-Molnár Balázs-Weisz ZoltánEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Duna Régió Diákolimpia - Sukoró HÍROLVASÓ

Duna Régió Diákolimpia - Sukoró

2008.05.31, 02:43 Kajak-kenu

Duna Régió Diákolimpia - SukoróK-1 ffi, ifjúsági VII. 1000 m 6. Fejes IstvánC-1 ffi, ifjúsági VII. 1000 m 2. Csipszer BertalanK-1 ffi, serdülő VI. 1000 m 4. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. 1000 m 2. Széperdei RenátóC-1 ffi, serdülő VI. 1000 m 3. Rohn RichárdK-1 női, serdülő V. 1000 m 3. Fenyvesi Réka; 4. Kiszli VandaK-2 női, serdülő V. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 6. Széperdei Renátó-Somorácz TamásC-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 1. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)C-2 ffi, serdülő V. 1000 m 4. Kovács Bálint-Feczer MátéK-2 ffi, kölyök IV. 1000 m 5. Lukács Bence-Árki DávidK-1 ffi, ifjúsági VII. 4000 m 6. Fejes IstvánC-1 ffi, ifjúsági VII. 4000 m 2. Csipszer BertalanK-1 ffi, serdülő VI. 4000 m 3. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. 4000 m 3. Széperdei RenátóK-1 női, serdülő V. 4000m 3. Kiszli Vanda; 4. Fenyvesi RékaK-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 5. Árki DávidC-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 5. Péri Dávid; 6. Blatt KristófMK-1 női, kölyök III. 4000 m 5. Csipszer BettinaTC-4 ffi, gyermek I-II. 2000 m 2. Róka Bence-Fritz Krisztián-Török Aurél-Brackó ZsomborPc-2 ffi, kölyök III. 2000 m 6. Pukli Bálint-Lednezcky ZoltánMK-1 női, gyermek I. 2000 m 2. Pupp Noémi; 6. Fritz AnettMK-1 női gyermek II. 2000 m 4. Vajda EszterPC-2 ffi, gyermek I-II. 2000 m 3. Huszák Donát-Koleszár Zoltán5. Kővágó Attila-Sima Tamás; 6. Tibay Álmos-Fritz MarcellMK-1 ffi, kölyök III. 3x200 m váltó 3. Pinczés Alexander-Molnár Balázs-Weisz Zoltán Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dánielás

Elolvasom
Dunaferr Kupa - Dunaújváros HÍROLVASÓ

Dunaferr Kupa - Dunaújváros

2008.05.24, 02:42 Kajak-kenu

Dunaferr Kupa - DunaújvárosK-1 felnőtt 500 m 3. Fejes IstvánK-1 serdülő fiú V. 500 m 1. Széperdei RenátóK-1 serdülő fiú IV. 500 m 1. Somorácz TamásK-1 serdülő lány V. 500 m 1. Fenyvesi Réka, 2. Kiszli Vanda, 4. Németh JuditC-1 kölyök III. 500 m 4. Blatt KristófK-1 kölyök fiú 500 m 4. Árki DávidK-1 serdülő fiú 4x500 m 3. Széperdei Renátó - Túri Márton - Somorácz Tamás – Fejes IstvánK-1 lány 4x500 m 1. Fenyvesi Réka – Kiszli Vanda – Túri Zsuzsa – Németh JuditK-1 kölyök fiú 4x300 m 2. Németh Ferenc - Árki Dávid - Kerti Dávid - Lukács BenceMC-1 gyermek I. 500 m 1. Koleszár ZoltánMC-1 gyermek II. 500 m 4.Huszák DonátMK-1 lány I-II. 500 m 3. Pupp Noémi, 4. Vajda EszterPC-2 fiú I-II. 500 m 2. Huszák Donát – Koleszár Zoltán, 3. Braczkó Zsolt – Balogh Zsolt. 4. Sima Tamás – Kővágó AttilaMK-1 fiú I. 500 m 4. Kerti TamásMK-1 lány I. 500 m 3. Cseh BiankaMK-1 fiú II. 500 m 2. Molnár Balázs, 3. Pinczés AlexanderMK-1 lány III. 500 m 3. Csipszer BettinaC-1 fiú III: 500 m 6. Till JózsefMK-2 fiú I-II. 500 m 1. Molnár Balázs – Pinczés AlexanderPC-2 kölyök III. 500 m 2. Kiss Dániel – Fritz Marcell, 3.Ledneczki Zoltán – Pukli BálintMK-1 lány II. 500 m 6. Lukács PetraMK-1 fiú II. 500 m 1. Horányi Péter, 3. Lukács BarnaTC-4 fiú I. 500 m 1.Török Aurél – Fritz Krisztián – Glósz Gergely – Lénárt Dániel, 3. Balogh Márk – Róka Bence – Domokos József – Kovács Ákos, 4. Cseh Olivér – Kiss Krisztián – Sima Tamás – Kővágó AttilaCsapatversenyben II. helyezést ért el az Atomerőmű SE csapata.Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Graboplast Maraton Magyar Bajnokság - Győr HÍROLVASÓ

Graboplast Maraton Magyar Bajnokság - Győr

2008.05.16, 02:38 Kajak-kenu

Graboplast Maraton Magyar Bajnokság - GyőrC-1 ffi, ifi 21 km 8. Sohonyai Zoltán; 9. Dejcző BálintK-1 ffi, kölyök IV. 10 km 6. Árki DávidMK1- ffi, kölyök III. 10 km 8. Weisz ZoltánK-1 ffi, serdülő V. 15 km 1. Széperdei RenátóK-1 női, serdülő V. 15 km 8. Kiszli VandaC-2 ffi, felnőtt 28 km 6. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifi 21 km 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánMK-2 ffi, gyermek II. 5 km 6. Pinczés Alexander-Molnár BalázsPC-2 ffi, gyermek 5 km 5. Huszák Donát-Koleszár ZoltánTC-4 ffi, gyermek 5 km 8. Róka Bence-Fritz Krisztián-Török Aurél-Brakó ZsomborK-2 női, serdülő V. 15 km 3. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaEdzők: Bedecs Ferenc, bMeczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Évadnyitó Maraton - Tolna HÍROLVASÓ

Évadnyitó Maraton - Tolna

2008.05.03, 02:36 Kajak-kenu

Évadnyitó Maraton - TolnaK-2 ffi, ifi 500 m 1. Tóth Gergő-Somorácz TamásK-2 női, ifi 500 m 1. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaMK-1 női, kezdő ’96 500 m 3. Vajda Eszter; 6. Lukács PetraMK-1 női, kezdő ’97 500 m 2. Fritz Anett; 4. Ágoston VesztaMK-1 ffi, kezdő ’99 500 m 2. Kerti Tamás; 5. Molnár PatrikK-2 ffi, kölyök 500 m 2. Lukács Bence-Árki Dávid4. Németh Ferenc-Kerti DávidK-1 női, serdülő 500 m 1. Fenyvesi Réka; 3. Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő 500 m 6. Lukács Bence-Árki DávidMK-1 ffi, kezdő ’97 500 m 4. Széperdei BenceK-2 női, serdülő 500 m1. Fenyvesi Réka-Kiszli Vanda4. Németh Judit-Túri ZsuzsaK-1 ffi, kölyök 500 m 2. Árki Dávid6. Lukács BenceMK-1 ffi, kezdő ’96 500 m 1. Horányi Péter3. Vucsák Norbert4. Lukács BarnaMK-1 ffi, kezdő ’95 500 m 2. Ritter KristófMK-1 női, kezdő ’98 500 m1. Pupp Noémi5. Földesi FanniK-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 1. Széperdei RenátóK-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m. 2. Somorácz TamásK-1 ffi, ifi 500 m 2. Fejes IstvánMK-1 fiú, gyermek 3000 m 3. Molnár BalázsMC-1 fiú, gyermek 3000 m 1. Till JózsefPC-2 fiú, gyermek 3000 m 3. Huszák Donát-Koleszár Zoltán4. Sima Tamás-Kővágó AttilaMK-1 fiú, kölyök 3000 m 5. Weisz ZoltánK-1 fiú, kölyök 3000 m 3. Árki Dávid6. Lukács BencePC-2 fiú, kölyök 3000 m 3. Ledneczky Zoltán-Till József4. Kiss Dániel-Fritz Marcell5. Balogh Zsolt-Brackó ZsomborMK-1 lány, kölyök 3000 m 1. Csipszer BettinaK-1 fiú, serdülő V. kcs. 6000 m. 1. Széperdei RenátóK-1 fiú, serdülő VI. kcs. 6000 m 1. Somorácz TamásK-1 női, serdülő 6000 m 1. Fenyvesi Réka2. Kiszli Vanda4. Németh JuditK-1 ffi, ifi 6000 m 6. Fejes IstvánTC-4 kezdő 2000 m 1. Török Aurél-Róka Bence-Kasi Mátyás-Koleszár Zoltán3. Glósz Gergely-Lénárt Dániel - Cseh Olivér-Huszák Donát4. Balogh Márk-Angyal János - Domokos József-Kovács ÁkosEdzők: Meczker András, Gutai Dániel, Feil Imre

Elolvasom
Válogatottak HÍROLVASÓ

Válogatottak

2008.09.29, 13:34 Kajak-kenu

FELNŐTT BOROS GERGELY SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Szekszárd, 1984.02.28. MIÓTA SPORTOL: 1994, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Világbajnokság K4-200m, 1. hely, 2007 Európa-bajnokság K-4 200m, 1. hely, 2004 U-23-as Európa-bajnokság, 1.hely, 2007 Világkupa K2-500m, 1. hely, 2014 Többszörös magyar bajnok SOMORÁCZ TAMÁS SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Szekszárd, 1992.04.11. MIÓTA SPORTOL: 2000, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Riói Olimpia K4-1000m 11. hely, 2016 Világbajnokság K2-500m, 3. hely, 2015 Európa-bajnokság K4-500m, 1. hely, 2016 U23-as Európa-bajnokság K2-200m, 4. hely, 2013 Ifjúsági Európa-bajnokság, K2-200m, 6. hely, 2010 Ötszörös magyar bajnok JUNIOR KISZLI VANDA SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Szekszárd, 1993.12.27. MIÓTA SPORTOL: 2004, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Maraton világbajnokság NK1 U23, 1. hely, 2014, 2015, 2016 Maraton világbajnokság NK1 2. hely, 2016 Maraton Európa-bajnokság NK1 U23, 1. hely, 2015 Magyar Bajnokság NK1, 1. hely, 2015 FRITZ ANETT SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Kalocsa, 1997.09.01. MIÓTA SPORTOL: 2006, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Maraton világbajnokság NK2, 1. hely, 2015 Maraton Európa-bajnokság NK2, 3. hely, 2015 Magyar Bajnokság NK-2 500m, 1. hely, 2013 Olimpiai Reménységek Versenye NK-2 500 m, 2. hely, 2013 KOLESZÁR ZOLTÁN SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Szekszárd, 1997.09.30. MIÓTA SPORTOL: 2005, kenu LEGJOBB EREDMÉNYEI: Maraton világbajnokság C-2, 1. hely, 2015 Maraton világbajnokság Maraton világbajnokság C-1, 2. hely, 2015 Maraton Európa-bajnokság C-2, 1. hely, 2014 U23 Európa-bajnokság C-2 1000m 5. hely, 2016 Ifjúsági Olimpia C-1, 5. hely, 2014 Magyar bajnok HORÁNYI BENJÁMIN SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Bonyhád, 1997.06.30. MIÓTA SPORTOL: 2009, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Európa-bajnokság K-1 200m, 8. hely, 2015 Magyar Bajnokság K-1 200m, 1. hely, 2015 Magyar Bajnokság K2-200m, 3. hely, 2015 IFJÚSÁGI PUPP NOÉMI SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Dunaújváros, 1998.07.28. MIÓTA SPORTOL: 2006, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Világbajnokság NK-4 500m, 1. hely, 2016 Maraton világbajnokság, NK1 1. hely, 2016 Európa-bajnokság NK-1 500m, 1. hely, 2015 Európa-bajnokság NK-1 1000m, 1. hely, 2015 Olimpiai Reménységek Versenye, NK-1 500 m 1. hely, 2015 Olimpiai Reménységek Versenye, NK-1 1000 m 1. hely, 2013, 2015 Többszörös magyar bajnok KOVÁCS ÁKOS SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Szekszárd, 1998.01.30. MIÓTA SPORTOL: 2007, kenu LEGJOBB EREDMÉNYEI: Magyar Bajnokság, 3. hely, 2014 SERDÜLŐ HODOVÁN DÁVID SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Kecskemét, 2001.04.10. MIÓTA SPORTOL: 2008, kenu LEGJOBB EREDMÉNYEI: Maraton Magyar Bajnokság C-1, 1. hely, 2013, 2014, 2015, 2016 Magyar Bajnokság C-1, 1. hely, 2013, 2014, 2015, 2016 VAJDA BENCE SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Szekszárd, 2001.01.31. MIÓTA SPORTOL: 2007, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Maraton Magyar Bajnokság K-1, 3. hely, 2015 Olimpiai Reménységek Versenye K-1, 6. hely, 2016 Magyar Bajnokság MK-1, 1. hely, 2013 Magyar Bajnokság K1-4000m; K1-3*200m, 2x2. hely, 2015 Magyar Bajnokság K1-1000m, 3. hely, 2015, 2016   Európa-bajnokság NK-1 500m, 1. hely, 2015 Európa-bajnokság NK-1 1000m, 1. hely, 2015 Olimpiai Reménységek Versenye, NK-1 500 m 1. hely, 2015 Olimpiai Reménységek Versenye, NK-1 1000 m 1. hely, 2013, 2015 Többszörös magyar bajnok Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

Elolvasom
Őrségváltás vb-arannyal HÍROLVASÓ

Őrségváltás vb-arannyal

2017.09.11, 14:55 Kajak-kenu

Kiszli Vanda megannyi U23-as világbajnoki cím után első teljes felnőtt évében felállhatott a világbajnoki dobogó tetejére a dél-afrikai Pietermaritzburgban megrendezett maratoni világbajnokságon, ahonnan még egy érem és egy ötödik helyezés is került Paksra.

Elolvasom
Afrikába evezve HÍROLVASÓ

Afrikába evezve

2017.08.27, 17:30 Kajak-kenu

Az eddigiektől eltérően nem Győr, hanem Ráckeve látta vendégül a kajak-kenu maratoni világbajnoki válogatójának résztvevőit, ahol Kiszli Vanda és Koleszár Zoltán is vízre tette hajóját. Nem illetődtek meg az új szituációban versenyzőink, párosban első helyen kvalifikálták magukat a dél-afrikai Pietermaritzburgba.

Elolvasom
Ezüstös augusztus HÍROLVASÓ

Ezüstös augusztus

2017.08.14, 21:54 Kajak-kenu

Augusztus első hétvégéje sem indulhatott kajak-kenus verseny nélkül, Szeged adott otthont az ifjúságiak és az U23-asok országos bajnokságának. A fiúkból álló különítmény három ezüstöt szállított Paksra, ezúttal a kenusok voltak eredményesebbek.

Elolvasom
Hármas front HÍROLVASÓ

Hármas front

2017.09.25, 10:47 Kajak-kenu

Sűrű hétvégét tudhat maga mögött az ASE Kajak-Kenu Szakosztálya, hiszen három fronton is helyt kellett állni. Az ifik és U23-asok Szolnokon, a második válogatón versenyeztek, a legkisebbek Dunaújvárosban, az Eszkimó-Indián Játékokon ügyeskedtek, míg a sárkányhajósoknak a szegedi Európa-bajnokságon volt jelenésük.

Elolvasom